ارز دیجیتال وریتاسیوم ( Veritaseum )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال وریتاسیوم بحث خواهیم کرد.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

  • ارز دیجیتال وریتاسیوم Veritaseum چیست؟
  • تیم ارز دیجیتال وریتاسیوم Veritaseum و نقشه راه:
  • ارز دیجیتال وریتاسیوم Veritaseum چگونه کار می کند؟
  • بخشی از محصولات:
  • از کجا می توان ارز دیجیتال  Veritaseum را خریداری کرد؟
  • از کجا می توان ارز دیجیتال  Veritaseum را ذخیره کرد؟
  • ختم کلام و( ادعاهای کلاهبرداری)

ارز دیجیتال وریتاسیوم Veritaseum چیست؟

وب سایت این پروژه اعلام کرد: “در ساده ترین حالت، ارز دیجیتال (veritaseum) دروازه ورود به بازار سرمایه همتا است.” این پلتفرم دسترسی سرمایه گذار به قراردادهای هوشمند و ماشین های مالی را باز می کند که به آنها امکان می دهد سرمایه گذاری های خود را مدیریت کرده و ارزش های خود را با سایر کاربران ارز دیجیتال (veritaseum)  انتقال دهند. هدف این شبکه از بین بردن کارگزاران، مشاوران مالی، بانک ها و سایر واسطه ها از اکوسیستم بازار سرمایه است و تیم آن هرگونه برچسب هایی را که ارز دیجیتال (veritaseum)  را متهم به عمل به عنوان این نقش ها می کند، به طور فعال رد می کنند. در عوض، آنها معتقدند که ارز دیجیتال (veritaseum)  صرفاً یک فروشنده خدمات، “نرم افزاری بدون سرور توزیع شده” است که به کاربران خود اجازه می دهد تا هم به عنوان مصرف کننده و هم واسطه جایگزین نرم افزار شوند.

تیم ارز دیجیتال وریتاسیوم Veritaseum و نقشه راه:

رجی میدلتون، بنیانگذار پروژه، یک سرمایه گذار کارآفرینی است که تجربه مشاوره یا مدیریت صندوق های تامینی، معامله گران، سرمایه گذاران و بانک های جهانی را دارد. او همچنین یک مرد بزرگ اعلام شده از “سقوط Bear Stearns ،Leman Brothers ،GGP (دومین REIT خرده فروشی ایالات متحده آمریکا) و بحران بدهی مستقل اروپا در میان تقریبا 100 تماس موفق کلان و سرمایه گذاری است.”

Patryk Dworznik، توسعه دهنده کامل پشته پروژه ، دارای 15+ سال تجربه مهندسی نرم افزار و مسئولیت ایجاد مشتری Veritaseum java را بر عهده دارد.

منیش کاپور، مرد دست راست رگی، دارای تجربه مدیریتی در شرکت هایی مانند Deloitte و S&P هند است.

تیم ارز دیجیتال وریتاسیوم Veritaseum و نقشه راه

ارز دیجیتال وریتاسیوم Veritaseum چگونه کار می کند؟

در سطح اساسی، ارز دیجیتال وریتاسیوم (veritaseum) ابزار و نرم افزار خود را برای استفاده در یک بازار سرمایه همتا به همسالان ارائه می دهد. با استفاده از VERI، نشانه ابزار این پلتفرم، کاربران می توانند حق دسترسی به قراردادهای هوشمند که خدمات این پلتفرم را مدیریت می کنند، خریداری کنند. این محصولات از خدمات سپردن حضانت گرفته تا داده های تحلیلی / تحقیق مالی و حتی نشانه گذاری دارایی ها متغیر است. همه این خدمات، پلتفرم جمعی ارز دیجیتال (veritaseum)  را تشکیل می دهند و به هر یک از آنها می توان به طور مستقل از آنها دسترسی داشت.

در زمان نوشتن این مقاله، تنها یک محصول با نام VeADIR دارای بتا فعال است.

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال پی اس ووچرز در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

بخشی از محصولات:

محصولات ارز دیجیتال وریتاسیوم:

  • وادیر

خلاصه ای از تحقیقات تعاملی توزیع شده خودمختار ارز دیجیتال وریتاسیوم (veritaseum)، VeADIR عضله تحقیقاتی این سیستم عامل است. VeADIR در ازای VERI داده ها را از Veritaserum جمع می کند و افراد علاقه مند نیز به نوبه خود می توانند هزینه این یافته های تحقیق را بپردازند. همه یافته ها در الگوریتم های زبان ماشین ارائه شده است، بنابراین، کاربران برای ترجمه آنها به یک زبان عادی مشترک باید از یک قرارداد هوشمند استفاده کنند.

