دگ کوین، با سلام خدمت کاربران عزیز ، امروز درباره ارز دیجیتال دگ بحث خواهیم کرد پروژه دگ کوین در حال حاضر و طی مدت اخیر به سراغ کاربران ایرانی و دنبال کنندگان اطلاعات ارز دیجیتال نیامده است. در واقع، از دو سال پیش تا کنون این پروژه مشکلاتی برای کاربران در دیگر نقاط دنیا ایجاد کرده است و در سال جدید به میان کاربران ایرانی آمده است. پروژه دگ کوین و شرکتی که ارائه دهنده آن است در واقع عملکردی مثل شرکت های هرمی دارد که حتی عنوان مبالغه آمیز آن (ساکسس فکتوری، کارخانه موفقیت) برای جذب مخاطب. ما طبق روال در ادامه بحث  به چیستی و بررسی مفاهیمی که در تیتر موجود است و سایر مطالب مربوط به دگ کوین میپردازیم.

هر آنچه در ادامه حواهید دانست

  • دگ کوین چیست؟
  • تاریخچه Dagcoin
  • روش قیمت گذاری دگ کوین چگونه است؟
  • چرا پروژه دگ کوین کلاهبرداری است ؟
  • ساکسس فکتوری کیست و کجاست؟
  • کلام آخر

دگ کوین چیست؟

Dagcoin یک ارز دیجیتال است که روی زنجیره ی جدید DAG فعالیت می کند که تنها ارزی است که برای تریدینگ و خرید و فروش طراحی نشده است، بلکه سازنگان آن را به گونه ای طراحی کرده اند که برای استفاده به عنوان پول به کار رود. یعنی دقیقاً به عنوان یک پول دیجیتال طراحی شده است. یک “رمزنگاری جهانی” به دلیل تعداد معاملات قابل اعتبار در هر ثانیه هنوز یک چالش است. این چالش باعث ایجاد فناوری به نام DAG (Digital Acyclic Graph) شده است که زنجیره بلوک ۳.۰ است.

تاریخچه Dagcoin

پایه گذاری دگ کوین در سال 2016 توسط نیلز گراسبرگ و کریس رس صورت گرفته است.

سوابق کاری این دو فرد در حوزه بازاریابی شبکه ای چندان قابل استناد نیست با اینکه این عنوان تخصصی برای این دو شخص بیان می شود.

غیر قابل استناد بودن چنین تخصصی یکی از دلایل شک به این ارز دیجیتال به حساب می آید.

گفته می شود اعضای اصلی تیم این ارز دیجیتال در طرح کلاهبرداری One coin شرکت داشته اند.

دگ کوین (Dagcoin) چیست؟ چرا کلاهبرداری است؟ تاریخجه

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

روش قیمت گذاری دگ کوین چگونه است؟

به گفته ی سازنده ی دگ کوین، هر چقدر مردم بیشتری از اون استفاده کنند قیمتش بالاتر میره و  سازنده ی دگ کوین ( Dagcoin ) بیشتر تلاش کرده تا خودش رو در فروشگاه ها و مکان هایی که برای خرید و فروش روزانه به کار میرن جا بندازه و باید بگم تقریبا موفق هم شده! دگ کوین تقریبا در خارج جا افتاد است ( البته نه به اندازه ی بیت کوین).

همانطور که گفتم هر چقدر دگ کوین بیشتر توسط روش پرداخت قبول بشه، قیمتش هم بالا میره.

چرا پروژه دگ کوین کلاهبرداری است ؟

بسیاری از کاربران برای خرید و استخراج ارز دیجیتال اهداف مشخصی دارند.

مثلا، بیت کوین به بسیاری از کاربران این فرصت را می دهد تا در مدت زمان کوتاهی به سود بالایی برسند؛ هرچند این رقم سود بتواند پایین و بالا رود و هرچند ریسک های احتمالی در این حوزه وجود داشته باشد، اما همه خوب می دانند که به سود رسیدن با بیت کوین حتمی است و پشت آن اهداف مشخصی نهفته است. اما این موضوع در مورد دگ کوین هم صدق میکند؟ پاسخ منفی است.

