ارز دیجیتال سالت ( SALT )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال سالت بحث خواهیم کرد.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

  • ارز دیجیتال و وام سالت چیست؟
  • وام دهی ارز دیجیتال سالت چگونه کار می کند؟
  • تیم ارز دیجیتال سالت و پیشرفت آن
  • توکن ارزدیجیتال سالت چیست؟
  • ارز دیجیتال سالت را از کجا بخریم؟
  • ارز دیجیتال salt را کجا ذخیره کنیم؟
  • ختم کلام

ارز دیجیتال و وام سالت چیست؟

ارز دیجیتال سالت (salt) شبکه ای است که وام های پشتیبانی شده از بلاکچین را فراهم می کند.

ارز دیجیتال (salt) (شبکه امن وام دهی خودکار) شما را قادر می سازد که در ازای وام نقدی، رمزنگاری خود را به عنوان وثیقه تنظیم کنید. این استراتژی ایده آل است اگر شما نیاز به پرداخت هزینه های غیر منتظره داشته باشید یا بخواهید بدون نیاز به فروش دارایی های بلاکچین خود، خرید بزرگی انجام دهید.

وام دهی ارز دیجیتال سالت چگونه کار می کند؟

ارز دیجیتال سالت (salt)  حول وام های تجاری شرکت با وام های بلاکچین پشتیبانی می شود. وام های با پشتیبانی بلاکچین به سادگی وام هایی هستند که در آن شما یک دارایی بلاکچین مانند بیت کوین را به عنوان وثیقه در ازای ارزهای سنتی تحویل می دهید. بر خلاف وام های سنتی اتومبیل یا خانگی، می توانید از این وام ها برای هر هزینه شخصی یا شغلی استفاده کنید.

تیم ارز دیجیتال سالت و پیشرفت آن

تیم نمک بیش از 15 نفر از اعضای قوی است و شد به رهبری شاون اوون به عنوان مدیر عامل شرکت. اوون یک کارآفرین سریالی است که سالها تجربه در کار مهمان نوازی دارد. در ماه ژوئیه سال 2018، اوون این شرکت را ترک کرد و CTO Bill Bill Sinclair را به جای خود گرفت. برجسته ترین عضو تیم ارز دیجیتال سالت(salt) یکی از مشاوران آنها، اریک Voorhees است.

Voorhees بنیانگذار و مدیر عامل ShapeShift است.

ارز دیجیتال (salt) در ژانویه سال 2018 با شروع رسمی ارائه وام برای اعضای سطح بالا، به یک نقطه عطف بزرگ رسید. این پلتفرم در حال حاضر بیش از 70،000 وام دارد و بیش از 50،000،000 دلار در آن وام ها تأمین شده است. برنامه های مربوط به سال 2018 شامل راه اندازی کارت های اعتباری، ایجاد بودجه وام و گسترش وثیقه به سایر سکه های جایگزین نیز بود. این تیم فقط به برخی از این نقاط عطف رسید. این شرکت با افزودن وام های Litecoin و Dogecoin، پشتیبانی را گسترش داد.

اما به نظر می رسد که کارتهای اعتباری و ابزارهای توسعه دهنده هنوز مدتی تمام نشده اند.

توکن ارزدیجیتال سالت چیست؟

توکن های ارز دیجیتال سالت (salt)، همچنین به عنوان توکن های عضویت شناخته می شوند، توکن های ERC20 هستند که برای عضویت در سیستم عامل وام ارز دیجیتال (salt)هزینه می کنید. علاوه بر این، می توانید این علائم را برای پرداخت سود وام، دریافت نرخ بهتر وام و خرید اقلام فروشگاه اینترنتی ارز دیجیتال (salt)بازخرید کنید. در یک مقطع، این توکن ها ارزش متفاوتی را بر روی شبکه اعطای وام نسبت به آنچه در بازار معامله می کردند، داشتند.

آنها قبلاً در معامله وام با ارزش زیر آن قیمت، دقیقاً 27.50 دلار در شبکه اعطای وام ارزش داشتند.

