سرمایه گذاری ارز دیجیتال، با سلام خدمت دوستان گرامی امروز میخواهیم در مورد سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال و بهترین گزینه انها را برای سرمایه گذاری و خرید انتخاب کنیم. با ما همراه باشید…

برترین های ارز های دیجیتال در سال 2220 که با توجه به سود آوری آن ها رتبه بندی شده اند:

۱. بیت‌کوین اس وی با ۲۷۴٪ سود

۲. دش  با ۲۵۴٪ سود

۳. چین‌لینک با ۲۳۴٪ سود

۴. تزوس  با ۲۲۲٪ سود

هرآنچه در ادامه خواهید دانست

  • ۲۰ ارز دیجیتال برتر دو برابر رشد داشته‌اند
  • چگونه بهترین ارز را انتخاب کنیم؟

۲۰ارز دیجیتال برتر دو برابر رشد داشته‌اند ( سرمایه گذاری ارز های دیجیتال )

در میان ۲۰ رمزارز برتر، سود متوسط ۱۸۵٪ بود. این میزان با توجه به رکورد قیمتی است که این رمزارزها از ابتدای سال جدید میلادی به ثبت رسانده‌اند. درحال حاضر، کوین ها دستاوردهای قابل توجهی به دست آورده‌اند، اما اصلاح ۶۰ درصدی قیمت نیز اصلاً و ابداً دور از انتظار نیست.

موضوع: سرمایه گذاری رو کدام ارز دیجیتال بهتر است؟دلایل آن

التکوین ممکن است در مقایسه با بیت‌کوین به دستاوردهای قابل توجهی هم برسند اما این دارایی‌ها اغلب به‌طور روزانه شاهد نقد شدن و خروج سرمایه از بازارشان هستند. این برداشت و نقد کردن درآمدها پیش از رسیدن به اهداف بالاتر، قدرت صعودی آلت‌کوین‌ها را از آنها گرفته و مانع از رشد بیشتر آنها میشود. در شش هفته اول سال ۲۰۲۰، جهش آلت‌کوین‌ها در مجموع سود فراوانی را برای بازار به همراه داشته است. بااین حال، برخی از پر بازده ترین‌ آلتکوین‌ها مانند بیت‌کوین کش، بیت‌کوین اس وی و دش امسال با نصف شدن پاداش استخراج یا همان هاوینگ روبرو هستند که باید منتظر ماند و اثر هاوینگ را بر قیمت آن‌ها نظاره کرد. در نهایت انتخاب آلتکوین‌ها یک ترجیح شخصی است و هیچ روش مشخصی برای پیش‌بینی اینکه کدام دارایی پس از بازار نزولی طولانی مدت میتواند مجدداً جذابیت خود را بدست آورد، وجود ندارد.

چگونه بهترین ارز را انتخاب کنیم؟ ( سرمایه گذاری ارز های دیجیتال )

رشد ارزهای دیجیتال به قدری سریع بود که پیش از آنکه قوانینی توسط دولت‌ها برای انتشار آن‌ها تدوین شود توانستند جای خود را در میان بازارهای سنتی‌تر باز کنند؛ هیچ سرمایه‌گذار جهانی به ویژه آن‌ها که در بازار ارز فعالیت می‌کنند دیگر نمی‌توانستند به این نرخ رشد بی‌تفاوت بمانند. سودآوری در این بازار جدید به قدری است که حتی موسسات مالی و اقتصادی بزرگی همچون فیسبوک و بانک جی پی مورگان را نیز بر آن داشته که برای انتشار رمز ارز پایه خود تلاش کنند.

موضوع: سرمایه گذاری رو کدام ارز دیجیتال بهتر است؟دلایل آن

چگونه بهترین ارز را انتخاب کنیم؟ ( سرمایه گذاری ارز های دیجیتال )

برای خرید وفروش ارز های دیجیتال در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

لذا جهت انتخاب بهترین ارز چند مورد برای انتخاب بهتر وجود دارد که می توان هم روی سرمایه گذاری ارز دیجیتال نیز حساب باز کرد این موارد عبارت اند از:

  1. جهانی بودن
  2. عمر بیشتر یک کوین
  3. کاربردپذیری
  4. ماندگاری و پذیرش

جهانی بودن

یک ارز نکته مهمی دیگری است که باید مورد توجه سرمایه گذاران باشد. اگر بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری جهانی باشد، یعنی این که تمامی افراد در سراسر جهان می‌توانند برای انتقال دارایی‌های خود از آن استفاده کنند و بنابراین افراد و سرمایه گذاران بیشتری جذب آن می‌شود.

عمر بیشتر یک کوین

نیز جاذبه دیگری است که سرمایه گذاران را به سوی ارز مربوطه می‌کشاند.

درواقع عمر بیشتر یک رمز ارز نشان از اصالت و امن بودن آن برای سرمایه‌گذاری دارد.

هرچند یک رمز ارز جدید در صورتی که پشتوانه قوی داشته باشد می‌تواند پتانسیل افزایش قیمت بیشتری نیز داشته باشد.

کاربردپذیری

یک ارز رمز پایه نقش مؤثری در طول عمر و کاهش ریسک پذیری آن دارد.

درواقع به رغم آنکه که ورود رمز ارزهای جدید به بازار سرعت گرفته است اما بسیاری از آن‌ها به سرعت از بازار حذف می‌شوند.

چگونه بهترین ارز را انتخاب کنیم؟ ( سرمایه گذاری ارز های دیجیتال ) موارد انتخاب

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

برای دانستن مطالب بیشتر سایت ما، Arz8x.com را دنبال نمایید.

ماندگاری و پذیرش

یکی از مهمترین عوامل ماندگاری و پذیرش یک ارز توسط کاربران و سرمایه گذاران کاربردی بودن آن‌ها در یک بخش اقتصادی است. به غیر از بیت کوین که به عنوان اولین و شناخته شده ترین رمز ارز در جهان است تعداد معدودی رمز ارز هستند که کاربردهای عملی دارند. حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته به ویژه برای تریدرها، آخرین نوسانات قیمتی، پیش‌بینی قیمت‌ها و حجم بازار سرمایه پارامترهای دیگری هستند که به انتخاب یک رمز ارز برای سرمایه‌گذاری یا حتی استخراج کمک می‌کنند.

موضوع: سرمایه گذاری رو کدام ارز دیجیتال بهتر است؟دلایل آن

اما نکته مهم در فعالیت و حضور در بازار رمز ارزها و حتی سایر بازارها آن است که منطق حکم می‌کند که یک سرمایه گذار پس از بررسی آنچه ذکر شد و مشخص کردن میزان سرمایه در اختیار خود، با تعیین اهداف و انتظارات عقلانی، حدود ۱۰ ارز را انتخاب نموده و درنهایت با مقایسه نمودارها و نحوه عملکرد یک ساله آن‌ها، یک یا چند ارز را به عنوان گزینه مورد نظر انتخاب نماید.

بیشتر بدانید

قوانین ارز های دیجیتال یا رمز ارز در ایران

بورس یا ارز دیجیتال ؟ کدام یک بهتر است

آینده ارز های دیجیتال چگونه است؟ تحلیل و بررسی