ارز دیجیتال سلف کی (self key)، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال (self key) بحث خواهیم کرد. سرقت هویت یک مسئله رو به رشد در سراسر جهان است. نتایج کمیسیون تجارت فدرال و گروه مشاوره خصوصی Javelin نشان می دهد که تنها در سال 2017 قربانیان کلاهبرداری در ایالات متحده 8٪ افزایش داشته اند. نشت داده های اخیر از فیس بوک و گوگل ، که توسط بسیاری به عنوان عزیزان انقلاب فناوری در نظر گرفته می شود ، نیز کمکی نکرده است.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

  • ارز دیجیتال سلف کی چیست؟
  • ارز دیجیتال سلف کی چگونه کار میکند؟
  • مزایای ارز دیجیتال سلف کی چیست؟
  • معایب ارز دیجیتال سلف کی چیست؟
  • ارز دیجیتال (self key) را از کجا بخریم و چگونه ذخیره کنیم؟
  • کیف پول ارز دیجیتال (self key)
  • ختم کلام

ارز دیجیتال سلف کی چیست؟

ارز دیجیتال سلف کی(selfkey) یک پلت فرم مدیریت هویت اعلام شده است که به افراد و سازمانها امکان کنترل کامل هویت خود را می دهد. سازندگان مفهومی را به نام هویت خود-حاکم (SSID) معرفی کرده اند. بنیاد ارز دیجیتال (selfkey) پروژه را مدیریت می کند و قصد دارد بر اساس اصول هویت خود-حاکم بر آن اداره شود. به عبارت دیگر ، موضوع اصلی کاربران شبکه محدود کردن خطر با ذخیره سازی و مدیریت خود داده های حساس است.

ارز دیجیتال سلف کی چگونه کار میکند؟

اسناد با استفاده از رمزنگاری کلید عمومی / خصوصی با اشخاص ثالث مشابه آنچه در پروژه های پیشگام مانند بیت کوین استفاده می شود ، به اشتراک گذاشته می شوند . با این کار اطمینان حاصل می شود که این طرفین فقط زمانی به اطلاعات شخصی دسترسی دارند که کاربران به طور خاص به آنها اجازه دسترسی می دهند. علاوه بر این ، ارز دیجیتال سلف کی(selfkey) یک پروتکل ادعا ساخته است که اجازه می دهد فقط در صورت لزوم اطلاعات لازم (مانند سن ، ملیت یا جنسیت) با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته شود. این باید از سرریز اطلاعات بین طرفین جلوگیری کند که اغلب منجر به نشت داده ها و مشکلات احتمالی سرقت هویت می شود.

مزایای ارز دیجیتال سلف کی چیست؟

امنیت

عدم تمرکز در مدیریت هویت گامی عظیم در جهت جلوگیری از تقلب در هویت است.

ثبت متمرکز با روش های سنتی کاغذ می تواند واقعاً هدر برنده و زمان بر باشد.

از همه مهمتر ، حذف احتمال به اصطلاح “گلدان عسل” از معادله است. وقتی تعداد زیادی رکورد در یک مکان ذخیره می شود ، طبیعتاً توجه سارقانی را که می خواهند نمره بزرگ بگیرند جلب می کند. در یک سناریوی غیرمتمرکز ، هکرها برای بدست آوردن روز پرداخت یکسان باید به بسیاری از حساب های فردی نفوذ کنند.

در بیشتر موارد ، این فقط ارزش دردسر را ندارد.

یک بار KYC

مشتری خود را بدانید یک نیاز کاملا آزار دهنده در فضای ارزهای رمزپایه است.

معامله گران و سرمایه گذاران اغلب در چندین صرافی حساب دارند. تأیید صحت هر یک از این مراحل بسیار وقت گیر است. به اواخر سال 2017 فکر کنید که صرافی ها به دلیل تقاضای زیاد و محدودیت منابع مشتری ، مشتری ها را از خود دور می کردند. ارز دیجیتال سلف کی(selfkey) با ایجاد یک فرآیند تأیید ، به طور موثر این کار را از بین می برد. هنگامی که یک گواهینامه ادعای اولیه KYC را تأیید کرد ، کاربران می توانند تقریباً در همه جا با چند کلیک ماوس آن را تأیید کنند. این نوع مقیاس پذیری برای آینده لازم است. بازارهای ارزهای رمزنگاری شده پیش بینی می شود که رشد کنند و افراد بیشتری هویت خود را آنلاین بیش از هر زمان دیگری ارائه می دهند.

