ارز دیجیتال نبولاس ( Nebulas )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال نبولاس بحث خواهیم کرد.

ما در بمورد این ارز نکاتی را برای شما فرآهم کرده ایم.

همراه ما باید تا اطلاعاتتون در مورد این ارز دیجیتال بیشتر شود.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

  • ارز دیجیتال نبولاس چیست؟
  • ارز دیجیتال نبولاس چگونه شکل گرفت؟
  • از کجا می توان ارز دیجیتال نبولاس  را خریداری کرد؟
  • کجا می توان ارز دیجیتال (NAS) را ذخیره کرد؟
  • ختم کلام

ارز دیجیتال نبولاس چیست؟

ارز دیجیتال نبولاس (nebulas) یک سیستم مبتنی بر انگیزه و تحول بلاکچین با “یک شبکه غیرمتمرکز است که یک چارچوب جستجو برای همه بلاکچین ها را فراهم می کند.”  پروژه برجسته Nebulas IO بنیاد سنگاپور که در سال 2017 تأسیس شد، شامل یک موتور جستجو و قابلیت های قرارداد هوشمند قابل ارتقاء است – مواردی که در حال حاضر در Ethereum امکان پذیر نیست. بسیاری از افراد جامعه رمزنگاری شده از ارز دیجیتال نبولاس (nebulas) به عنوان “Google جدید” یاد می کنند. در حالی که این دو به یک معنی مشابه هستند، آنها موارد استفاده متفاوتی دارند. Google برای جستجوهای اطلاعات اینترنتی روزمره در نظر گرفته شده است، در حالی که ارز دیجیتال نبولاس (nebulas) بر روی جستجو در میان برنامه های غیرمتمرکز (DApps)، قراردادهای هوشمند و دارایی های بلاکچین کاربر تمرکز دارند.

از همین حالا، سمبل سحابی (NAS) یک نشانه ERC20 است.

با این حال، هنگامی که شبکه اصلی در ماه مارس راه اندازی می شود.

NAS از بلاکچین Ethereum به زنجیره سحابی مجزا تغییر می کند.

با توجه به آن نشریه، ماموریت سحابی است که “ما منجر به یک زندگی بهتر با سطح بالاتری از آزادی و برابری”. این تیم امیدوار است که فناوری بلاکچین آن به تسهیل تبدیل داده های عمومی به داده های خصوصی کمک کند، و شانس شرکتهای بزرگی مانند Google ،Amazon و Facebook را از تجزیه و تحلیل / سودآوری از داده های گفته شده حذف کند.

ارز دیجیتال نبولاس چگونه شکل گرفت؟

وب سایت رسمی ارز دیجیتال نبولاس (nebulas)  تیم بین المللی 14 عضو اصلی، از جمله Hitters Xu، بنیانگذار و مدیرعامل ارز دیجیتال نبولاس (nebulas)  را نشان می دهد (که به نظر می رسد بنیانگذار AntShares باشد، اکنون با نام NEO شناخته می شود). Xu به عنوان یک پیشگام در صنعت بلاکچین شناخته می شود و BitsClub (اولین انجمن بلاکچین / Bitcoin در چین) را در سال 2013 و همچنین پلت فرم محبوب ICO 365 ICO 365 تاسیس کرد. مهمتر از آن، وی هدایت بازوی مالی Alibaba (Platform بلاکچین مورچه Ant Financial’s) را انجام داد و به تیم جستجوی و ضد تقلب Google کمک کرد. بنیانگذاران رابین ژونگ و آیرو وانگ سالها تخصص در ساخت سلبریتی ها را نیز به ارز دیجیتال نبولاس (nebulas)  می دهند.

نکات دیگر

نکات برجسته در رزومه ژونگ شامل وی می شود که یک معمار اصلی Platch بلاکچین مورچه مالی و بنیانگذار اولین پلتفرم پشتیبانی بلاکچین Chinas ،Tongxinclub است. وانگ Antshares (NEO) را با Xu بنیان گذاشت و یک کارآفرین تأثیرگذار در صنعت بلاکچین است. رئیس گروه مهندسی، Duran Liu، مهندس ارشد نرم افزار سابق در Google و FreeWheel و مهندس سابق نرم افزار در IBM است.

سه مشاور (ادیث یونگ، کریس مک کان و ایوان چنگ) در این پروژه همچنین اعضای با نفوذ جوامع تجاری / بلاکچین هستند. یونگ یک سرمایه گذار مشتاق فن آوری، شریک زندگی در 500 راه اندازی است، و در مقاله مجله Inc “سرمایه گذاران دره سیلیکون شما باید در سال 2016 بدانید” معرفی شده است. مک کان برنامه جامعه را در Greylock Partners (سرمایه گذاران Coinbase ،FB ،Airbnb ،Linkedin و غیره) تأسیس کرد. علاوه بر این، مک کان مشاور اولیه اولی برای بورس تحصیلی تیل در دانشگاه استنفورد و از بنیانگذاران StartupDigest بود.

