گردونه شانس امکان جدیدی است که در پلتفرم ارز هشت به تازگی رونمایی شده است، کاربران میتوانند هر 24 ساعت یکبار به صورت کاملا رایگان گردونه را بچرخانند.

چگونه از گردونه شانس صرافی ارز هشت استفاده کنیم؟

برای استفاده از گردونه فقط کافیست در پلتفرم معاملاتی ارز هشت ثبت نام کرده و در داشبورد ، گزینه (گردونه شانس) را انتخاب و گردونه رو بچرخانید.

جوایز

گردونه شانس ارز هشت چه جایزه هایی دارد؟

جوایز نقدی

شامل وجه نقد 5 هزار تومان، 10 هزار تومان، 100 هزار تومان

جایزه ارز دیجیتال رایگان

یک واحد پولکادات، 8 واحد ترون، 80 هزار شیبا، 50 هزار پپه، 5 میلیون بی بی دوج

جایزه تخفیف کارمزد

تخفیف های 30 و 50 و حتی 100 درصدی کارمزد ترید یا معاملات شما

گردونه شانس

همین الان با ثبت نام در ارز هشت گردونه رو بچرخون!

جایزه واقعی

با گردونه شانس ارز دیجیتال رایگان دریافت کنید . و بعد برنده شدن میتونید مبلغ جایزه را به حساب بانکی خود برداشت کنید . با اینکار به راحتی میتونید از یه صرافی ارز دیجیتال کسب درآمد دلاری داشته باشید.

اطلاعات بیشتر

1. چطور میتونیم جایزه ای که در گردونه برنده شدیم رو برداشت کنیم؟

به محض چرخش گردونه و برنده شدن جایزه، مبلغ جایزه نقدی یا ارز دیجیتال به کیف پولتون اضافه میشه و قابل برداشت به حساب بانکی هست . حتی بدون فعالیت در صرافی می‌تونید مبلغ رو برداشت کنید.

2. در هر ۲۴ ساعت چندبار میتونیم گردونه شانش را بچرخونیم؟

در هر ۲۴ ساعت فقط یک بار می‌تونید اقدام به چرخش گردونه کنید. در صورتی که همین الان گردونه رو بچرخونید، فردا همین موقع دوباره می‌تونید شانس خودتون رو مجدد امتحان کنید.

3. سطح حساب کاربری در برنده شدن جایزه گردونه شانش تأثیر گذار است؟‌

بله، در گردونه شانس جدید ارز هشت جوایزی که برای هر سطح در نظر گرفته شده متفاوت هست و این موضوع هم وابسته به حجم معاملات و گردش 30 روزه شما در سایت هست. سطوح کاربری برای چرخش گردونه به این صورته:
1- سطح برنزی: سطح برنزی ارز هشت برای کاربر هایی هست که احراز هویت اولیه ( اطلاعات هویتی) رو کامل کردن و حجم معاملات اون ها در طی 1 ماه بین 0 تا 100 میلیون تومان بوده.
2- سطح نقره ای: گردونه شانس سطح نقره ای برای کاربرهایی قابل چرخاندن هست که حجم معاملاتی یک ماه اخیرشون از 100 میلیون تا 400 میلیون باشه.
3-سطح طلایی: در این سطح مبلغ گردش معاملاتی شما باید در یک ماه از 400 میلیون تا 1 میلیارد تومان باشه تا بتونید برای برنده شدن جایه گردونه طلایی ما رو بچرخانید.
4-سطح کریستالی: و اما اخرین سطح که جوایز ویژه ای هم برای اون در نظر گرفته شده، سطح کریستالیه و برای چرخاندن گردونه این سطح بایدحجم معاملاتتون در یک ماه بیشتر از 1 میلیارد باشه.
نکته: در سطح طلایی و کریستال گزینه پوچ وجود نداره و شما در هر صورت به صورت روزانه برنده جایزه خواهید شد.

4. کد تخفیف ترید به چه صورت اعمال میشود؟

تخفیف کارمزد و سایر جوایز نقدی بصورت خودکار در حساب کاربری اعمال میشود.

5. گردونه شانس در کدوم قسمت است؟

برای چرخش گردونه شانس وارد پنل شده و به قسمت گردونه شانس مراجعه کنید. دسترسی به این صفحه از طریق لینک زیر هم امکان پذیر است:
https://app.arz8.com/tools/wheel

تایمر گردونه برای من کار نمیکند؟

برای رفع این مشکل از آخرین نسخه مرورگر گوگل کروم و فایرفاکس استفاده کنید و چک کنید که حتما آخرین نسخه مرورگر روی گوشی یا کامپیوتر شما نصب باشد.

آیتم های جوایز

چطور باید از گردونه شانس صرافی ارز 8 استفاده کنیم؟

به طور کلی استفاده از گردونه صرافی ارز هشت، شرایط پیچیده ای ندارد، فقط کافی است تا در صرافی ثبت نام کنید و هر روز شانس‌تان را برای برنده شدن امتحان کنید.

چرخش گردونه

کمپین های جدید تر به زودی ....

ارز هشت به زودی کمپین های جدید تر با جوایز عالی اجرا خواهد کرد و با عضویت در شبکه های اجتماعی ارزهشت از این کمپین ها با خبر شوید.