ارز دیجیتال مونا کوین ( MonaCoin )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال MonaCoin بحث خواهیم کرد.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

  • ارز دیجیتال مونا کوین چیست؟
  • ارز دیجیتال مونا کوین چگونه شکل گرفت؟
  • توضیحات موناکوین
  • تیم ارز دیجیتال مونا کوین و نقشه راه این تیم
  • رقابت ارز دیجیتال monacoin
  • ارز دیجیتال مونا کوین چگونه استخراج و تجمیع میشود؟
  • از کجا می توان ارز دیجیتال monacoin را خریداری کرد؟
  • ارز دیجیتال monacoin را چگونه ذخیره کنیم؟
  • ختم کلام

ارز دیجیتال مونا کوین چیست؟

ارز دیجیتال مونا کوین (monacoin) یک ارز مجازی است که برای معاملات دیجیتالی نظیر به همتا طراحی شده است. این سکه که توسط سازندگان آن به عنوان “اولین رمزنگاری ارز ژاپنی” یاد شده است، تا حدی به عنوان جایگزین ملی ژاپن برای BTC یا Litecoin بدل شده است. مانند سلف های پیشین، سکه صرفاً برای خدمت به عنوان پول الکترونیکی P2P، یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز و هدفمند شهروندان ژاپنی ایجاد شد. چند تفاوت اساسی وجود دارد که آن را از سکه های قبل از آن جدا می کند و این راهنما برای ترسیم این تفاوت ها اختصاص دارد.

ارز دیجیتال مونا کوین چگونه شکل گرفت؟

موناکوئین که در دسامبر سال 2013 فهمیده شد، در اول ژانویه 2014 بدون هیچ گونه فرآورده قانونی رسما متولد شد. یک گفتگوی گفتگوی بیت کوین در همان تاریخ جزئیات مربوط به عرضه سکه و مشخصات آن را نشان می دهد.

توضیحات موناکوین

انشعاب نرم برای اجرای Segwit در بلوک 937440 اجرا شد، حرکتی که برای هماهنگی آن با Bitcoin ،Litecoin ،Vertcoin و سایر ارزهای رمزنگاری شده با محوریت پرداخت انجام شد. بعلاوه، تیم موناکوئین گزارش داده است که شبکه لایتنینگ را برای سکه خود اجرا کرده است. صحبت از انشعاب های نرم، ارز دیجیتال مونا کوین (monacoin) در واقع انشعاب سخت Litecoin است، چیزی که در ادامه به بررسی مشخصات آن در زیر می پردازیم.

تیم ارز دیجیتال مونا کوین و نقشه راه این تیم

ارز دیجیتال مونا کوین (monacoin)  در ابتدا توسط نام مستعار آقای Wantanabe تأسیس شد، بدون شک در ادای احترام به ساتوشی ناکاموتو BTC. علاوه بر این نام قلم، بقیه اعضای تیم سکه کاملاً ناشناس هستند، بنابراین در اینجا چیزی برای گزارش وجود ندارد. علاوه بر این، این پروژه هیچ نقشه راه قابل ملاحظه ای در سایت خود یا هر جای دیگر آنلاین ندارد. به نظر می رسد که این تیم همچنان در صدر بروز رسانی ها و به روز رسانی ها قرار دارد، با این حال، همانطور که به روزرسانی های Segwit و Lyra2REv2 و اجرای Lightning Network می گویند.

رقابت ارز دیجیتال monacoin

با در نظر گرفتن کارکردهای ارز دیجیتال مونا کوین (monacoin)  صرفاً به عنوان یک ارز، می توانیدBitcoin ،Litecoin ،Vertcoin و Groestlcoin و سایر موارد دیگر را برای رقابت در عرصه cryptocurrency صف کنید. Vertcoin و Groestlcoin نسبت به بقیه رقبای مستقیم تری دارند، زیرا هردوی اینها روی مقاومت ASIC متمرکز شده اند.

اما وقتی صحبت از رمزنگاری واقعی ملی ژاپن است، هیچ رقابتی در اینجا وجود ندارد.

