ارز دیجیتال پاپیلوس ( Populous )، با سلام خدمت کاربران عزیز امروز درباره مبحث ارز دیجیتال پاپیلوس بحث خواهیم کرد.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

  • ارز دیجیتال پاپیلوس چیست؟
  • تاریخچه ارز دیجیتال پاپیلوس
  • مقدمه ای بر ارز دیجیتال پاپیلوس
  • هدف ارز دیجیتال ( Populous ) چیست؟
  • مجوز ارز دیجیتال ( Populous )

ارز دیجیتال پاپیلوس چیست؟

Populous یک سکوی blockchain است که قصد دارد صنعت تأمین مالی فاکتور 3 تریلیون دلاری را مختل کند. ادعا می کند که یک سیستم امتیاز دهی اعتباری مبتنی بر blockchain می تواند پایه و اساس یک سیستم مالی جدید برای مشاغل کوچک در سراسر جهان باشد. Populous یک سیستم همتا به همتا است که سرمایه فوری را در برابر درآمد آینده ارائه می دهد. نماد توکن رمزنگاری آن PPT است.

تاریخچه ارز دیجیتال پاپیلوس

سکه PPT در سال 2017 توسط استفان ویلیامز تأسیس شد.

آقای ویلیامز پیشتر تحقیق Olympus را بنیان گذاشته بود، شرکتی مبتنی بر آنالیز و داده های مربوط به مشاغل. در ژوئن سال 2017، ICO Populous بیش از 10 میلیون دلار جمع آوری کرد و بیش از 36 میلیون توکن را در هر 0.0011 ETH فروخت. Wisdom Oparaocha CTO Populous است. Wisdom تقریباً ده سال است که در انواع مختلف زبانهای توسعه نرم افزار تجربه دارد.

به همراه استفان و خرد، جیسون توانگ به عنوان رئیس امور مالی فعالیت می کند.

جیسون دارای مدرک MBA از دانشکده بازرگانی Cass و تجربه زیادی در صنعت مالی است.

پوپل می خواهد وقتی اعتبار مالی در فاضلاب تهیه شود ، به یک استاندارد بین المللی تبدیل شود. مأموریت این شرکت ارائه روشی بدیل برای سرمایه گذاران ، فراهم کردن راهی برای مشاغل برای دستیابی به پول نقد در کوتاه مدت و ارائه خدمات استثنایی در حین انجام این کار است. اگرچه تیم Populous جوان است ، اما آنها می خواهند راهی برای آسانتر کردن امور در مشاغل کوچک و متوسط ​​ارائه دهند. در عین حال ، این شرکت در نظر دارد آرامش خاطر خریداران را برای سرمایه گذاری های ایمن و هوشمند در اختیار خریداران قرار دهد.

مقدمه ای بر ارز دیجیتال پاپیلوس

Populous مستقر در لندن به این که روی طاقچه های تأمین مالی فاکتور تمرکز دارد، با سایر ارزهای تفاوت دارد.

بنا آن که در تاریخ 1 مه 2018 راه اندازی شده است، ترکیبی از فناوری blockchain، داده XBRL و Altman Z-score را برای یک سیستم رتبه بندی اعتبار در داخل جهت ارزیابی بدهی ها و ایجاد بستر حراج تشکیل می دهد. برای درک امکان موفقیت، لازم است که پوپل را با دیگر بلاکچین ها مقایسه نکنیم (اگرچه پروژه های کندو و پی پی اهداف مشابهی دارند)، بلکه با سایر شرکتهای تأمین مالی فاکتور (که از این تعداد به معنای واقعی کلمه ده ها هستند) وجود دارد.

مقدمه ای بر ارز دیجیتال پاپیلوس

همه از شرکت های چند دهه مانند Comdata گرفته تا استارت آپ هایی مانند Fundbox گزینه های تأمین مالی فاکتور را ارائه می دهند. حتی PayPal سرمایه در حال کار با PayPal را ارائه می دهد که بر اساس فروش قبلی پی پال وام ارائه می دهد. فروشندگان Amazon FBA (تکمیل شده توسط آمازون) گزینه های تأمین اعتبار آمازون و شخص ثالث را نیز در دسترس دارند.

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال پی اس ووچرز در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

هدف ارز دیجیتال ( Populous ) چیست؟

هدف سکه PPT تأمین بودجه فوری برای مشاغل بدون استفاده از اشخاص ثالث است. پوپل با عقد قراردادهای هوشمند خود می خواهد به طور مستقل وجهی بین فروشندگان فاکتور و خریداران جمع آوری و آزاد کند. بزرگترین مشکلی که جمعیت حل می کند مسئله مکان است.

با استفاده از PPT، کاربران می توانند این معاملات را بدون در نظر گرفتن مکانشان انجام دهند.

موضوع: ارز دیجیتال پاپیلوس ( Populous ) چیست؟همه چیزدرمورد پاپیلوس

و البته، از آنجا که همه چیز در blockchain ساکن است، هم شفاف است و هم بدون خطا.

مجوز ارز دیجیتال ( Populous )

فروشندگان تنها کسانی نیستند که قبل از استفاده از محیط تأمین مالی فاکتور Populous، مجبور به کسب مجوز شوند.

خریداران قبل از قرار دادن مناقصه در فاکتورها، باید از مدیر تأیید کنند.

تأیید از طریق اعتبار سنجی Know-Your-Customer (KYC) بدست می آید که اگر خریدار از ارز فیات استفاده می کند، باید به Popotal ارسال شود.

مجوز ارز دیجیتال ( Populous )

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

در صورت تمایل خریداران از این روند ، می توانند با استفاده از ارزهای رمزنگاری شده این کار را انجام دهند. هنگامی که خریداران از رمزنگاری استفاده می کنند ، می توانند الزامات KYC را بر روی پلت فرم Populous جست و جو کنند. در نتیجه خریداران این توانایی را دارند که هنگام خرید فاکتورها ناشناس بمانند.