پای نتورک ، با سلام خدمت کاربران گرامی در این مقاله میخواهیم درباره ارز دیجیتال پای یا همون پای نتورک برایتان توضیحاتی ارئه کنیم.همانگونه که در جریان هستید ارز های دیجیتال فراوانی وجود دارند که ما حتی اسم آن ها را هم نشنیده ایم یا بیش از حد اسم ان را میشنوییم و یکی از آنها پای نتورک است. شما میتوانید با خواندن مقاله های ما بیشتر ارزهای دیجیتال را بشناسید و ما طبق روال در این مقاله در ابتدا به تعریف مفاهیم مربوط به موضوع میپردازیم.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

  • ارز دیجیتال pi چیست؟
  • پای نتورک چگونه کار میکند؟
  • ویژگی های این ارز دیجیتال
  • هدف پای نتورک چیست؟

ارز دیجیتال pi چیست؟

پای نتورک یک ارز دیجیتال جدید است که توانسته سود استخراج ارز دیجیتال را بار دیگر به افراد معمولی جامعه برگرداند. اما چطور؟ در گذشته بیت کوین قابل استخراج با یک سیستم معمولی بود ولی این ارز دیگر این امتیاز را ندارد و فقط افرادی که تراشه های تخصصی asic دارند می توانند به استخراج یا ماینینگ این رمزارز بپردازند. ولی شبکه ی پای دوباره این امکان را به جامعه برگردانده که هر فرد با داشتن یک گوشی معمولی بتواند سود کند. pi رمزارزی است که به تازگی لانچ شده و کسب آن کاملا رایگان است و از طریق اپلیکیشن پای نتورک صورت می گیرد. این ارز که اولین ارز دیجیتال با امکان استخراج توسط گوشی موبایل می باشد توسط سه تن از دانشجویان دکترای دانشگاه استنفورد طراحی و ارائه شده است.

پای نتورک چگونه کار میکند؟

این کوین در وایت پیپر اینطور مطرح شده که اولین ارز دیجیتالی می باشد که می تواند با گوشی استخراج شود.

در واقع حتی بیت کوین را نیز می‌توان با گوشی استخراج نمود، با اینکه در سال جاری، این کار دیگر دارای هیچ سود‌آوری نیست. همانگونه که ذکر شد طراحان این ارز دیجیتال سه دانشجوی استنفورد می باشند، با این وجود دانشگاه استنفورد قبول نکرد که هیچ‌ حمایتی از این پروژه کند.

در حقیقت از نظر خیلی ها، این افراد فقط از نام دانشگاه خود استفاده می کنند.

توزیع کوین‌های پای دارای قاعده‌ و قانون معینی نیست و هر شخص با نصب نرم‌افزار آن، قادر به استخراج است.

موضوع: پای نتورک (Pi Network) چیست؟چرا این پروژه کلاهبرداری است

در حقیقت، افراد پس از هر 24 ساعت می توانند فقط با وارد شدن به برنامه و کلیک بر روی یک دکمه، پروسه ی ماینینگ خود را ادامه دهند. البته اگر بتوان نام آن را ماینینگ نهاد. در بالای این نرم‌افزار یک عدد موجود است که دائما درحال افزایش می باشد. نکته جالب توجه این است، حتی در صورتی که برنامه را از گوشی همراه خود پاک نمایید و دوباره نصب نمایید، مشاهده خواهید کرد که این عدد باز هم بیشتر شده است.

پای نتورک چگونه کار میکند؟

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

ویژگی های این ارز دیجیتال

ارز دیجیتال پای نتورک نیز چند ویژگی برای خود دارد که این ویژگی ها شامل موارد زیر می باشد.

ویژگی های ارز دیجیتال پای نتورک:

  • استخراج این ارز بسیار آسان و بدون نیاز به تجهیزات سخت افزاری خاص و پردازش های سنگین می باشد به گفته ی توسعه دهندگانش جزو اولین پروژه هایی است که نیازی به تجهیزات گران قیمت برای استخراج ندارد.
  • ماینینگ این ارز بر خلاف دیگر ارزها مصرف اینترنت بالایی ندارد.
  • شما نیازی ندارید تا گوشی موبایلتان همیشه روشن و فعال باشد .
  • همچنین اطمینان داشته باشید استخراج pi آسیبی به سخت افزار موبایل شما وارد نمی کند.

هدف پای نتورک چیست؟

عده از افرادی که موافق پای نتورک می باشند، مدعی هستند که بیت کوین هم در ابتدای شروع کارش آینده‌ی مشخصی نداشت و ممکن است پای نتورک نیز همچین آینده‌ای داشته باشد.

هدف پای نتورک چیست؟

در واقع هیچ فردی از آینده‌ی این ارز اطلاع ندارد، ولی تا الان که این پروژه موفق به صدور دفاعیه‌هایی قوی برای خودش نشده است. زمانی که پای نتورک را نصب می کنید، این برنامه درخواست هیچ‌ اطلاعات مالی از کاربر نمی‌کند‌، اما می بایست اطلاع داشته باشید که امکان دارد همه ی کلاه‌برداری‌ها، مالی نباشد. تا به حال چندین میلیون کاربر، اقدام به نصب این برنامه نموده ‌اند و با اینکه برای آن هزینه‌ی مالی ویژه ای پرداخت نشده، اما به یاد داشته باشید که اطلاعات شخصی شما و تلفن همراه‌ شما و چندین میلیون نفر دیگر در اختیار صاحبان این پروژه قرار دارد. ما در عصر اطلاعات به سر می بریم و فراموش نکنید که همه ی رویدادهای مهم، از طریق اطلاعاتی که در شبکه وجود دارد اتفاق می افتند.