ارز دیجیتال فیوژن ( Fusion )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال فیوژن بحث خواهیم کرد.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

 • ارز دیجیتال فیوژن چیست؟
 • تیم ارز دیجیتال فیوژن
 • توکن fsn چیست؟
 • فناوری های ارز دیجیتال فیوژن
 • برای قراردادهای Fusion Smart از این موارد استفاده کنید
 • توکنFSN را در کجا ذخیره کنیم؟
 • توکنFSN را از کجا بخریم؟
 • پیشبینی قیمت ارز دیجیتال فیوژن
 • ختم کلام

ارز دیجیتال فیوژن چیست؟

فیوژن پروژه ای است که شامل یک پلت فرم مالی مبتنی بر بلاکچین است که از طریق استخدام با قرارداد هوشمند ، خدمات بین زنجیره ای ، متشکل از سازمان و داده های متقابل را ارائه می دهد. ارز دیجیتال فیوژن(fusion) توسط مدیر عامل BitSE تأسیس شد ، یک شرکت جوجه کشی که QTUM Blockchain و زنجیره بلوکی VeChain را توسعه داده است ، پروژه های رمزنگاری شده که هر دو موفق هستند.

fusion می خواهد مسائل اصلی را که در حال حاضر فناوری بلاکچین تجربه می کند ، یعنی قابلیت همکاری و مقیاس پذیری را حل کند. هدف از این پروژه این است که ارزهای رمزنگاری شده از کلاسهای مختلف را به زنجیره های مختلف منتقل کند و در نتیجه یک بلاکچین ایجاد کند که تمام نشانه ها و سکه ها را جمع می کند. ارز دیجیتال (fusion) از سازوکار اجماع ترکیبی سلسله مراتبی (HHCM) استفاده می کند که اقلام را از PoW و PoS وام می گیرد. در عین حال ، از یک محاسبات موازی با گروه بندی گره ها با هم ، ایجاد یک بستر کارآمد و ایمن استفاده می کند.

تیم ارز دیجیتال فیوژن

BitSE ، شرکت پشت پروژه ارز دیجیتال فیوژن(fusion) ، در سال 2013 توسط Dejun Qian تاسیس شد ، همچنین مسئول ایجاد QTUM و VeChain است . QTUM و VeChain هر دو بنیان بلاکچین هستند که به سرمایه گذاری مستقلی تبدیل شدند. تیم اصلی ارز دیجیتال (fusion) متشکل از 22 تیم تمام وقت است که 14 نفر از آنها در زمینه های مختلف فن آوری تخصص دارند. دژون کیان مدیر عامل و بنیانگذار BitSE است و همچنین خالق Qtum و Vechain است. وی پیش از این مدیر کل شعبه IBM بود. وی لیسانس علوم کامپیوتر را در دانشگاه فودان دریافت کرد.

تیم ارز دیجیتال فیوژن

دکتر جیانگانگ وو مسئول توسعه بنیاد ، دارای دکترای ریاضیات و مهندسی مالی ، دانشگاه دارایی و اقتصاد شانگهای است. وی همچنین به عنوان محقق در مدرسه تجارت بین المللی China Europe و مدرس در دانشکده مدیریت دانشگاه شانگهای کار می کند. Handling Communication Communication نوآم کوهن است که پیش از این معاون اصلی بازاریابی و توسعه تجارت در Orbotech بود. وی بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی برای سازمانهای متعددی از صنعت فناوری دارد. وی دارای مدرک لیسانس مهندسی الکترونیک از Technion (حیفا ، اسرائیل) و MBA از INSEAD است.

توکن fsn چیست؟

رمز اصلی پلت فرم ارز دیجیتال فیوژن(fusion) ، FSN ، در پرداخت هزینه های شبکه استفاده خواهد شد. قراردادهای هوشمند برای اجرای آنها نیاز به FSN دارند ، دقیقاً مانند نحوه استفاده از ETH در شبکه Ethereum. در حال حاضر ، ارز دیجیتال (fusion) 5.43 دلار آمریکا قیمت دارد ، که دارای کلاه بازار بیش از 161،063،619 دلار و یک منبع گردش 29،684،331 از مجموع 57،344،000 توکن است.

فناوری های ارز دیجیتال فیوژن

 • اینترنت ارزشها (IoV)
 • مدیریت حقوق کنترل توزیع شده (DCRM)
 • قرارداد هوشمند مالی Crypto
 • مکانیسم راه اندازی چندگانه (MTM)
 • سازوکار اجماع ترکیبی سلسله مراتبی (HHCM)
 • توابع CryptoFinancial

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال ووچر پرفکت مانی در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

برای قراردادهای Fusion Smart از این موارد استفاده کنید:

قراردادهای هوشمند ارز دیجیتال فیوژن(fusion) می تواند به عنوان یک سیستم اعتماد برای برخی از قراردادهای مالی بین طرفین استفاده شود. قرارداد هوشمند می تواند در حین انعقاد قرارداد تنظیم شود ، اما وقتی قرارداد منعقد شد ، محتوای آن قابل اصلاح نیست. برای مثال می توان از آنها برای قانونی کردن توافق نامه وام بین مشتری و بانک استفاده کرد. با قرارداد هوشمند ارز دیجیتال (fusion) ، موسسه مالی که وام را صادر می کند هنگام امضای توافق نامه نیازی به اعتماد به مقامات یا وام گیرنده ندارد. اگر وام گیرنده اعتبار خود را پس ندهد ، موسسه مالی حضانت خانه را به طور خودکار بدست خواهد آورد (همانطور که در توافق نامه مشخص شده است).

توکنFSN را در کجا ذخیره کنیم؟

رمز FSN ERC-20 است ، بنابراین هر کیف پول سازگار با ERC-20 قادر به ذخیره FSN خواهد بود.

توکنFSN را از کجا بخریم؟

در حال حاضر ، رمز FSN را می توانید از طریق Bibox ، Qryptos ، IDEX و Cobinhood خریداری کنید . برای به روز ماندن می توانید CoinMarketCap (CMC) را بررسی کنید.

پیشبینی قیمت ارز دیجیتال فیوژن

ارز دیجیتال فیوژن(fusion) (FSN) سابقه کوتاهی در بازار ارزهای رمزپایه دارد که به ما اجازه نمی دهد در بلند مدت پیش بینی کنیم. رمز ارزهای ارز دیجیتال(fusion) قبل از 30 ژوئن شبکه اصلی ارز دیجیتال (fusion) را راه اندازی می کنند . به همین دلیل می توان انتظار افزایش کمی قیمت را داشت. در حال حاضر می توانیم ببینیم که قیمت از نظر دلار USD و BTC در حال رشد است. در ماه مارس ، در حدود 1.6 دلار معامله شد و در ماه مه به 9.6 دلار رسید ، که در مدت زمان بسیار کوتاهی افزایش قیمت مهمی داشت. برای درک اینکه مقاومت و مقاومت درازمدت در این ارزهای رمزپایه کدام است ، دنبال کردن چگونگی حفظ بازار در ماههای آینده مهم خواهد بود.

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

ختم کلام

ارز دیجیتال فیوژن(fusion) پروژه ای است که هدف آن تسهیل فرآیند معاملات بین دارایی های دیجیتال در اکوسیستم رمزنگاری است و به عنوان زیرساخت اینترنت ارزشها عمل می کند.

تقاضای بازار برای IoV زیاد است و به همین دلیل تقاضا برای توکن های FSN نیز افزایش خواهد یافت.