ارز دیجیتال پیوکس ( PIVIX )، با سلام خدمت کاربران عزیز ادر این مقاله درباره مبحث ارز دیجیتال آرک بحث خواهیم کرد. ارز دیجیتال پیوکس (pivx)  خود را بعنوان یک پیشگام در فن آوری Proof of Stake (PoS) توصیف می کند و دارای مجوز MIT با منبع باز، منبع باز و غیر متمرکز مبتنی بر blockchain غیر متمرکز بر دستیابی به قابلیت قارچ، حریم خصوصی معاملات، مدیریت جامعه، مقیاس پذیری شبکه و استفاده در دنیای واقعی است.

هدف آن تبدیل شدن به یکی از پیشرفته ترین ارزهای دیجیتال آنلاین پذیرفته شده جهانی است.

این تیم در حال حاضر روی پروتکل جدید حریم خصوصی کار می کند.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

  • ارز دیجیتال پیوکس چیست؟
  • ارز دیجیتال پیوکس چگونه شکل گرفت؟
  • نقطه فروش و کیف پول ارز دیجیتال PIVIX
  • عرضه ارز دیجیتال پیوکس و پایداری آن
  • ختم کلام

ارز دیجیتال پیوکس چیست؟

ارز دیجیتال پیوکس (pivx)  رمزنگاری پیشرفته ای است که با تمرکز بر حفظ حریم خصوصی و امنیت پول نقد دیجیتال است. به عنوان یک پروژه جامعه محور که از blockchain Dash چنگ زده است، از پروتکل Zerocoin برای ناشناس کردن معاملات از طریق زنجیره Zerocoin Decentralized Exchangeed (zDEX) خود برای معاملات غیر قابل رأی استفاده می کند. نام مخفف مخفف مخفف Private Instant Verified Transaction (PIVX) است. PIV از طریق یک الگوریتم اجماع ترکیبی Proof-of-Stake (PoS) و Zerocoin-Proof-of-Stake (ZPoS) استخراج می شود. این امر معاملات روانشناسی و ناشناس را فعال می کند، که انجمن ارز دیجیتال پیوکس (pivx)  آن را “حریم خصوصی شدید” می نامد. ارز دیجیتال پیوکس (pivx)  در 31 ژانویه 2016 توسط اعضای جامعه Dash انجام شد که می خواستند ضمن تمرکز بر توسعه بر روی معاملات سریع تر، حریم خصوصی و امنیت، سیستم پاداش را تغییر دهند.

این تمرکز بر روی پول نقد دیجیتال وانیل است که امکان انتقال سریع ارزش را فراهم می کند.

این ناشناس تر از سایر ارز های حریم خصوصی مانند Zcash است.

زیرا پروتکل Zerocoin در واقع نسخه سفارشی است که همچنین دارای مکانیزمی برای پرکردن ارز های ناشناس است. گمنامی در ارز دیجیتال پیوکس (pivx)  با استفاده از نشانه های zPIV روی zDEX حفظ می شود، که سپس با استفاده از فناوری SwiftX توسط ماستارانودس پردازش می شوند.

ارز دیجیتال پیوکس چگونه شکل گرفت؟

ارز دیجیتال پیوکس (pivx)  در تاریخ 31 ژانویه 2016 توسط دو عضو جامعه DASH راه اندازی شد.

بنیانگذاران فن آوری DASH را تحسین کردند اما می خواستند تغییراتی را مشاهده کنند.

آنها بر خلاف سیستم اثبات کار DASH به یک سیستم کاملاً Proof-of-Stake نقل مکان کردند و آنچه را که آنها به عنوان یک سیستم پاداش عادلانه تر می دیدند که از مکانیسم اره برای تعادل پرداخت پاداش خودکار استفاده می کردند، پیاده سازی کردند. جزئیات مربوط به بخش ذیل در زیر). آنها حریم خصوصی را به عنوان یک مؤلفه مهم یک وسیله مبادله روزانه می دیدند و می خواستند اخلاق “پول نقد دیجیتال” DASH را که در پرداخت سریع، ارزان و اولویت با حفظ حریم شخصی و ناشناس ماندن اولویت دارد، قرار دهند.

امید آنها تبدیل شدن به روش پرداخت برای معاملات همتا به همتا و مبادلات درون فروشگاهی است.

نقطه فروش و کیف پول ارز دیجیتال PIVIX

به عنوان ارز ای که روی پول نقد دیجیتالی متمرکز شده است.

توجه زیادی به کیف پول های موبایل شده است که به کاربران امکان می دهد.

ارز دیجیتال پیوکس (pivx)  خود را در فروشگاه ها و سایر کاربران بگذرانند.

