ارز دیجیتال گش ( QASH )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال گش بحث خواهیم کرد.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

 • ارز دیجیتال گش چیست؟
 • ارز دیجیتال گش چگونه به راحتی  کار می کند؟
 • World Book
 • کارگزاری نخست
 • توکن ارز دیجیتال گش  QASH
 • از کجا می توان QASH را خریداری کرد
 • ارز دیجیتال گش را کجا  ذخیره کنید؟
 • نتیجه

ارز دیجیتال گش چیست؟

QASH گش (تلفظ “پول نقد”) پول بومی شبکه جریان Quoine (تلفظ “سکه”) است.

کوئین یک شرکت جهانی رمزنگاری است که به دنبال حل مشکلات نقدینگی است که با سرمایه گذاری های رمزنگاری ظاهر شده است. اگر مدتی در ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کرده اید، احتمالاً این مشکلات نقدینگی را از دست اول تجربه کرده اید. سرمایه گذاری در هر چیزی خارج از چند سکه برتر معمولاً شامل چندین حساب صرافی، نقل و انتقال بین آنها و معاملات سه جانبه بین فیات، بیت کوین / اتریوم و سکه مورد نظر شما است. گرفتن پول در فیات به همین سختی است. از آنجا که اکثر مردم با رمزنگاری به عنوان یک سرمایه گذاری رفتار می کنند، نقدینگی آن مانع رشد کل صنعت می شود.

ارز دیجیتال گش چگونه به راحتی کار می کند؟

در حال حاضر، هر صرافی کریپتو دارای نقدینگی خاص خود است که بین جفت های معاملاتی که ارائه می دهد متفاوت است. این باعث می شود تا سیلوهای انفرادی ایجاد شود که نقدینگی زیادی در یک بورس داشته باشد اما در دیگری نباشد. شبکه Liquid این سیلوهای را به یک استخر ترکیبی متصل می کند تا بیشترین نقدینگی ممکن را به شما بدهد.

برای این کار، Quoine Liquid شامل دو پیشنهاد اصلی است:

 • World Book
 • کارگزاری نخست(Prime Brokerage)

World Book

کتاب جهانی Liquid سفارشات و قیمت های مبادلات موجود در سراسر جهان را به یک کتاب سفارش برای استفاده شما گردآوری کرده است. این امر به هر معامله گر، بدون توجه به موقعیت آنها، امکان استفاده از ارز فیات مورد نظر خود را هنگام خرید یا فروش کریپتو می دهد. این سیلوهای نقدینگی مبادلات جداگانه را از بین می برد و قدرت تجارت بیشتری را به بازارهای پیش از این تحت حمایت نمی دهد.

جریان ها با استفاده از مخلوطی از یک کتاب سفارش داخلی و یک کتاب سفارش مصالح خارجی، از بازار ارز (FX) برای ایجاد جفت معاملات برای ارزهای فیات استفاده می کنند که ممکن است در غیر این صورت وجود نداشته باشد.

موضوع: ارز دیجیتال گش ( QASH ) – صفر تا صد

كتاب جهانی از سه كاركرد اصلی برای ارائه سطح نقدینگی بالا وعده داده شده توسط كوئین استفاده می كند:

 • موتور همسان (ME)
 • موتور تبدیل ارز متقاطع (CCCE)
 • مسیریابی سفارش هوشمند (SOR)

ME یک رهبر صنعت با توانایی پردازش چندین میلیون معاملات در ثانیه است.

این شامل پشتیبانی بومی برای جفت شدن علائم اصلی است و به گونه ای ساخته شده است که به راحتی در مقیاس قرار می گیرد و جفت های جدید را هنگام ظهور اضافه می کند.

قدرت CCCE تبدیل خودکار و تقریباً فوری بین ارزها را انجام می دهد.

این روشی است که در معاملات به ظاهر غیرممکن بین کاربران وجود دارد.

به عنوان مثال، تبدیل از طریق CCCE اجازه می دهد تا کسی که به دنبال یک جفت ETH / EUR به تجارت با شخص دیگری در جستجوی BTC / SGD. از آنجا که این کارآمدتر می شود، تعداد مسابقات ممکن است به اندازه کافی افزایش یابد تا یک بازار کاملاً روان ایجاد شود.

کارگزاری نخست

نیمی از کارگزاری Prime از شبکه Quoine Liquid در اصل به شما امکان می دهد به ویژگی های بیان شده در بخش قبلی کتاب جهانی دسترسی داشته باشید. با نخستین کارگزاری، بدون نیاز به ایجاد حساب کاربری در هر صرافی، دسترسی مستقیم به همه صرافی های موجود در کتاب جهانی دارید. علاوه بر این، کوین در طول چند سال گذشته با شبکه ای از بانک ها همکاری می کند تا از انتقال سریع وجوه فیات شما اطمینان حاصل شود. با استفاده از کارگزاری Prime، می توانید با استفاده از مانده های موجود، یک خط اعتباری و معاملات اهرمی را گسترش دهید.

