ارز دیجیتال کین ( Kin )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال کین بحث خواهیم کرد.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

ارز دیجیتال کین چیست؟

شرکت رسانه های اجتماعی کانادایی ، kik ، سال گذشته هنگامی که اعلام کردند دیگر دنبال سرمایه خطر پذیر نیستند ، موجی ایجاد کرد. در عوض ، آنها ICO را اجرا کردند که 98 میلیون دلار سرمایه جمع کرد و کیک را به عنوان صدای اصلی در رسانه های اجتماعی ناشناس و غیرمتمرکز بر روی نقشه قرار داد. نتیجه آن ICO ، ارز دیجیتال کین(kin)، در ژانویه هنگامی که بازارها بالا می رفتند ، افزایش چشمگیری را نشان می داد.

از آن زمان به بعد ، ارزش آن کاهش یافته است ، اما در سطح بالاتر از سنبله قبلی است.

ایده پشت ارز دیجیتال کین(kin) این است که به تولیدکنندگان و مصرف کنندگان محتوا اجازه می دهد تا به جای اعتماد به درآمد تبلیغات برای کسب درآمد از تولید ، مستقیماً معامله کنند. ارز دیجیتال (kin) از زمان موفقیت ICO در حال توسعه است. در حال حاضر این یک رمز ERC-20 است اما قصد دارد اواخر امسال این رمز را در برنامه Kik ادغام کند ، مبادله اتمی با یک رمز Stellar مشابه برای مقیاس پذیری را شامل می شود.

پلتفرم کیک چگونه کار می کند؟

برای درک زمینه راه اندازی ارز دیجیتال کین(kin) ، مفید است که به Kik ، شرکت رسانه های اجتماعی راه اندازی ارز دیجیتال (kin) نگاهی بیندازید. انگیزه های کیک برای راه اندازی سکه بخشی از ترفندهای فلسفی ، بخشی مالی و احتمالاً بخشی از بازاریابی است.

Kik یک برنامه و شبکه اجتماعی است که بیش از 15 میلیون کاربر ماهانه دارد. اطلاعات دموگرافیکی کاربر جوانتر است. بیشتر کاربران بین 13 تا 24 سال هستند.

طبق تحقیقات سال 2017 از کیک ، 33 درصد نوجوانان آمریکایی از پیام رسان کیک استفاده می کنند.

پیام رسان کیک

هنگامی که از Kik استفاده می کنید ، می توانید برای دوستان خود پیام ارسال کنید.

با این حال ، شما همچنین می توانید فیلم ها ، طرح ها ، صفحات وب ، فایل های صوتی و سایر رسانه ها را به اشتراک بگذارید. مارک های اصلی همچنین دارای پروفایل های Kik هستند که می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید و بیش از 20،000 ربات گپ وجود دارد که می توانند شوخی کنند ، پیتزا سفارش دهند یا آخرین اخبار افراد مشهور را به اشتراک بگذارند.

ادامه مطلب

بزرگترین نقطه فروش کیک ناشناس بودن است.

برای استفاده از این سرویس نیازی به تأیید هویت یا شماره تلفن خود ندارید.

برای ورود به سیستم فقط باید آدرس ایمیل و نامی را ارائه دهید.

طرفداران حریم خصوصی این انتخاب را به عنوان تصمیمی علیه کسب درآمد از اطلاعات کاربر تحسین کرده اند. مشهور است که غول های شبکه های اجتماعی اطلاعات مربوط به کاربران را احتکار می کنند و کیک تا حد زیادی از این روند سرپیچی می کند. Kik هیچ اطلاعات حساب و پیام / رسانه ای را که بین کاربران Kik پس از ارسال از سرورهای شرکت پاک می شوند ، حفظ نمی کند.

با این حال ، کیک برای تأیید هویت و امنیت نیز مورد انتقاد قرار گرفته است.

