ارز دیجیتال پلی مت ( Polymath )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال پلی مت بحث خواهیم کرد. ارز دیجیتال (polymath) روند قانونی ایجاد و فروش رمزهای امنیتی را ساده می کند. این استاندارد استاندارد جدیدی را ایجاد می کند ، ST20 ، و مطابقت دولت را اعمال می کند. فقط یک ” لیست از سرمایه گذاران مجاز و آدرس کیف پول Ethereum آنها” می تواند نشانه های ST20 را در خود جای دهد. بنابراین ، صادرکنندگان توکن نگران نباشند که پیامدهای قانونی امنیت آنها در دست اشتباه است.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

  • ارز دیجیتال پلی مت چیست؟
  • سیستم ارز دیجیتال پلی مت چگونه کار میکند؟
  • تیم ارز دیجیتال پلی مت
  • ارز دیجیتال Polymath را از کجا بخریم؟
  • ارز دیجیتال پلی مت را چگونه ذخیره کنیم؟
  • ختم کلام

ارز دیجیتال پلی مت چیست؟

به منظور راه اندازی توکن سازگار با قانون ، پلت فرم ارز دیجیتال پلی مت(polymath) صادر کنندگان ، نمایندگان قانونی ، توسعه دهندگان قرارداد هوشمند ، تأیید KYC و تبادل غیرمتمرکز را گرد هم می آورد. همه معاملات در بستر ارز دیجیتال (polymath) با استفاده از رمز بومی POLY انجام می شود. با توجه به ادامه سرکوب پیشنهادهای اولیه سکه توسط دولت  ، ارز دیجیتال (polymath) امیدوار است که در عوض پیشنهادات قانونی توکن امنیتی را ارائه دهد.

سیستم ارز دیجیتال پلی مت چگونه کار میکند؟

عرضه و پایداری نشانه

به طور کلی ، یک میلیارد نشانه POLY وجود دارد که همیشه وجود خواهد داشت. شما می توانستید قبل از 10 ژانویه 2018 برای airdrop ارز دیجیتال پلی مت(polymath) ثبت نام کنید. متعاقباً ، شرکت کنندگان airdrop 240 میلیون نشان دریافت کردند. در این مرحله ، تیم ارز دیجیتال (polymath) بقیه موارد را برای استفاده در آینده حفظ می کند. اگر airdrop را از دست دادید ، پس باید در صرافی با POLY معامله کنید.

بسترهای نرم افزاری رمزهای سهام ارز دیجیتال (polymath)

شبکه توکن شامل سه لایه است :

یک لایه کاربردی ، یک لایه قانونی و یک لایه پروتکل برای اطمینان از انطباق و ماندگاری توکن شما.

این لایه ها با هدف کاهش پیچیدگی حقوقی و ابهام پیرامون اوراق بهادار ضمن کاهش هزینه ها و بهبود نقدینگی دارایی ها نیز انجام می شوند.

تبدیل شدن به یک سرمایه گذار

اگر می خواهید در سیستم عامل ارز دیجیتال (polymath) توکن خریداری کنید ، ابتدا باید هویت و اعتبار خود را توسط یک ارائه دهنده KYC (مشتری خود را بشناسید) تأیید کنید. می توانید یک ارائه دهنده KYC را در شبکه ارز دیجیتال (polymath) جستجو و انتخاب کنید. در مرحله بعدی ، شما می توانید تعداد مورد نیاز POLY رمز را ارسال کنید تا قبل از اتمام روند KYC شما ذخیره شود. پس از ارائه مدارک لازم ، ارائه دهنده KYC می تواند اطلاعات مربوط به توانایی شما در خرید اوراق بهادار را به یک قرارداد هوشمند ارز دیجیتال (polymath) ارسال کند. اطلاعات ذخیره شده در قرارداد هوشمند همچنین میزان پولی را که می توانید در اوراق بهادار سرمایه گذاری کنید و محل تجارت آنها را تعیین می کند.