مزایای ارز دیجیتال سلف کی چیست؟

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال ووچر پرفکت مانی در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

معایب ارز دیجیتال سلف کی چیست؟

گلوگاه میانی میانه

براساس ارز دیجیتال سلف کی(selfkey) ، شبکه برای تأیید ادعاهای هویت وابستگی زیادی به گواهینامه های شخص ثالث دارد. این کار تقریباً دقیقاً به همان روشی که امروز انجام می دهیم عمل می کند ، مگر با کارآمدتر کردن فرآیند در بلاکچین. وکلا ، بانکداران ، حسابداران و مقامات دولتی ، و غیره ، طبق معمول ، واجد شرایط گواهی هستند. با این حال ، این مسئله واقعاً به مسئله عدم تمرکز که برای ساخت هر پروژه با فناوری بلاکچین اساسی است ، نمی پردازد. به عبارت دیگر ، این گواهینامه ها هنوز واسطه و گلوگاه بالقوه سیستم هستند. متأسفانه ، گواهینامه ها هنوز قدرت بیش از حد دارند که می تواند برای سو abuse استفاده از سیستم استفاده شود.

این را می توان با دستگیری اخیر یک وکیل ارشد اداره مهاجرت و آداب و رسوم (ICE)  در سیاتل نشان داد.

عدم سادگی

پیگیری وب سایت ارز دیجیتال سلف کی(selfkey) و کاغذ سفید آسان نیست.

اگر کاربران قصد دارند به آینده بلاکچین اعتماد کنند ، ما باید درک و استفاده از این فناوری را برای آنها آسان کنیم. شما همیشه می توانید خدمات عالی را به روشی آسان توضیح دهید.

با این حال ، بسیاری از پروژه های ارز رمزنگاری شده از مثالهای بسیار فنی و توضیحات پیچیده رنج می برند.

متأسفانه ارز دیجیتال (selfkey) در این گروه قرار می گیرد.

ارز دیجیتال (self key) را از کجا بخریم و چگونه ذخیره کنیم؟

رمز کلیدی

رمز KEY اکوسیستم ارز دیجیتال سلف کی(selfkey) را اجرا می کند و به عنوان راه اصلی تأمین اعتبار پروژه مورد استفاده قرار گرفت. این رمز به شما امکان می دهد اسناد را تأیید کنید ، به شبکه دسترسی پیدا کنید و خدمات اضافی را از طریق بازار ارز دیجیتال (selfkey) خریداری کنید. این در چندین صرافی معتبر از جمله  Binance ، KuCoin و OKEx ذکر شده است.

این نکته مهمی است زیرا عمده بازرگانان / سرمایه گذاران جدید در این مکان های خرید پیدا می شوند.

نماد:

مشخصات کلیدی :

شبکه ERC20 : منبع گردش Ethereum

: 2،400،000،000 KEY

کل عرضه: 6،000،000،000 کلید

همانند اکثر توکن های جدید ، شما هنوز نمی توانید آن را در صرافی های fiat به رمزنگاری خریداری کنید.

بنابراین ابتدا باید مقداری Bitcoin یا Ethereum را در دست بگیرید و سپس قبل از گرفتن مقداری به صرافی های ذکر شده در بالا انتقال دهید.

کیف پول ارز دیجیتال (self key)

ارز دیجیتال سلف کی(selfkey) راه حل ذخیره سازی خود را ایجاد کرده است که به عنوان کیف پول هویتی ارز دیجیتال (selfkey) شناخته می شود و به کاربران امکان می دهد اسناد را ذخیره ، مدیریت و مجاز کنند. این کیف پول همچنین ویژگی های اضافی مانند مدیریت ارزهای رمزپایه و یک بازار برای دولت معمول شما را فراهم می کند – مواردی مانند حساب های بانکی ، راه اندازی مشاغل یا کنترل گذرنامه.

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

ختم کلام

هیچ کس نباید انکار کند که مدیریت هویت منطقه ای از دوران مدرن است که نیاز به توجه جدی دارد. ناشناس بودن اینترنت ، حمله به ترول ها ، هکرها ، نیرنگ بازی های اعتماد به نفس و کلاهبرداران را از کیلومترها دورتر آسان می کند. این س theال را ایجاد می کند که حوزه های قضایی جهان در آینده چگونه کار می کنند؟ مقامات مرکزی ممکن است گزینه های زیادی نداشته باشند زیرا این نوع مشکلات از مرزهای بین المللی عبور می کنند. بلاکچین در مرز متوقف نمی شود.

و ارز دیجیتال سلف کی(selfkey) در موقعیت اصلی برای استفاده از این مزیت قرار دارد.

با این حال ، در حال حاضر رقابت جدی از قبیل Civic و The Key وجود دارد.