آخر اینکه چنگ یک مدیر مهندسی در فیس بوک است و دارای 10 سال سابقه توسعه در اپل است.

او جایزه سیستم نرم افزار ACM را به دلیل مشارکت در علوم کامپیوتر دریافت کرده است.

اینها فقط چند نکته برجسته از تیم کلی سحابی است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پایگاه کارمندان پروژه ، صفحه رسمی تیم آنها را از اینجا ببینید.

از کجا می توان ارز دیجیتال نبولاس را خریداری کرد؟

می توانید ارز دیجیتال نبولاس (nebulas) را در صرافی هایی مانند Huobi ،Gate.io ،OKEx و EtherDelta خریداری کنید. با این حال، ابتدا باید Bitcoin یا Ethereum را بر روی کیف پولهای مربوطه مبادله کنید، زیرا این دو ارز رمزنگاری یک جفت تجاری NAS هستند. پیشنهاد می کنیم هنگام خرید ارزهای رمزپایه، از سایتهای معتبر استفاده کنید. Coinbase و Bitstamp گزینه های رایج ای هستند که امکان خرید کارت اعتباری و انتقال سیم را فراهم می کنند. شما همچنین می توانید از CoinMama برای به دست آوردن رمزهای اولیه ارز خود استفاده کنید اما اغلب با هزینه های بالاتر همراه است.

از کجا می توان ارز دیجیتال نبولاس را خریداری کرد؟

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال پی اس ووچر در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

کجا می توان ارز دیجیتال (NAS) را ذخیره کرد؟

نشانه سحابی در ابتدا به عنوان یک نشانه ERC20 ایجاد شده اما به زودی در شبکه خود قرار می گیرد.

این بدان معنی است که شما می توانید نشانه فعلی NAS را خریداری کرده و آنها را روی کیف پولهای Ethereum مانند  MyEtherWallet ،MetaMask و Coinomi ذخیره کنید. با این وجود، هنگامی که این تغییر اتفاق می افتد، لازم است که کیف پول خود را تغییر دهید تا بتوانید توکن داخلی NAS را در دستگاه سحابی ذخیره کنید. طبق گفته این تیم، NAS پس از انتشار Mainnet، بر اساس “1: 1″ برای نشانه های بومی NAS در بلاکچین ارز دیجیتال نبولاس (nebulas)  تغییر خواهد کرد. ” بنابراین، اگر به دنبال سادگی در ذخیره سازی NAS هستید.

ممکن است تا زمانی که تغییر ایجاد شود، صبر کنید تا آن را خریداری کنید.

این شرکت همچنین در آینده نزدیک دستورالعمل های بیشتری را در این باره اعلام خواهد کرد.

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

ختم کلام

به نظر می رسد ارز دیجیتال نبولاس (nebulas)  یکی از قوی ترین تیم های صنعت بلاکچین را در اختیار دارند.

همچنین، پروژه ارز دیجیتال نبولاس (nebulas)  به سه مسئله اصلی که در حال حاضر در فناوری بلاکچین وجود دارند، پرداخته است: عدم وجود یک اندازه گیری جهانی از ارزش (که باید ارزش کاربران / قراردادهای هوشمند را اندازه گیری کند)، عدم توانایی برای ارتقاء سیستم (اغلب منجر به سخت یا نرم بودن).

forks، و عدم وجود یک اکوسیستم سالم برای پشتیبانی از یک تجربه عالی کاربر.

این تیم معتقد است که با افزایش تعداد DApps، کاربران برای یافتن برنامه مورد نظر خود به مکان های عظیم برنامه ای نیاز دارند. همچنین، تشویق و کمک به توسعه دهندگان در ساخت DApps لازم است. “مثلاً اتریوم را بگیرید. اکنون صدها هزار برنامه در Ethereum ساخته شده است، و هنگامی که تعداد DABP های بلاکچین به اپل فروشگاه App می رسد، نحوه جستجو و یافتن DApp مورد انتظار یک چالش بزرگ خواهد بود. ” اگر این تیم قصد دارد همه چیزهای مشخص شده در زمینه سفید خود را تکمیل کند، این پروژه بلندپروازانه تعهدات بزرگی در پیش دارد. همچنین جالب خواهد بود که شاهد این رقابت باشید که چگونه این پروژه بلاکچین نسبتاً جدید در دریای عظیم کلیه پروژه های دیگر رقابت می کند.

امیدواریم این مقاله نیز برای شما مفید واقع شده باشد نظرات خود را بگویید.