ایده این است که یک برنامه ساده ایجاد کنید که به شما امکان می دهد هر چیزی را که از تلفن خود درست مانند گوشی Venmo یا Apple Pay خریداری کنید، درست خریداری کنید. کیف پول قول می دهد انعطاف پذیر، ایمن و راحت باشد. کیف پول اندرویدی در تاریخ 1 آگوست 2017 منتشر شد و کیف پول iOS نیز تا پایان سال 2017 منتشر می شود.

این کیف پول مجهز به اقدامات امنیتی مانند تأیید هویت 2 عاملی است (که این روزها از بین برنامه های مطمئن بسیار مورد انتظار است) و همچنین Universal 2-Factor که باعث می شود از دسترسی به دانگل سخت افزاری استفاده کنید تا در هنگام دسترسی به بودجه خود، لایه ای از امنیت بیشتر ایجاد کند. تیم ارز دیجیتال پیوکس (pivx)  می خواهد که کیف پول آنها به عنوان بانک شما باشد تا بتوانند ضمن حفظ امنیت کامل، در مدیریت بودجه خود به شما در خرید و ارسال نسیم کمک کنند. آنها آخرین اقدامات امنیتی را متوقف می کنند و می خواهند کیف پول ارز دیجیتال پیوکس (pivx)  را به سنگ بنای ذخیره دارایی های دیجیتال تبدیل کند.

نقشه راه کیف پول

نقشه راه کیف پول شامل امکان ایجاد توافق نامه های سپرده گذاری با سایر  کاربران است و به کاربران این امکان را می دهد تا از کیف پول استفاده کنند تا بتوانند با همسالان برای کالاها و خدمات به صورت ایمن و کارآمد ارتباط برقرار کنند. این باعث می شود کیف پول نه تنها یک ذخیره سازی برای دارایی های خود را بلکه یک بازار و پرداخت از پردازنده های نظیر به نظیر، مثل پی پال. پیام های رمزگذاری شده داخل کیف پول با هدف تبدیل کیف پول ارز دیجیتال پیوکس (pivx)  به ساده ترین روش برای فروش، ارسال پول، دریافت پرداخت و تجارت برق در همه زمینه ها انجام می شود.

نقطه فروش و کیف پول ارز دیجیتال PIVIX

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال پی اس ووچرز در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

عرضه ارز دیجیتال پیوکس و پایداری آن

شبکه ارز دیجیتال پیوکس (pivx)  اجازه می دهد تا 2.6 میلیون توکن ارز دیجیتال (pivx)  برای همیشه در سال مخلوط شود، که 90٪ از ارز های بریده شده به کیف پول های پوسته پوسته و MASTERASTOD مراجعه کنند.

ماستارانود و استیکر

این عدم عرضه حداکثر ارز باعث می شود عملکرد ارز دیجیتال پیوکس (pivx)  شبیه به یک ارز سنتی باشد.

زیرا تورم برای تشویق استفاده روزانه و جلوگیری از احتکار به سیستم معرفی می شود.

نرخ تورم در حدود 4 درصد در سال است، اما به جای اینکه ارزش پول خود را مانند فدرال رزرو کاهش دهید، وقتی که دلار را چاپ می کنید، ارزش آن را کاهش نمی دهد، تمام آن ارز های خرد شده مستقیماً به دارندگان PIVX می روند و با گسترش سود، اثر تورم را جبران می کنند.

در حالی که عرضه ارز دیجیتال به طور نامحدود رشد می کند.

یک “کلاه نرم” وجود دارد که نرخ تورم تحمیل شده توسط سوختن هزینه های معامله را بر اساس سطح ترافیک شبکه پرتاب می کند. هنگامی که تعداد معاملات به یک آستانه مشخص رسید، هزینه های معامله “سوخته” می شوند، به این معنی که تعدادی از ارز دیجیتال های برابر با معاملات معامله به طور دائم از گردش خارج می شوند.

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

ختم کلام

ارز دیجیتال پیوکس (pivx)  یک ارز دیجیتال امیدوار کننده برای حفظ حریم خصوصی است که هدف آن جایگزین کردن پول نقد دیجیتال با کاربرد آسان است. در مورد اجرای فن آوری حریم خصوصی چند مشکل رخ داده است، اما جامعه و تیم توسعه فعال، درگیر و خوش بین هستند. عملکرد خوبی در بازار، با حجم بالا و پشتیبانی از صرافی ها (مهمترین آنها Bittrex) است.

و به نظر می رسد که مدتی در این بازار قرار دارد.

حریم خصوصی کامل از اجرای Zerocoin، معاملات فوری و خاکی ارزان به لطف SwiftX، و بازده سرمایه گذاری خود را از طریق staking همه به ارز ای بسیار محکم اضافه می کنید که ارزش آن را در نظر دارد. پروژه هایی با مأموریت های مشابه وجود دارد، اما ارز دیجیتال (pivx)  با الگوریتم پیشرفته Proof-of-Stake و مدل غیر متمرکز، مدیریت هدایت جامعه، ارزش منحصر به فردی را در جدول به ارمغان می آورد.