از خودتان سوال کنید، علاقه مندی تان برای خرید بیت کوین چیست؟ آیا برای حمایت از این ارز دیجیتال به سراغ خرید آن می روید یا اینکه واقعا به فکر سود هستید؟ قطعا پاسخ مورد دوم است. حال بیایید کمی جدی تر به ماجرا نگاهی بیندازیم. آیا دگ کوین در بازار سرمایه قرار دارد؟ خیر! سازنده و ارائه دهنده این ارز به اصطلاح دیجیتال که همان ساکسس فکتوری باشد اعلام کرده است که قرار نیست دگ کوین مانند سایر ارز های دیجیتال وارد سرمایه گذاری شود و تنها هدف از خرید آن امکان ارائه آن به عنوان پول رایج و معمولی برای خرید و فروش محصولات و اقلام مختلف است.

حال با این پیش زمینه، قرار است ما چگونه با دگ کوین به سود هنگفتی دست پیدا کنیم؟

ساکسس فکتوری کیست و کجاست؟

ساکسس فکتوری همان شرکت ارائه دهنده ارز دیجیتال دگ کوین است.

گفته می شود که دفتر فیزیکی این شرکت در شهر تالین کشور استونی واقع شده است.

در صورتی که اگر در سایت این شرکت بررسی کنید متوجه می شوید که دفتر فیزیکی آن در هنگ کنگ چین است. اما آیا واقعا درست است؟ در هیچ سایتی و حتی در نقشه گوگل شما نمی توانید شرکت ساکسس فکتوری را بیابید. به جز این، محلی به نام شرکت ساکسس فکتوری حتی در مرکز تجاری Bonham Trade Center ثبت نشده. با این حال شاید ویدئو های تبلیغاتی این سایت نظرتان را جلب کند و در نهایت پس از جستجو به یک مرکز برسید که با یک بررسی واضح متوجه عدم تطابق این مرکز با یک ساختمان تجاری مجلل (آنطور که در ویدیو ها نشان داده شده است) خواهید شد.

ساکسس فکتوری کیست و کجاست؟

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

برای دانستن مطالب بیشتر سایت ما، Arz8x.com را دنبال کنید.

کلام آخر

در حال حاضر این ارز دیجیتال از طریق شرکت آن قیمت گذاری شده است.

قیمت آن با استفاده ی هر چه بیشتر کاربران بالا می رود. مکان های بسیاری وجود دارد که این ارز را به عنوان پول قبول می کنند. در ایران نیز نیز به تازگی این موضوع جا باز کرده و طرفداران خود را پیدا کرده است. پس از آنجا که پذیرش بیشتر باعث محبوبیت آن می شود، شایعه های بی پایه و اساس در فضای این ارز دیجیتال زیاد شنیده می شود. شاید پیش خود بگویید قیمت DagCoin در این سال ها چند برابر شده، اما آیا سرمایه گذاری بلند مدت در یک ارز بنیادی بهتر است یا یک ارز که با شایعه و بدون اثبات ادعاهای خود سعی در جذب کاربر دارد؟ گفته می شود که DagCoin توانسته از عالی ترین مراجع اتحادیه اروپا لایسنس ارزدیجیتال واسط دریافت کند.

همچنین این ارز دیجیتال ناشناس بودن تراکنش ها را پشتیبانی نمی کند.

اما آیا دلیل محبوبیت ارزهای دیجیتال به خاطر غیرمتمرکز بودن و جدا بودن از دولت ها نبوده است؟ از طرفی اصل و بنیاد DagCoin وارد نشدن به بازار خرید و فروش است که باور اشتباهی است.

هر ارزی باید وارد بازار شود و با قانون عرضه و تقاضا رشد کند.