پرفکت مانی یک سرویس قدرتمندی است که می توان با آن خرید های اینترنتی خارجی و انتقال ارز ها را انجام داد. می توان به اینصورت گفت که پرفکت مانی یک شرکت و سیستم پرداخت بین المللی می باشد. برای اینکه از کاربرد های دیگر این پلتفرم اطلاعات بیشتری بدانید همراه ما باشید.

پرفکت مانی چیست؟

این سرویس یک شرکت در کشور پاناما می باشد که که توانسته با خدماتی که برای کاربران کسب وکار فراهم کرده در سرتاسر دنیا یک سیستم پرداخت جهانی شناخته شود. خدمات آن شامل ارسال و دریافت و پرداخت پول از طریق اینترنت می باشد. این باعث شده است که به راحتی از یک وب سایت خارجی کالا و هرچیز دیگری را بخرید یا پول به یک نقطه دیگر جهان انتقال دهید. این شرکت یک شرکت معتبر خدمات پرداخت با ده ها میلیون کاربر فعال در دنیا می باشد.

این سیستم یک پلتفرم پرداخت مانند پی پال می باشد.

از این سروین می توان حتی بیت کوین خرید یا برای ذخیره ارز روی حساب های الکترونیکی بهرمند شد.

بدلیل اینکه این سیستم برای کاربران ایرانی و برای کشورهایی که تحت تحریم هستند این است که در دسترس می باشد برخلاف بعضی از پلتفرم هایی مانند پی پل است، که حتی در ایران چند نماینده رسمی نیز دارد. که بعد از افتتاح حساب آنلاین پرفکت مانی می توانید از صرافی های موجود پرفکت مانی به ریال بخرید و ازآن برای خرید کالا از سایت هاب خارجی استفاده کنید یا حتی برای فروش آن می توانید کسب وکار برای خود راه بیندازید. برای خرید پرفکت مانی می توانید از سایت Arz8x.com به راحتی این پلتفرم را خریداری کنید.

پرفکت مانی چیست؟هرآنچه میخواهید بدانید

برای آگاهی از دیگر مطالب سایت Arz8x.com را دنبال کنید.

کاربرد های (Perfect Money)

از کاربرد های این سیستم پرداخت جهانی می توان به پنج مورد اشاره کرد.

این پنج مورد عبارت اند از:

  1. انتقال ارز به صورت آنلاین
  2. دریافت ارز به صورت دلار، یورو و …
  3. خرید کالا یا خدمات از سایت ها و کسب و کارهای اینترنتی
  4. ذخیره امن پول ها روی حساب های الکترونیکی و دریافت سود ماهانه
  5. معامله یا خرید بیت کوین، دلار، یورو و …

خدمات دیگر برای پرداخت(Perfect Money) با ووچر

ووچر پرفکت مانی

همان طور که گفته شد برای خرید پرفکت مانی باید یک حساب آنلاین را ابتدا باز کنید.

آموزش ایجاد حساب آنلاین پرفکت مانی را در سایت Arz8x.com دنبال کنید.

برای اینکه کاربران به راحتی بدون نیاز به حساب پلتفرم را بخرند و استفاده کنند این خدمات را فراهم کردن که با استفاده از کد های ووچر پرفکت مانی این پلتفرم را بخرن و بهرمند شوند.

ووچر که همان (e-Voucher) ووچر الکترونیکی مانند یک کارت شارژ است که کاربران بدون ساخ حساب پرداخت های خود را با وارد کردن کد های آن انجام می دهند که با مبلغ مشخصی ساخته می شود. شما برای دریافت ووچر به سایت Arz8x.com مراجعه کنید و آن را دریافت نمایید بدون اینکه حساب آنلاین ایجاد کنید. همچنین اگر شما حساب پرفکت مانی دارید می توانید با ووچر شارژ نمایید حسابتان را یا خودتان ووچر بسازید.

یک نمونه از کد های ووچر پرفکت مانی :

پرفکت مانی چیست؟ ووچر پرفکت مانی

امنیت Perfect Money

امنیت این پلتفرم در حد قابل قبول می باشد که از روش شناسایی آی پی استفاده می کند که با هر تغییر آی پی کاربر ملزم به تایید از طریق ایمیل خواهد بود که می توان این امنیت را نیز بصورت تایید پیامکی نیز بکنید که با رفتن به بخش امنیت حساب گزینه هایی مثل کد کارت نیز مشاهده خواهید کرد که برای شما کد های یک بار مصرف ارسال می شود که برای هر تراکنش نیاز به وارد کردن این کد ها خواهد بود که درصورت گم یا فراموش کردن آن دیگر به حساب خود دسترسی نخواهید داشت که برای اینکه این مشکل پیش نیاد آن ها را در چند جای امن یادداشت نمیایید.

برای آگاهی از اخبار جدید در تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

خرید بیت کوین با پرفکت مانی

همانطور که گفته شد یک کاربرد دیگر این سیستم خرید بیت کوین با پرفکت مانی بود. شما میتوانید علاوه خرید کالا و دیگر خدمات بیت کوین و ارز های دیجیتال دیگر را با پرفکت مانی بخرید. شما میتوانید با خرید Perfect Money سایت های صرافی که آن را می پذیرند، بیت کوین و ارز های دیگر را بخرید.

برای خرید و فروش مستقیم پرفکت مانی و ووچر از طریق صرافی سایت Arz8x.com اقدام نمایید.