ارز دیجیتال گروستل کوین ( Groestlcoin )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال Groestlcoin بحث خواهیم کرد. ارز رمزپایه از الگوریتم استخراج Grøstl-512 استفاده می کند ، بنابراین تیم به درستی نام این پروژه را “Groestlcoin” گذاشتند. بسیاری از افراد جامعه خواستار تغییر نام تجاری برای کمک به فرزندخواندگی شده اند ، هرچند به نظر نمی رسد این اتفاق بیفتد.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

  • ارز دیجیتال گروستل کوین چیست؟
  • ارز دیجیتال گروستل کوین چگونه کار می کند؟
  • تیم و پیشرفت ارز دیجیتال گروستل کوین
  • ارز دیجیتال Groestlcoin را از کجا بخریم؟
  • ارز دیجیتال Groestlcoin را در کجا نگهداری کنیم؟
  • ختم کلام

ارز دیجیتال گروستل کوین چیست؟

ارز دیجیتال گروستل کوین(groestlcoin) یک ارز رمزپایه مقاوم در برابر ASIC است که دارای “هزینه های تقریباً صفر” است. اگرچه خود سکه فقط شبه ناشناس است (مانند بیت کوین) ، تیم توسعه یک کیف پول (سامورایی) را حمل کرده است تا ناشناس بودن کامل شما باشد.

ارز دیجیتال گروستل کوین چگونه کار می کند؟

ارز دیجیتال گروستل کوین(groestlcoin) دقیقاً یک ارز رمزنگاری شده برای پرداخت های نظیر به نظیر (p2p) است. این سکه همان هدف نهایی همانند سایر رمزنگاری های معاملاتی مانند بیت کوین و Litecoin را دارد ، اما این هدف را با مجموعه ای از ویژگی های متفاوت به سر می برد.

صفات

اولین ها ارز دیجیتال(groestlcoin) با مجموعه ویژگی های خود چند “اولین” قابل توجه را به دست آورد. این اولین سکه ای بود که Segregated Witness (SegWit) را اجرا کرد و اولین سکه ای بود که معامله Lightning Network را در شبکه اصلی انجام داد. هزینه ها با اجرای شبکه رعد و برق ، ارز دیجیتال (groestlcoin) حداقل هزینه ها را دارد. انتقال 10،000 GRS (6000 ~ دلار در زمان نوشتن مقاله) کسری کسری از یک هزینه است.

حتی اگر قیمت GRS 1000 برابر افزایش یابد ، هزینه معامله فقط دو سکه است.

هزینه ها ممکن است بسته به کیف پولی که برای دریافت GRS استفاده می کنید کمی متفاوت باشد.

معدن

 ارز دیجیتال (groestlcoin) از دو دور Grøstl-512 برای الگوریتم استخراج خود استفاده می کند.

در حال حاضر این جلبک استخراج در برابر ASIC مقاوم است.

سامورایی فی نفسه از ویژگیهای اصلی بلاکچین نیست ، اما ارز دیجیتال (groestlcoin) کیف پول ناشناس و خصوصی به نام Samourai دارد . کیف پول آدرس ها را بازیافت نمی کند ، پشتیبانی Tor دارد و شامل معاملات CoinJoin-esque است . این کیف پول همچنین دارای حالت Stealth Mode است که در آن از صفحه اصلی ، لیست برنامه و راه انداز تلفن شما ناپدید می شود.

تیم و پیشرفت ارز دیجیتال گروستل کوین

توسعه دهنده ای با نام کاربری Bitcointalk “Gruve_P” ارز دیجیتال گروستل کوین(groestlcoin) را در 22 مارس 2014 راه اندازی کرد. از آن زمان ، این تیم به بیش از 20 نفر گسترش یافته است که در سراسر جهان گسترش یافته اند. بیشتر اعضای تیم ترجیح می دهند نسبتاً ناشناس بمانند ، فقط نام و کشور مبدا خود را در وب سایت به اشتراک می گذارند. این تیم در انتشار نسخه های جدید این پلت فرم هر سه ماه یکدست بوده است. با چنین ثبات ، شنیدن همه آنچه که آنها در چهار سال گذشته به دست آورده اند نباید شما را شوکه کند. این تیم SegWit را در ژانویه 2017 فعال کردند و در حال حاضر روی نسخه های Lightning Network برای کیف پول موبایل و دسک تاپ خود کار می کنند.

این تیم و جامعه همچنین یازده کیف پول اندرویدی مختلف ، ده کیف پول مختلف برای Blackberry و سه کیف پول برای iOS ساخته اند.

آنها همچنین بیش از ده کیف پول رومیزی ایجاد کرده اند.

ارز دیجیتال Groestlcoin را از کجا بخریم؟

می توانید BTC را با GRS در Binance و Bittrex معامله کنید.

علاوه بر این ، شما می توانید GRS را مستقیماً با KRW در Upbit خریداری کنید – محبوب ترین گزینه در سراسر جهان با تقریبا 80 درصد از حجم معاملات. اگر از نحوه شروع اطمینان ندارید ، به راهنمای خرید بیت کوین نگاهی بیندازید. استخراج نیز از گزینه های دریافت GRS است. ساده ترین راه برای استخراج GRS استفاده از Groestlcoin Easyminer است . Easyminer به طور خودکار شما را به استخر استخراج Dwarfpool اختصاص می دهد ، اما چندین گزینه استخر دیگر نیز وجود دارد.

ارز دیجیتال گروستل کوین را از کجا بخریم؟

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال ووچر پرفکت مانی در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

ارز دیجیتال Groestlcoin را در کجا نگهداری کنیم؟

همانطور که در بالا ذکر شد ، شما باید بتوانید کیف پول قابل قبولی را از بین کیف های متعدد موجود پیدا کنید.

اگر می خواهید کیف پول خود را روی دسک تاپ خود نگه دارید ، Groestlcoin Core و Electrum GRS گزینه های خوبی هستند. شاید شما بیشتر کاربر موبایل باشید.

اگر چنین است ، باید کیف پول موبایل ارز دیجیتال گروستل کوین(groestlcoin) را بررسی کنید .

یا ، اگر ناشناس ماندن مورد توجه شما باشد ، کیف پول Samourai راهی است که باید دنبال کنید.

صاحبان لجر و ترزور نیز خوش شانس هستند. امسال هر دو از GRS پشتیبانی می کنند.

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

ختم کلام

تیم ارز دیجیتال گروستل کوین(groestlcoin) در تلاش است مشکلات موجود در بیت کوین را بهبود بخشد.

این پیشرفت ها شامل ایجاد ارز رمزنگاری شده در برابر ASIC ، تقریباً بی ارزش و در صف مقدم پیشرفت های فناوری است. تصور اینکه ارز دیجیتال(groestlcoin) به رمزعبور واقعی معاملات و پرداخت ها تبدیل شود ، دشوار است.

اما ، همانطور که همه ما می دانیم ، همه چیز در رمزنگاری امکان پذیر است.

تغییر نام تجاری و برخی از بازاریابی می تواند چیزی باشد که شروع به محبوبیت این پروژه می کند.