ارز دیجیتال کو کوین شیرز ( KuCoin Shares )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال کو کوین بحث خواهیم کرد.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

 • ارز دیجیتال کو کوین شیرز چیست؟
 • درباره تیم ارز دیجیتال کو کوین شیرز
 • سهام KuCoin (KCS) چیست؟
 • سهام ارز دیجیتال کو کوین شیرز KuCoin Shares چگونه کار می کند؟
 • از کجا می توانید سهام KuCoin خریداری کنید؟
 • از کجا می توانید سهام KuCoin را ذخیره کنید؟
 • ختم کلام

ارز دیجیتال کو کوین شیرز چیست؟

ارز دیجیتال کو کوین شیرز KuCoin Shares یک مبادله رمزنگاری بین المللی است که از هنگ کنگ است و در حال حاضر از تجارت 210 دارایی دیجیتال پشتیبانی می کند. آنچه که در مورد KuCoin بی نظیر است این است که آنها 50٪ از درآمد کل مبلغ معاملات تجاری خود را با کاربرانی که نشانه مبادله ای خود را در اختیار دارند، به اشتراک می گذارند. در شیوه ای مشابه Binance ،KuCoin هزینه های معاملاتی نسبتاً کم و مشوق هایی را برای برگزاری (یا تجارت) رمزنگاری بومی خود ارائه می دهد. در سال 2011، بنیانگذاران شروع به تحقیق در مورد فناوری بلاکچین کردند و به ساخت معماری فنی KuCoin در سال 2013 رفتند. 4 سال بعد، این مبادله با هدف نهایی “تبدیل شدن به یکی از 10 داغترین پلتفرم تبادل ارز در سراسر جهان” انجام شد.

تا سال 2019، KuCoin حتی با عرضه نسبتاً اخیر خود در اواخر سال 2017، توانسته است با افزایش حجم معاملات، از صرافی مبهم به نوزدهمین کشور بزرگ برسد. بسیاری از اعضای جامعه رمزنگاری نسبت به رشد KuCoin خوشبین هستند، مانند عضو فعال جامعه “Crowd Conscious” که در تاریخ 5 ژانویه نوشت، “فقط 3 ماه از سفر خود، KuCoin به 300،000 ثبت نام کاربر رسیده است – رقم رشد ما”. فقط از باینانس بورس خواهید شنید که در مدت 6 ماه به بیش از 3،000،000 رسیده است. “

درباره تیم ارز دیجیتال کو کوین شیرز

همانطور که در وب سایت رسمی خود که شامل 12 عضو اصلی است، گفته شده است: “Kucoin با هدف ارائه خدمات معاملات دیجیتال و مبادله دارایی دیجیتال که حتی ایمن تر و راحت تر باشد، ادغام دارایی های حق بیمه در سراسر جهان و ایجاد وضعیت سکوی معاملاتی هنری” است. مدیر عامل و بنیانگذار، مایکل گیم، یک کارشناس فنی سابق در شرکت Ant Financial، یک شرکت وابسته از گروه چینی Alibaba است.

او همچنین در غولهای اینترنتی مانند MikeCRM و KF5.COM شریک ارشد بود.

COO، اریک دون، از “محقق ارشد اینترنت، معمار سیستم و ستاره صنعت اینترنت” یاد می شود.

موضوع: ارز دیجیتال کو کوین شیرز ( KuCoin Shares ) – صفر تا صد

همچنین گفته می شود که او CTO و شریک ارشد شرکتهای IT از جمله YOULIN.COM ،KITEME و REINOT است. با این حال، مشخص نیست که آیا این وب سایت ها در واقع همانطور که در جستجوی گوگل نشان داده نشده اند یا هنگام ورود به دامنه وب سایت وجود دارند، وجود دارند. به گفته LinkedIn وی، وی در حال حاضر CTO در Youlin Network Technologies است، اما در این میان هیچ اشاره ای به KITEME یا REINOT نشده است.

درباره تیم ارز دیجیتال کو کوین شیرز

سهام KuCoin (KCS) چیست؟

سهام KuCoin (KCS) پول بومی پلت فرم تبادل ارز دیجیتال (kucoin) است که به دارندگان این امکان را می دهد که از موفقیت مبادله سود ببرند.

ارز دیجیتال کو کوین شیرز (kucoin)  میزان توزیع KCS را هنگام توزیع سکه های مختلف در نظر می گیرد.

