ووچر پرفکت مانی که در مقاله پرفکت مانی هم از این سرویس بیان شد در این مقاله ما به طور کامل از کاربرد ها و مزیت های این سرویس خواهیم گفت همراه ما باشید.

مفهوم e-Voucher

همان طور که از پرفکت مانی سخن گفتیم و درباره آن سیستم پرداخت صحبت کردیم یکی از روش های شارژ کردن حساب پرقکت مانی گفتیم که با ووچر یا همان ووچر الکترونیکی (e-Voucher) امکان پذیر است. به بیان ساده می توانیم بگویم که ووچر پرفکت مانی مثل یک کارت شارژ می باشد که خاصیت فیزیکی ندارد.

بطور مثال:

برای خرید کالا وخدمات خود از سایت های خارجی می توانید با وارد کردن کد های e-Voucher آن ها را تهیه نمایید یا بخرید. دیگر برای خرید نیاز به حساب پرفکت مانی نیست، که با تهیه کردن e-Voucher از صرافی ها و سایت های ایرانی معتبر می توانید خرید های خود را انجام دهید.

ووچر پرفکت مانی چیست؟

مشخصات e-Voucher

مفهوم کلی ووچرپرفکت مانی + کاربرد ها و مزیت های آن

e-Voucher شامل:

  1. شماره 10 رقمی
  2. کد فعال سازی 16 رقمی
  3. مقدار و تاریخ

تشکیل شده است. با شماره 10 رقمی و کد فعال سازی می توان از سایت های خارجی کالا و خدمات مورد نظر را خرید کرد و یا حتی می توان حساب پرفکت مانی خود را شارژ نموده و حتی در حساب کاریری خود می توان e-Voucher ایجاد کنید. کارمز این e-Voucher ها کم است که باعث انتقال سریع سرمایه ها شده است که یک برتری بیشتر در زمان فعالسازی و نقد کردن آن ها می باشد. بدلیل اینکه این سیستم محدودیت زمانی ندارد نسبت به سیستم های سنتی امکان سریع فعالسازی ووچر پرفکت مانی در هر لحظه می باشد.

آموزش شارژ کردن حساب پرفکت مانی با ووچر در سایت Arz8x.com

کاربرد های ووچر پرفکت مانی

کاربرد های بسیار مفیدی در این زمینه وجود دارد که شامل:

  1. امکان خرید سریع بدون نیاز به حساب کاربری پرفکت مانی
  2. امکان نقد کردن از صرافی ها موجود که تمایل به حمل پول نقد ندارید.
  3. امکان انتقال سریع پول به تمام نقاط در سرتاسر جهان
  4. امنیت بالا هنگام پرداخت آنلاین و …

که این کاربرد ها باعث شده است که محبوبیت این سیستم پرداخت در میان افراد بیشتر شود.

برای آگاهی از اخبار جدید در تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

مزیت های ووچر پرفکت مانی

مزیت های اصلی که ووچر e-Voucher دارد را می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. استفاده راحت از آن
  2. امنیت پرداخت
  3. تاریخ انقضای نامحدود

استفاده از این سیستم پرداخت بدون هیچ تاخیر یا رد شدن تراکنش ها امکان ندارد افزودن آنی مبلغ به حساب هنگام تایید آن و همچنین امنیت که این سیستم مانند پرداخت های عادی پرفکت مانی می باشد که انتقال بصورت مستقیم انجام می شود و تاریخ نامحدود این کارت های مجازی باعث شده محبوبیت این سیستم پرداخت آنلاین نسبت به پرداخت و خرید و نقد کردن در هر لحظه بین افراد را بیشتر کرده است.

خرید و فروش ارزهای دیجیتال و ووچر و پرفکت مانی را با عضویت در سایت Arz8x.com انجام دهید.

تبدیل ووچر پرفکت مانی به ارز

بحث پایانی ما درباره این است که ووچر به چه ارز هایی تبدیل می شود. این تبدیل اولا به صرافی ها بستگی دارد که که با چه ارزی تبادل کند مثلا دلار آمریکا، یورو، پوند و … است. شما میتوانید در صرافی های داخلی نیز نقد کردن و تبدیل ووچر به ریال را نیز انجام دهید، و همچنین تبدیل به ارز های دیجیتال مانند بیت کوین ، لایت کوین، مونرو و … است که کارمزد آن با توجه به صرافی هایی است که شما از آن ها استفاده می کنید و خرید می کنید.(معمولا 0.5 تا 4 درصد است)

برای دانستن مطالب بیشتر سایت Arz8x.com را دنبال کنید.