از آنجایی که کیک به نوجوانان رسیدگی می کند ، منتقدان نگران محافظت های لازم برای محافظت از خردسالان در برابر محتوای ناخواسته یا کلاهبرداری / سو استفاده صریح هستند. کیک معتقد است کاربران آن به اندازه کافی باهوش هستند که می دانند در این پلتفرم چه کاری انجام دهند و به دلیل امنیت تا حد زیادی از فدای ناشناس ماندن و حفظ حریم خصوصی خودداری می کند.

ICO چیست؟

Kik در سال 2017 به بودجه بیشتری احتیاج داشت.

آنها به جای جمع آوری پول از سرمایه گذاران خطرپذیر ، تصمیم گرفتند ICO را برای ایجاد رمزگذاری در سیستم امتیازات پاداش جدید خود ایجاد کنند. فروش رمز ارز دیجیتال کین(kin) با موفقیت همراه بود و در سپتامبر 2017 98 میلیون دلار جمع شد. این فروش شامل بیش از 10 هزار نفر از 117 کشور بود. متأسفانه شهروندان کانادایی مجاز به شرکت نبودند و کیک یک شرکت کانادایی است. برخی استدلال می کنند که این تقاضای کمرنگ است و باعث می شود ICO به 110 میلیون دلار نرسد.

در کل 10 تریلیون ارز دیجیتال (kin) وجود خواهد داشت که 750 میلیارد آن در حال حاضر در گردش است.

رمز در Ethereum راه اندازی شد .

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال ووچر پرفکت مانی در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

بنیاد ارز دیجیتال کین (kin)چیست؟

بنیاد ارز دیجیتال کین(kin) مستقل از Kik وجود دارد.

این هدف می تواند بازوی غیرانتفاعی حمایت از ابزارهای باز برای ارتباطات دیجیتال باشد.

در نهایت ، هدف این است که ارز دیجیتال کین(kin) به عنوان ارز برای کل اکوسیستم ابزارهای ارتباطی ، نه فقط Kik ، به کار رود. اطلاعات زیادی در مورد اینکه چه کسی آن را اداره می کند یا نحوه حکومتداری در وب سایت بنیاد موجود نیست. با گذشت زمان ، خواهیم دید که آیا بنیاد ارز دیجیتال (kin) خود را از Kik متمایز می کند یا فقط به عنوان یک عروسک برای اهداف گسترده تر Kik عمل می کند.

ارز دیجیتال کین را از کجا بخریم؟

می توانید ارز دیجیتال کین(kin) را برای انجام کارهایی در Kik یا ایجاد محتوا پس از فعال شدن ادغام در اواخر امسال کسب کنید.

برای خرید آن اکنون باید به صرافی مراجعه کنید.

Bancor ، EtherDelta ، Mercatox ، HitBTC و IDEX گزینه های برتر شما هستند.

چگونه ارز دیجیتال کین را ذخیره کنیم؟

ارز دیجیتال کین(kin) یک رمز ERC-20 است ، بنابراین می توانید آن را در هر مکانی که Ethereum را بپذیرد ذخیره کنید. MyEtherWallet گزینه خوبی برای ذخیره سازی کاغذ است. البته ، کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S استاندارد طلایی برای امنیت است.

برای آگاهی از اخبار جدید در کانل تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

ختم کلام

ارز دیجیتال کین(kin) از یک شرکت راه اندازی بزرگ با تعداد زیادی کاربر فعال پشتیبانی می کند.

این یک فرصت جالب برای دیدن ادغام رمزنگاری با یک جامعه موجود است ، به ویژه یک جامعه جوان که ممکن است به رمزنگاری اهمیتی ندهد.

آنها فقط می خواهند همه چیز خوب کار کند.

حل مشکل ارائه یک تجربه کاربری عالی به رمزنگاری ، گام مهمی برای مفید واقع شدن رمزنگاری است.

اگر کیک بتواند این مسئله را با ارز دیجیتال (kin) کشف کند ، این یک پروژه جالب برای پیگیری خواهد بود.