ارز دیجیتال گاس ( Gas )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال گاس بحث خواهیم کرد.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

  • ارز دیجیتال گاس چیست؟
  • ویژگی های پیشرفته پشتیبانی شده توسط GAS
  • NEO از دو توکن جداگانه استفاده می کند:
  • NEO: نشانه مدیریت
  • NeoGas (GAS): نشانه عملیاتی
  • ختم کلام

ارز دیجیتال گاس چیست؟

GAS ارز دیجیتال گاس علامت عملیاتی است که قراردادهای هوشمند و نشانه های ساخته شده در blockchain NEO را قدرت می دهد.  اگر وبلاگ ارز8 ایکس را می خوانید، احتمالاً مقالهEthereum را دیده اید. این احتمال وجود دارد که شما نیز درباره رقیب مستقر در چینی اتریوم، NEO شنیده باشید . در اتریوم، گاس اتریوم مبلغی است که توسعه دهندگان هنگام اجرای قراردادهای هوشمند پرداخت می کنند. قابل پرداخت در ETH است. در NEO، آنها یک علامت عملیاتی جداگانه برای توسعه دهندگان ایجاد کرده اند، و آنها را GAS نامگذاری کرده اند. به خصوص در ماه های اخیر، ستاره NEO رو به افزایش است. پس از برندسازی مجدد در سال 2017، پلتفرم قراردادهای هوشمند روی اضافه کردن قابلیت ها به قراردادهای هوشمند تمرکز دارد. معماری NEO قراردادهای هوشمند را با رمزگذاری آسان، قابل پیوند با دارایی ها و هویت های دیجیتالی و سازگار با دولت می سازد.

به عنوان NEO رشد کرده است، بنابراین قیمت سهم خود را در فرم از NEO سکه. سرمایه گذاران تازه وارد NEO ممکن است معتقد باشند که این سکه NEO علامت عملیاتی است که قراردادهای هوشمند را در شبکه قدرت می دهد. این طور نیست. GAS همان چیزی است که توسعه دهندگان برای قراردادهای هوشمند خود در NEO استفاده می کنند.

قیمت گاس در طول چند ماه گذشته سر به فلک به عنوان سرمایه گذاران بیشتری به گرفتن عاقلانه به استفاده از آن در اکوسیستم NEO است. محبوبیت آن به عنوان یک وسیله نقلیه سرمایه گذاری نیز با معرفی آن در Binance به عنوان یک سکه قابل معامله باز شده است. در حال حاضر، شما فقط می توانید GAS را با Binance معامله کنید. در غیر این صورت، اگر می خواهید GAS، آن را بدست آورید.

در این مقاله ما به NEO ،GAS، آنچه در آن است و چگونگی کسب آن می پردازیم.

ویژگی های پیشرفته پشتیبانی شده توسط ارز دیجیتال گاس ( Gas )

NEO دارای سه ویژگی پیشرفته در دست توسعه است:

  • NeoX

در ابتدای این مقاله مورد بحث قرار گرفته است، NeoX قصد دارد تا از blockchains استفاده کند.

در حالی که لیست سفید مشخص نیست که دقیقاً چگونه کار خواهد کرد، NeoX قول می دهد قابلیت همکاری بین blockchain های مختلف، از جمله پیوندهای blockchain خصوصی / عمومی را ارائه دهد.

  • NeoFS

به منظور توانمند سازی دارایی های دیجیتال و قراردادهای هوشمند، NEO در حال اجرای یک سیستم ذخیره و اشتراک گذاری فایل در blockchain است.

این امر انتقال پرونده های دیجیتال را به عنوان بخشی از قرارداد آسان می کند.

  • NeoQS

در حالی که به طور مستقیم ویژگی کاربر نیست، در آینده شبکه NEO قصد دارد در مقابل حمله رایانه های کوانتومی مقاوم باشد. هنوز هم یک تهدید دور از ذهن، دانستن اینکه NEO در حال کار بر روی راه حل های کوانتومی است، ذهن کمی را برای سرمایه گذاران بلند مدت ایجاد می کند.

NEO از دو توکن جداگانه استفاده می کند:

اکنون که ما کتابفروشان dBFT و NEO را پوشش داده ایم، می توانیم تفاوت بین دو نشان پشت پلت فرم NEO را درک کنیم: NEO و ارز دیجیتال گاس GAS.

NEO: نشانه مدیریت

NEO یک ارز یا دارایی نیست. این صرفاً به عنوان حق رای در مدیریت و مدیریت NEO است.

این بدان معناست که داشتن 1 NEO به شما حق رای می دهد که چه کسی صاحب حساب برای بلوک بعدی خواهد بود. ذینفعان NEO همچنین در مورد تغییرات شبکه رای می دهند. 100 میلیون کل NEO وجود دارد، همه در ابتدای شبکه ایجاد شده اند. نمادهای NEO قابل تقسیم نیستند. مالکیت NEO همچنین نحوه توزیع GAS با هر بلوک جدید است. اگر خودتان NEO داشته باشید که یک بلوک تمام شود (هر 15-25 ثانیه)، GAS دریافت خواهید کرد.

موضوع: ارز دیجیتال گاس ( Gas ) – صفر تا صد

داشتن 1 NEO برای شما در هر روز حدود 1000000-.0005 GAS درآمد کسب می کند.

NeoGas (GAS)

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال پی اس ووچر در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

NeoGas (GAS): نشانه عملیاتی

با توجه به whitepaper NEO، نام کامل GAS NeoGas است.

این نشانه عملیاتی است که قراردادهای هوشمند و نشانه های ساخته شده در تابلوی NEO را سوخت می کند. NEO از نشانه های جداگانه ای مانند GAS استفاده می کند تا مالکیت / مدیریت NEO مستقیماً با استفاده از سیستم عامل مرتبط نباشد. عرضه GAS با هر بلوک (15-25 ثانیه) 8 برابر می شود. این 8 GAS بین همه دارندگان NEO تقسیم می شود. حداکثر حد GAS 100 میلیون توکن هر 2 میلیون بلوک، پاداش GAS به ازای هر بلوک 1 کاهش می یابد. اما NEO انتظار ندارد 22 سال به آن نقطه برسد. دارندگان NEO باید به منظور ادعای GAS خود، NEO خود را در کیف پولهای خصوصی نگه دارند. اگر NEO را خریداری کنید و آن را در یک کیف پول تبادل بگذارید، GAS را جمع نمی کنید.

موضوعات مختلف Reddit دستورالعمل هایی را برای تنظیم کیف پول و ادعای GAS دارند.

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

ختم کلام

NEO در قراردادهای هوشمند خود را به عنوان یک مدعی قوی برای Ethereum قرار داده است. تمرکز NEO بر دارایی ها، هویت و ویژگی های آینده نیز آن را از اتریوم جدا می کند. واضح است که NEO یکی از مهمترین پروژه هایی است که ما دیده ایم از چین خارج شده است. این آینده به عنوان یک شرکت روشن است. نشان GAS کمتر یک فرصت سرمایه گذاری و یک نشان عملیاتی است. با این حال، ارزش GAS به احتمال زیاد همراه با محبوبیت NEO افزایش می یابد. یکی از گزینه های سرمایه گذاران که در مورد NEO هیجان زده هستند، خرید نشانه NEO است. سپس، شما به طور خودکار با هر بلوک تازه تکمیل شده، سود سهام خود را افزایش می دهید.

نشانه NEO همچنین با افزایش محبوبیت این سکو، باعث ایجاد برنده و برنده می شود.