ارز دیجیتال گش چگونه به راحتی کار می کند؟

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال ووچر پرفکت مانی در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

توکن ارز دیجیتال گش QASH

QASH یک نشانه ERC20 است که شما برای پرداخت هزینه خدمات در پلت فرم جریان استفاده می کنید. فراتر از این، دارندگان ارز دیجیتال گش ممکن است تخفیف، محصولات تبلیغاتی و فرصت های سرمایه گذاری ICO را با سکه هایی که Quoine به راه اندازی آن کمک می کند، دریافت کنند. این تیم همچنین در whitepaper خود تأکید می کند که سایر سازمان ها ممکن است آن را برای اهداف خاص خود مانند آنچه برخی از موسسات مالی از نشانه Ripple XRP استفاده می کنند استفاده کنند.

تیم 1،000،000،000 QASH را با 350،000،000 (35٪) به شرکت کنندگان در ICO توزیع کرد. از علائم باقی مانده:

 • 300،000،000 QASH (30٪) به جامعه / اکوسیستم اختصاص یافته است
 • 200،000،000 QASH (20٪) متعلق به تیم و سهامداران است
 • 150،000،000 QASH (15٪) توسط شرکای استراتژیک و خریداران نهادی نگهداری می شود

تا Q2 2019 ،Quoine blockchain خود را ایجاد کرده و تمام نشان های QASH را به blockchain جدید منتقل می کند.

در این زمان، آنها QASH را به جریانات نیز معرفی می کنند.

از کجا می توان QASH را خریداری کرد

اگرچه می توانید QASH را مستقیماً بر روی Liquid خریداری کنید، اما با حجم بسیار بالاتری در Huobi معامله می شود. اما قبل از تبادل QASH در Huobi، ابتدا باید بیت کوین یا اتریوم را خریداری کرده و آن را انتقال دهید. اتمام برج جوزا یا GDAX به هر کدام از این دو است.

در جریان، شما می توانید عمدتا از JPY یا USD برای خرید QASH استفاده کنید.

CoinMarketCap شامل لیست کاملی از مبادلات که QASH در آن موجود است، می باشد.

ارز دیجیتال گش را کجا ذخیره کنید؟

در حال حاضر، گش یک نشانه ERC20 است، بنابراین شما می توانید آن را در هر کیفی با پشتیبانی از نشانه های ERC20 ذخیره کنید. MyEtherWallet محبوب ترین گزینه ذخیره آنلاین و یک کیف پول محکم است که می توانید از آن استفاده کنید. اگر به امنیت بیشتری علاقه مند هستید (و چه کسی نیست)، باید یک کیف پول سخت افزاری را در نظر بگیرید. گزینه هایی مانند Ledger Nano S گرانتر از همتایان رایگان آنها هستند اما تضمین و آرامش بیشتری را برای شما فراهم می کنند. البته به یاد داشته باشید، تیم Quoine قصد دارد QASH را بر روی سلفین خود منتقل کند. هنگامی که این اتفاق می افتد، کیف پول شما برای ذخیره وجوه خود ممکن است دیگر از نشانه پشتیبانی نکند.

از هرگونه اطلاعیه و دستورالعمل QASH آگاه باشید که در صورت وقوع این سوئیچ چه باید بکنید.

ارز دیجیتال گش را کجا ذخیره کنید؟

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

نتیجه

Quoine در صدد است نقدینگی را برای سرمایه گذاری های cryptocurrency از طریق کتاب جهانی، پلت فرم جریان و نشانه QASH به ارمغان آورد. پلت فرم Quoine Liquid با ترکیب کتابهای تبادل سفارش از سراسر جهان، کار می کند تا اطمینان حاصل شود که سرمایه گذاران می توانند با سهولت تبدیل fiat به هر رمزنگاری و برعکس، فیات را تغییر دهند. به نظر می رسد این تیم تجربه و مشارکتهای تجاری را برای موفقیت کسب کرده است، اما این یک پروژه بلند پروازانه است.

با راه اندازی رسمی blockchain که هنوز در دست توسعه است، دو سال آینده یک دوره ساخت یا شکست برای شرکت خواهد بود. اگر تیم همچنان به همان نقاطی که دارد، نقاط عطف خود را محقق کند، کوئین به راحتی صنعت Cryptocurrency را بهتر می کند. افزایش نقدینگی برای ارزها بسیار مناسب خواهد بود، برای سرمایه گذاران عالی است و برای صنعت کلوچین زنجیره ای به طور کلی شگفت انگیز است.