هرچه KCS بیشتر نگه دارید، سود سهام بیشتری دریافت خواهید کرد.

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال ووچر پرفکت مانی در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

سهام ارز دیجیتال کو کوین شیرز KuCoin Shares چگونه کار می کند؟

Whitepaper پروژه توضیح خوبی در مورد نحوه توزیع سهام ارز دیجیتال (kucoin)  ارائه می دهد.

همانطور که قبلاً گفته شد، روش های توزیع میزان KCS در کیف پولهای تبادل کاربر را در نظر می گیرند.

در زیر مثالی استفاده شده است که در صورت استفاده از مقدار 10000 KCS در جفت های تجاری ETH-BTC استفاده شده است. در پایین شما پیش بینی های درآمد را برای دارنده 10،000 KCS (تقریباً 80،000 دلار با ارزش فعلی خود در حدود 8 دلار) مشاهده خواهید کرد.

سهام ارز دیجیتال کو کوین شیرز KuCoin Shares چگونه کار می کند؟

درآمد به شرح زیر است:

 • روزانه: 0.00015 BTC و 0.0238 ETH
 • هفتگی: 0.0105 BTC و 0.16666 ETH
 • ماهانه: 0.045 BTC و 0.714 ETH
 • سالانه: 0.5475 BTC و 8.687 ETH

در نظر داشته باشید این فقط یک جفت معاملاتی از بیش از 200 جفت تجاری در بورس است که همگی هزینه های معاملاتی را که براساس فرمول نشان داده شده در تصویر نمایش داده شده به حساب کاربران توزیع می شود، جمع می کنند. بنابراین، کاربر دارای KCS، ارزهای رمزنگاری شده دوگانه را از سایر هزینه های جفت معاملات (به عنوان مثال LTC / NEO) دریافت می کند.

موضوع: ارز دیجیتال کو کوین شیرز ( KuCoin Shares ) – صفر تا صد

برای هر 1000 KCS که در اختیار دارید، با تخفیف 1٪ در هزینه معامله با حداکثر مقدار پوشش داده شده 30٪ دریافت خواهید کرد. به عنوان مثال، اگر شما دارای 20000 KCS باشید، 20٪ تخفیف دریافت خواهید کرد، اما برگزاری 50000 KCS شما را با تخفیف 30٪ تخفیف می دهد.

از کجا می توانید سهام KuCoin خریداری کنید؟

KCS فقط در سایت رسمی صرافی شرکت ها قابل خریداری است.

ثبت نام نسبتاً ساده است، اما برای تجارت در KCS، باید ارزهای اولیه رمزپایه را در کیف پول تبادل ارز دیجیتال (kucoin)  مانند BTC ،ETH ،NEO و / یا BCH خود قرار دهید.

از کجا می توانید سهام KuCoin را ذخیره کنید؟

KCS یک نشانه ERC20 است، به این معنی که می توانید آن را در کیف پول های سخت افزاری که از بلاکچین Ethereum مانند  Ledger Nano S و Trezor پشتیبانی می کند، ذخیره کنید.

همچنین می توانید آن را در MyEtherWallet (MEW) ذخیره کنید.

برای بررسی کیف پول های بیشتر، به راهنمای ما، بهترین کیف پول های اتریوم مراجعه کنید.

ختم کلام

طبق گفته CoinMarketCap ،OKEx در حال حاضر بزرگترین صرافی جهان با حجم معاملات 24 ساعته بیش از 2 میلیارد دلار دلار است. در حالی که ارز دیجیتال کو کوین شیرز (kucoin)  در مقایسه با OKEx با حجم معاملاتی در حدود 128 میلیون دلار معامله می شود، ممکن است همچنان کاربران جدید جدید خود را ادامه داده و به 10 نقطه برتر برسد. این امر می تواند نزدیک به رتبه سوم Binance (1.7 میلیارد دلار) باشد که از 10 امتیاز فعلی، HitBTC (475 میلیون دلار USD) فراتر رود. با توجه به افزایش چشمگیر علاقه به cryptocurrency در سراسر جهان و این واقعیت که مبادلات به دلیل عدم مقیاس پذیری درهای آنها را به روی حسابهای کاربر جدید بسته است، نمی توان شاهد موفقیت این صرافی و رمزنگاری بومی آن یعنی KCS بود.