علاوه بر این، کاربران می توانند با پرسیدن سؤالات VeADIR به صورت مبلغی در هر پرس و جو، داده را درخواست کنند و این مدل های تحقیقاتی را تغذیه می کند. اگر کاربران درخواست تحقیق درباره یك سازمان خاص را دارند، VeADIR برای این اطلاعات به این سازمان VERI پرداخت می كند. در طرف تلنگر، یک نهاد می تواند درخواست VeADIR را در VERI تجزیه و تحلیل و جبران کند. VeADIR همچنین براساس این تحقیق، خریدهایی را انجام می دهد، مانند سرمایه گذاری در نشانه شبکه یا اعتبار پریشان. سپس یک “نمونه کارها مدل” ساخته شده توسط یافته های خود ایجاد می کند، و کاربران پلتفرم نیز می توانند این پرتفوی ها را به صورت دوره ای خریداری کنند.

  • ورونت

VeRent تسهیلات اجاره اقتصادی این پلتفرم است. مفهوم در اینجا ساده است: این ابزاری است که کاربران می توانند در معاملات نشانه همتا به یکدیگر شرکت کنند.

ادامه توضیحات

در اصل، شما یک پیشنهاد را بر روی سیستم عامل ارائه می دهید، و تعیین می کنید چه مقدار سکه / توکنی که لیست می کنید، قیمتی که برای آن تجارت می کنید و مدت زمان ارائه آن است. طیف وسیعی از پیشنهاداتی که VeRent در آن قرار می دهد مشخص نیست، اما از این زمان به نظر می رسد که VERI ،ETH و تعداد انگشت شماری از نشانه های ERC20 در این سرویس در دسترس هستند. این تیم انكار می كند كه VeRent به عنوان مبادله عمل می كند، اما صریح است، معاملات ارزی بین كاربران را تسهیل می كند، بنابراین معلوم نیست (حداقل برای این نویسنده) چطور این از هر بستر مبادله دیگری منحرف می شود.

از کجا می توان ارز دیجیتال Veritaseum را خریداری کرد؟

به طور چشمگیر، بازار فعال VERI ForkDelta (سابقا EtherDelta ) با بیش از 50٪ از حجم 24 ساعته سکه در جفت های تجاری ETH / VERI است.

موضوع: ارز دیجیتال وریتاسیوم ( Veritaseum ) – صفر تا صد

همچنین می توانید آن را برای BTC و ETH در Mercatox و HitBTC بیابید.

از کجا می توان ارز دیجیتال Veritaseum را ذخیره کرد؟

به عنوان یک نشان ERC20 ،VERI می تواند در هر کیف پول سازگار با Ethereum ذخیره شود (به لیست معمول مراجعه کنید: MyEtherWallet ،Ledger Nano S ،Trezor ،Parity ،MetaMask و غیره).

از کجا می توان ارز دیجیتال Veritaseum را ذخیره کرد؟

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

ختم کلام و( ادعاهای کلاهبرداری)

ضمن نوشتن این مقاله، وب سایت برای بیرون کشیدن اطلاعات از آن ناامید کننده بود.

هیچ کاغذ سفید، نقشه راه وجود ندارد، و توضیحات عملیاتی این پلتفرم در بعضی مواقع، خسته کننده و نامشخص است. اکنون، فراخوانی یک پروژه کلاهبرداری برای این ممکن است بسیار سرسام آور باشد، زیرا این می تواند یک محصول ساده از ناسازگاری یا بیش از حد افزایش محصول باشد. گفته می شود، سوء استفاده بیش از حد ممکن است یک گناه نباشد، اما این اهداف تیم را بر اساس کیفیت محصول خود زیر سوال می برد: آیا آنها سعی می کنند از سرمایه گذاران غیرمذهبی که فقط به دنبال مشاوره با کیفیت برای سرمایه گذاری هستند، شیر بگیرند. گزارش کمتری از سوی تحلیلگران فاقد اعتبار؟ شاید.

اما سلام، ما هیچ یک از این خدمات را خریداری نکرده ایم، بنابراین ما نمی دانیم که مطمئناً.

یه چیز دیگه، VERI دارای 2،000،000 پوند گردشی است، اما کل عرضه 100،000،000 است.

این یک اختلاف بزرگ است – تفاوت 98٪. کمک می کند تا VERI یکی از کمترین حجم معاملات 24 ساعته هر 100 سکه برتر را داشته باشد. توصیه ما؟ قبل از تصمیم گیری در مورد صحیح بودن ارز دیجیتال (veritaseum) ، تحقیقات دقیق خود را انجام دهید، زیرا در اینجا مشکلات کافی برای افزایش شک و تردید وجود دارد.