ارز دیجیتال نبلیو ( Neblio )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال نبلیو بحث خواهیم کرد.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

 • ارز دیجیتال نبلیو چیست؟
 • ارز دیجیتال نبلیو چگونه کار می کند؟
 • ارز دیجیتال نبلیو چگونه این معما را حل می کند؟
 • توکن ارز دیجیتال Neblio چیست؟
 • نحوه خرید ارز دیجیتال Neblio (NEBL)
 • کیف پول ارز دیجیتال نبلیو

ارز دیجیتال نبلیو چیست؟

ارز دیجیتال نبلیو(neblio) یک پلت فرم بلاکچین منبع باز ، غیرمتمرکز و ایمن است که برای برنامه ها و خدمات در سطح شرکت ساخته شده است. ارز دیجیتال (neblio) یک بلاک چین اثبات سهام (PoS) است که از طریق قرار دادن سکه NEBL تأمین می شود.

چشم انداز neblio بر روی سادگی متمرکز است. آنها از طریق REST API به هشت زبان مختلف ادغام آسان برنامه های قدیمی و جدید موجود را در بلاکچین ارز دیجیتال (neblio) ارائه می دهند. بلاکچین ارز دیجیتال (neblio) از دارایی های توکن شده از طریق ارز دیجیتال (neblio) Token Protocol-1 (NTP1) پشتیبانی می کند. اندازه بلوک بزرگ ارز دیجیتال (neblio) به شما امکان می دهد فراداده های توکن شخصی ، انعطاف پذیری بالا داده ها و توان عملیاتی بالا را داشته باشد. با پشتیبانی Tachyon ، جدیدترین پیشرفت مقیاس پذیری بلاکچین ارز دیجیتال (neblio) ، ارز دیجیتال (neblio) راه حل های سازمانی و تبعیض های فنی بیش از سایر سیستم عامل های بلاکچین را ارائه می دهد تا راه حل های ایمن و ابتکاری را برای مشتریان صنعت ارائه دهد.

ارز دیجیتال نبلیو چگونه کار می کند؟

تیم ارز دیجیتال نبلیو(neblio) می گوید: “پیشنهاد اصلی ارزش ارز دیجیتال (neblio) مجموعه ای از API ها برای تعامل با بلاکچین است که برای ساده سازی فناوری بلاکچین طراحی شده است ، و این امکان را برای همه کسانی که مایل به ساخت برنامه های توزیع شده در فناوری بلاکچین هستند قابل دسترسی و دسترسی بیشتر است.” ارز دیجیتال (neblio) در حال اجرای RESTful API برای تعامل با شبکه ارز دیجیتال (neblio) و بلاکچین است. همچنین در حال ساخت 8 کتابخانه API به 8 زبان (C ++ ، Python ، Go ، JS ، Ruby ، ​​.NET ، Java ، Node.js) است که منحنی یادگیری را کاهش داده و توسعه را تسریع می کند.

ارز دیجیتال نبلیو چگونه این معما را حل می کند؟

 • این برنامه لباس های API را برای تعامل با فناوری بلاکچین فراهم می کند.
 • بار یادگیری زبان برنامه نویسی جدید را تحمیل نمی کند.
 • این پشتیبانی از چندین زبان برنامه نویسی را پشتیبانی می کند.
 • این ابزارهای توسعه و استقرار آسان است.

با انجام همه اینها ، نبلیو در واقع منحنی یادگیری شیب دار توسعه و پیاده سازی DApps در فناوری بلاکچین را از بین می برد.

ارز دیجیتال نبلیو چگونه این معما را حل می کند؟

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال پی اس ووچر در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

توکن ارز دیجیتال Neblio چیست؟

ارزش افزوده اصلی ارز دیجیتال نبلیو(neblio) امکان دسترسی بدون دردسر به دفتر مدرن توزیع شده DLT یا فناوری پایگاه داده است که چیزی جز “زنجیره بلوک” نیست. بنابراین ، برای ایمن سازی پایگاه داده بلاکچین  DLT ، اثبات مکانیسم اجماع سهام است که از طریق مدل توکن های NEBL بومی آن اعمال می شود. توکن های NEBL موجود در شبکه بلاکچین با اجرای گره هایی در سرتاسر جهان ، کاربران شبکه را برای ایمن سازی و کار با شبکه تحریک می کند. این شبکه از کاربران ، یک شبکه جهانی غیرمتمرکز ایجاد می کند که از تراکنش های NEBL پشتیبانی می کند و اطلاعاتی را که در بلاک چین ذخیره می شود ، حمل می کند. با مشارکت و به کارگیری مقدار مشخصی از رمزهای NEBL در شبکه می توان درآمد کسب کرد ، زیرا این اثبات بلاک چین است.

هر زمان که از خدمات پلت فرم استفاده می کنید ، از NEBL نیز به عنوان هزینه استفاده می شود.

علاوه بر این ،  توکن های NPT-1 ، که DApps از آنها استفاده خواهد کرد ، فقط در صورت استفاده از NEBL به عنوان گاز اصلی قابل تعویض است.

نحوه خرید ارز دیجیتال Neblio (NEBL)

برای پروژه های خوبی مانند ارز دیجیتال (neblio) ، مبادلات کافی وجود دارد که نقدینگی مناسبی را هنگام خرید و فروش فراهم می کند ، برخی از آنها در زیر ذکر شده است:

Binance : جفت های پشتیبانی شده NEBL / BTC ، NEBL / ETH هستند.

HitBTC : جفت های پشتیبانی شده NEBL / BTC ، NEBL / ETH هستند.

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

کیف پول ارز دیجیتال نبلیو

نبلیو زیرساخت کیف پول کافی را در تمام رسانه ها در کمتر از یک سال وجود دارد ، که این نشان دهنده میزان فداکاری تیم خود است.

 • کیف پول موبایل:  ارز دیجیتال (neblio) ( اندروید ، iOS به زودی)
 • مرورگر / کیف پول وب:  ارز دیجیتال (neblio) Orion
 • کیف پول های رومیزی:  ارز دیجیتال نبلیو(neblio) Core  (Mac ، Windows ، Linux) ،  ارز دیجیتال (neblio) Electrum  (Mac ، Windows)
 • نبلیو همچنین دارای Raspberry-pi و Docker است کیف پول آماده .

از میان این کیف پول ها ، (NEBL) را می توان به دلیل سود منفعلانه در قالب سود سهام ، روی کیف پول های رومیزی قرار داد. برای مقدار “X” دارایی ، می توانید تقریباً 10٪ بازده سالانه داشته باشید. اما با راه اندازی توکن های NPT1 دیگر در بلاکچین ارز دیجیتال (neblio) می توانید انتظار افزایش سود سهام را داشته باشید زیرا هزینه هایی نیز به افرادی که در آن شرط بندی می شوند پرداخت می شود.

در بالا یک آموزش ویدئویی سریع برای قرار دادن NEBL روی کیف پول دسک تاپ وجود دارد.

همچنین ، توجه داشته باشید که اکتشاف را نمی توان در کیف پول های موبایل انجام داد ، اما شما قطعاً می توانید آن را روی یک داکر یا رزبری پای انجام دهید.