رقابت ارز دیجیتال monacoin

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال پی اس ووچر و ووچر پرفکت مانی در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

ارز دیجیتال مونا کوین چگونه استخراج و تجمیع میشود؟

ارز دیجیتال مونا کوین (monacoin)  به عنوان انشعاب سخت Litecoin، به دنبال بهبود مدل اصلی والدین است. همانطور که Litecoin به BTC است، (monacoin) برای دستیابی به معاملات سریعتر از سکه قبل از آن ساخته شده است. علاوه بر این، دارای یک گردش گردش بزرگتر (105،120،000 MONA) است و به طور کامل روی یک الگوریتم مختلف هشی کردن اجرا می شود. در واقع، یکی از ویژگی های مهم سکه، مقاومت ASIC آن است. مانند Vertcoin، در ابتدا Scrypt را برای تقویت خود در برابر معادن ASIC به کار برد تا اینکه ماینرها ASIC سازگار با Scrypt را ساختند و سد ایجاد شده توسط این الگوریتم را شکستند. ارز دیجیتال (monacoin)  سپس به Lyra2REv2 منتقل شد تا به مأموریت استخراج GPU / CPU خود باقی بماند.

ارز دیجیتال (monacoin)  همچنین مشکل خود را در هر بخش، شباهت دیگری که با Vertcoin به اشتراک می گذارد، اصلاح می کند. برای تحقق این هدف، ارز دیجیتال (monacoin) از الگوریتم Dark Gravity Wave v3 استفاده می کند. ما می توانستیم شباهت ها و اختلافات ارز دیجیتال (monacoin)  را با ارزهای اولیه طلای کریپتو، نقره و برنز شروع کنیم، اما تصمیم گرفتیم که این نمودار را به جای آن جمع کنیم.

از کجا می توان ارز دیجیتال monacoin را خریداری کرد؟

اگر شما می خواهید ارز دیجیتال (monacoin)  برای خودتان داشته باشید، محبوب ترین مکان یک بورس ژاپنی خواهد بود. به عنوان مثال، هر دو مبادله Bitbank و Zif به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا MONA را برای ین ژاپنی یا BTC معامله کنند و این صرافی ها تقریبا 70 درصد از کل حجم معاملات سکه را تشکیل می دهند.

از طرف دیگر، Livecoin ،Upbit و Bittrex همگی دارای جفت معاملات BTC / MONA هستند.

ارز دیجیتال monacoin را چگونه ذخیره کنیم؟

وب سایت ارز دیجیتال (monacoin)  تمام کیف پول های موجود برای ارز را لیست می کند.

علاوه بر کیف پول های اصلی برای ویندوز، مک و لینوکس، همچنین دارای کیف پول Electrum و یک کیف پول Coinomi مخصوص اندروید است.

ارز دیجیتال monacoin را چگونه ذخیره کنیم؟

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

ختم کلام

به عبارت ساده ، ارز دیجیتال مونا کوین(monacoin)  صرفاً به عنوان یک ارز دیجیتال عمل می کند.

این شباهتها را با Bitcoin و Litecoin به اشتراک می گذارد، اما خود را به اندازه کافی از هر یک از این موارد متمایز می کند تا جایی که Vertcoin یک مقایسه مناسب تر است. همانطور که در این مقاله چندین بار به آن اشاره کرده ایم، ارز دیجیتال (monacoin)  از نظر عملکردی رمزنگاری ژاپن است. اولین بار از این نوع در ژاپن، در کشور مبدا خود بسیار محبوب شده است. در واقع آنقدر محبوب است که در شبکه تلویزیونی توکیو، WBS به نمایش درآمد و مردی در سال 2014 یک قطعه زمین را در موناکوئین خریداری کرد. براساس انگور اینترنتی، بسیاری از خرده فروشان و رستوران ها ارز دیجیتال (monacoin)  را در ژاپن می پذیرند، اما به این دلیل که ما در آنجا زندگی نکنید، ما نمی توانیم این را تأیید یا انکار کنیم.