پیش از این نیز می توانستید سرمایه وام های خود را با توکن های ارز دیجیتال (salt)پرداخت کنید.

بنابراین، این یک فرصت داوری جالب ایجاد کرد. در صورت داشتن بانکداری، می توانید از لحاظ فنی عضویت Enterprise را با قیمت 1200 دلار دریافت کرده و وام 1 میلیون دلاری را با حمایت 1.25 میلیون دلار بیت کوین بپردازید. سپس می توانید از طریق بازار (به ارزش 83333 پوند ارز دیجیتال (salt)) از مارکت ارز دیجیتال (salt)به ارزش 1 میلیون دلار استفاده کنید. از آنجا که توکن های ارز دیجیتال (salt)  27.50 دلار در این شبکه ارزش داشتند، برای بازپرداخت وام خود نیاز به صرف 454545 پوند توکن ارز دیجیتال (salt)  دارید. این شما را با کمی کمتر از 40،000 توکن ارز دیجیتال (salt)به علاوه بیت کوین اصلی که به عنوان وثیقه در اختیار شما قرار می دهد – حدود 40٪ بازده.

تیم ارز دیجیتال سالت(salt)  باید به این مرحله توجه کرده است زیرا آنها فرصت را حذف کرده اند.

توکن ارزدیجیتال سالت چیست؟

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال ووچر پرفکت مانی در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

ارز دیجیتال سالت را از کجا بخریم؟

محبوب ترین صرافی ها برای خرید ارز دیجیتال سالت (salt)، Binance  و  Bittrex هستند.

برای تجارت با ارز دیجیتال (salt)در یکی از این صرافی ها ابتدا باید بیت کوین یا اتریوم داشته باشید.

اگر هم ندارید، می توانید آنها را با ارز سنتی در بورس مانند Gemini خریداری کنید و سپس آنها را منتقل کنید.

برای لیست کامل صرافی ها که می توانید ارز دیجیتال (salt)را خریداری کنید، CoinMarketCap را بررسی کنید .

ارز دیجیتال salt را کجا ذخیره کنیم؟

از آنجا که ارز دیجیتال سالت (salt)  یک توکن ERC20 است، شما چند گزینه مختلف را در مورد ذخیره آن دارید. گزینه آنلاین محبوب MyEtherWallet است. وب سایت ارز دیجیتال (salt) توصیه می کند از کیف پول Jaxx استفاده کرده و حتی دستورالعمل هایی را نیز در اینجا ارائه دهید. Jaxx درAndroid ، iOS ، Mac ،Windows ، Linux و افزونه Chrome در دسترس است. امن ترین راه برای ذخیره توکن های شما استفاده از یک کیف پول سخت افزاری مانند Trezor یا Ledger Nano S است. استفاده از کیف پول های سخت افزاری وجوه شما را به صورت آفلاین و دور از دسترس هکرها و نرم افزارهای بد قصد نگه می دارد.

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

ختم کلام

اگر می خواهید هزینه هایی در دنیای واقعی داشته باشید و نمی خواهید از دستاوردهای احتمالی موجود در بخش رمزنگاری خود دست بیاورید، شبکه اعطای وام ارز دیجیتال سالت(salt)گزینه بسیار خوبی است. فراتر از آن، این پروژه برای حل مشکل اصلی دارایی های بلاکچین – عدم نقدینگی کار می کند. این پروژه با افتتاح یک شکل کاملاً جدید وام، نقدینگی بیشتری به بازار cryptocurrency وارد می کند. این تیم پایه و اساس کاملی از تجربه بلاکچین را دارد و توسط یک رهبر در صنعت توصیه می شود. در حال حاضر، ارز دیجیتال (salt)  با داشتن یک پلتفرم کار در بازار، از بسیاری از پروژه های دیگر بلاکچین جلوتر است. گفته می شود، دیگر نیازی به استفاده از توکن های ارز دیجیتال (salt)  روی سیستم عامل نیست.

بنابراین، باید این سؤال را برای شما ایجاد کند که چرا شرکت در درجه اول توکن خاصی دارد.

امیدوارم ردههای جدید عضویت این امر را آشکارتر جلوه دهند.