رمزهای امنیتی

در حالی که اکثر رمزها به راحتی در مبادلات قابل معامله هستند ، رمزهای امنیتی به دلیل تبعات قانونی متعدد ، از قوانین مختلفی پیروی می کنند. مهم است که بدانید چه کسی به دلیل داشتن اوراق بهاداری که به طور بالقوه حق رأی ، سود سهام یا درآمد دیگری را با پیامدهای مالیاتی دارند ، دارای رمز امنیتی است. صرافی ها در حال حاضر از درج هر نشانه ای که احتمالاً به عنوان یک امنیت در نظر گرفته می شود ، جلوگیری می کنند تا از تنظیم کننده های امنیتی جلوگیری کنند.

تیم ارز دیجیتال پلی مت

این تیم توسط Trevor Koverko ، كهنه سربازی در سیلیكون ولی و ارز رمزنگاری شده ، هدایت می شود.

او همچنین بنیانگذار DAI ، یک شرکت سهامی خاص است.

در تجارت این جمله وجود دارد که شما می خواهید اسکیت را به جایی که می رود ، و نه به جایی که بوده است ، بزنید. با توجه به اینکه Trevor به معنای واقعی کلمه توسط نیویورک رنجرز از لیگ ملی هاکی تهیه شده است ، به احتمال زیاد او می داند که این puck به کجا می رود. او این مهارت را در گذشته نشان داده است ، خرید 20 دلار BTC و Ethereum که 1 BTC به شما 2000 ETH می رساند. در کنار Trevor ، بیش از 30 ‘سازنده’ و مشاور درگیر هستند که با ارز دیجیتال پلی مت(polymath) مشارکت دارند.

تیم ارز دیجیتال پلی مت

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال ووچر پرفکت مانی در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

ارز دیجیتال Polymath را از کجا بخریم؟

تقاضا برای POLY همچنان در صرافی های آسیایی با بیشترین حجم معاملات در Upbit و Binance همچنان زیاد است . هنگامی که سکه برای اولین بار راه اندازی شد ، تنها چند صرافی دسترسی به رمز را فراهم می کرد. خوشبختانه ، اگر به دنبال صرافی آمریکایی هستید ، اکنون گزینه های متنوعی از جمله Bittrex در اختیار شما قرار گرفته است.

ارز دیجیتال پلی مت را چگونه ذخیره کنیم؟

از آنجا که POLY رمز ERC20 است ، می توانید از MyEtherWallet برای ذخیره سازی استفاده کنید.

تیم ارز دیجیتال پلی مت(polymath) همچنین منابعی از نحوه مشاهده نشانه های POLY خود را در اینجا فراهم می کند .

برای ذخیره POLY خود می توانید از کیف پول های سخت افزاری معروف مانند Ledger Nano S نیز استفاده کنید.

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

ختم کلام

در دنیای ایده آل ارز دیجیتال پلی مت(polymath) ، همه انواع اوراق بهادار به نشانه های قابل برنامه ریزی تبدیل می شوند. در نتیجه ، مشاغل از هر اندازه ای به سرمایه دسترسی دارند. سرمایه گذاران همچنین به اطلاعات شفاف دسترسی دارند و می توانند از کلاهبرداری جلوگیری کنند. تیم ارز دیجیتال (polymath) ناکارآمدی اوراق بهادار امروزی را شناسایی کرد. این پلتفرم شاید جایگزین بهتری ارائه دهد. حال س theال این است که آیا آنها می توانند سرمایه گذاران را وارد اکوسیستم خود کنند؟ طبق این نامه سفید ، ” بازار جهانی اوراق بهادار از سه نوع ابزار اصلی تشکیل شده است: سهام ، بدهی و مشتقات. در سال 2016 ، ارزش این سه بازار به ترتیب 67 تریلیون دلار ، 99 تریلیون دلار و 1.2 کوادرلیون دلار بود. “