بخش سوالات مرتبط با صرافی ارز 8 ایکس

 • ارز 8 ایکس چیست ؟

  ارز 8ایکس یک اکسچنجر ایرانی میباشد که در سه پلتفرم تحت وب ، اندروید و آی او اس اقدام به خرید و فروش و تبدیل ارز های دیجیتال بیت کوین ، اترویم ، ریپل ، تتر ، پی اس ووچر ، پرفکت مانی و وبمانی میکند

 • مدت فعالیت ارز 8 ایکس ؟

  صرافی ارز 8 ایکس به صورت رسمی از بهار سال 99 شروع به فعالیت کرده ، اما قبل از آن در سایت Pay8x.com که متعلق به این مجموعه هست با سابقه سه ساله از اردیبهشت سال96 اقدام به فعالیت در حوزه ارز های دیجیتال و پول های مجازی کرده است .

 • در ارز 8 چه کاری انجام میشود ؟

  در این سایت شما میتوانید خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین ، اتریوم ، تتر ، ریپل و ... انجام دهید . همچنین ارز های الکترونیکی مانند پی اس ووچرز و پرفکت مانی و وبمانی در این سایت تبدیل میگردد .

 • خرید و فروش در ارز 8 ایکس کجا انجام میشود ؟

  خرید و فروش در صرافی ارز 8 ایکس در سه پلتفرم اندروید و آی او اس و نسخه تحت وب با امکانات فوق العاده و محیط کاربری جذاب انجام میشود

 • چرا سایت ارز 8 ایکس دارای نماد اعتماد الکترونیکی نمیباشد ؟

  با توجه به عدم تصویب قانون در حوزه ارز های دیجیتال به این نوع کسب و کار ها نماد اعتماد الکترونیکی تعلق نمیگیرد .

 • چرا به ارز 8 ایکس اعتماد کنیم ؟

  ارز 8 ایکس یک صرافی پیشرو در حوزه خرید و فروش ارز های دیجیتال هست و سابقه فعالت این مجموعه در سایت پی 8 ایکس و سابقه فعالیت سه ساله گواه این موضوع هست ، همچنین با توجه به پاسخگویی پشتیبانی 24 ساعته و حل مشکل کاربران و پاسخ دهی به مشتریان باعث اعتماد کاربران میشود .

بخش احراز هویت

بخش مربوط به کارت و حساب بانکی

آماده برای شروع؟

با یه کلیک به ما ملحق شوید ...