ارز دیجیتال رد کوین ( ReddCoin )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال ردکوین بحث خواهیم کرد.

هر آنچه در ادامه حواهید دانست

  • ارز دیجیتال رد کوین چیست؟
  • ارز دیجیتال رد کوین چگونه شکل گرفت؟
  • ارز دیجیتال رد کوین چگونه کار میکند؟
  • ارز دیجیتال ReddCoin را چگونه بخریم؟
  • کجا میتوان ارز دیجیتال رد کوین ذخیره کرد؟
  • ختم کلام

ارز دیجیتال رد کوین چیست؟

تصور کنید که برای پست FB خود در رمزپایه پرداخت می شوید، و می توانید آن را برای محصولات، کارتهای هدیه و سایر موارد تجارت کنید. به ارز دیجیتال رد کوین(reddcoin) خوش آمدید. ارز دیجیتال(reddcoin) را به عنوان “سکه رسانه اجتماعی” با سیستم پرداخت همتا به همتا (p2p) بیاندیشید. ارز دیجیتال(reddcoin) یک Cryptocurrency اجتماعی غیر متمرکز است که در سال 2014 به عموم عرضه شده است و به هر کسی امکان می دهد فوراً پرداخت های RDD (رمزنگاری بومی آن) را در شبکه های اجتماعی بدون هزینه معامله ارسال و دریافت کند. این در اصل نسخه blockchain Venmo ،Facebook Cash یا Snapchats Snapcash است که همه به شما این امکان را می دهد تا به راحتی از طریق سیستم عامل های مربوط به رسانه های اجتماعی خود پول را به دوستان و خانواده خود انتقال دهید.

بیشتر بدانید

با این حال، بر خلاف این شبکه های اصلی رسانه های اجتماعی که شما را به استفاده از بستر بومی خود برای ارسال و دریافت پول نیاز دارد، ارز دیجیتال(reddcoin) به شما امکان می دهد ویژگی های پرداخت خود را بر روی چندین سیستم عامل مختلف مانند Reddit ،Facebook ،Twitter و موارد دیگر یکپارچه کنید. همچنین، می توانید بیش از اینکه فوراً برای افرادی که ارز دیجیتال رد کوین(reddcoin) فوراً ارسال و دریافت می کنید، پول بفرستید: می توانید به خالقان محتوا شبیه به نحوه “ارسال” مورد علاقه یا “مورد علاقه” آنها “نوک” بزنید. ارز دیجیتال(reddcoin) از یک رویکرد سازگار با محیط زیست به نام Proof-of-Stake-Velocity (PoSV) استفاده می کند.

این به طور چشمگیری با پروتکل اثبات کار بیت کوین (PoW) متفاوت است که به انرژی معدنی زیادی نیاز دارد.

هر کاربر ارز دیجیتال(reddcoin) به طور خودکار در هنگام جمع آوری نعناع ارز دیجیتال رد کوین(reddcoin) را نعناع می کند.

زیرا این یک عملکرد داخلی از کیف پول رسمی قابل بارگیری است (که برای شروع استفاده از آن لازم است).

ارز دیجیتال رد کوین چگونه شکل گرفت؟

ارز دیجیتال رد کوین (reddcoin) در 20 ژانویه 2014 به عنوان رمزنگاری PoW ایجاد شد.

در 2 فوریه 2014، پس از جمع آوری 100000 دلار از طریق پیشنهاد اولیه سکه عمومی ( IPCO )، ارز دیجیتال(reddcoin) در دسترس عموم قرار گرفت. در 29 آوریل 2014، آنها اعلام كردند كه ارز دیجیتال رد کوین(reddcoin) از PoW به PoSV انتقال می یابد. در سال 2017، ارز دیجیتال(reddcoin) با اعلام اعضای تیم خود، از جمله توسعه دهندگان جان نش و لئونارد سیمونشن، اعلامیه رسمی کرد. در توییت های بعدی، آنها به طور علنی افزودنی های توسعه دهندگان مانند بردلی پلوف و جیمز توئه را اعلام کردند. آنها در به روزرسانی جامعه از طریق توییتر فعال بوده اند، اما اگر می خواهید مستقیم از پیشرفت پروژه تیم ها مطلع شوید، از GitHub یا Trello (که شامل نقشه راه پروژه است) مطلع شوید.

ارز دیجیتال رد کوین چگونه کار میکند؟

همانطور که قبلاً گفته شد، ارز دیجیتال رد کوین (reddcoin) به شبکه های رسانه های اجتماعی مربوطه متصل می شود و شما را قادر می سازد که به پرداخت هزینه های RDD نزدیک به صفر، برای هرکسی که در شبکه خود با آنها تعامل دارید ارسال کنید. می توانید RDD را برای اجاره به مادر خود بفرستید، یک همکار را که برای صرف ناهار برای شما یک بوریتو Chipotle خریداری کرده است، بازپرداخت کنید یا یک خالق محتوا را برای یک پست توله سگ ناز “نوک” کنید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که روی دکمه “نوک” کلیک کنید و سپس آن شخص را با پرداخت وجهی کوتاه ارسال می کند. ارز دیجیتال(reddcoin) از PoSV استفاده می کند، که در ابتدا توسط تیم ارز دیجیتال(reddcoin)  طراحی شده است تا پروتکل PoW سابق خود را جایگزین کند.

PoSV در اصل تصدی جدیدی از اثبات از سهام (PoS) است که نیازهای پول اجتماعی خود را برای تشویق “هم مالکیت (سهام) و هم فعالیت (سرعت)” در بر می گیرد.

بیشتر بدانید

به قول خودشان، تغییراتی در PoS “برای ارتقاء مشاركت فعالتر در شبکه مورد نیاز بود”.

بزرگترین تفاوت این دو در این است که در حالی که PoS دارای پیری خطی خطی است (هر روز یک سکه برگزار می شود، شما یک روز از سن سکه را بدست می آورید)، PoSV پیری غیر خطی دارد. بهره برداری PoSV، همتای معدن PoW، به هر کسی امکان می دهد RDD را با پردازنده های رایانه های شخصی، لپ تاپ و دستگاه های تلفن همراه به جای دستگاه های استخراج گران و مصرف کننده انرژی مانند GPU یا ASIC، “نعناع” کند. با PoSV، بیشتر نقش RDD در کیف پول خود دارید، احتمال احتمال یافتن یک بلوک معتبر / دریافت جوایز بلوک معتبر بیشتر است. برای اینکه این اتفاق بیفتد، تنها کاری که باید انجام دهید این است که کیف پول خود را در حال اجرا و اتصال به اینترنت نگه دارید.

ارز دیجیتال رد کوین چگونه کار میکند؟

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال ووچر پرفکت مانی در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

ارز دیجیتال ReddCoin را چگونه بخریم؟

شما قادر به تجارت RDD در سایت های مبادله ای مانند Cryptopia ،Bittrex و Upbit برای ETH یا BTC هستید. اگر یک سرمایه گذار جدید هستید، می توانید سکه های BTC یا ETH را در Bitstamp یا Coinbase خریداری کنید.

سپس آن را به صرافی های مربوطه در صرافی های قبلی واریز کنید.

کجا میتوان ارز دیجیتال رد کوین ذخیره کرد؟

شما می توانید یک کیف پول پشتیبانی شده ارز دیجیتال رد کوین (reddcoin) را از وب سایت رسمی ارز دیجیتال(reddcoin)  بارگیری کنید.

یا می توانید ارز دیجیتال(reddcoin) را در کیف پول موبایل Coinomi ذخیره کنید.

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

ختم کلام

پیش بینی آینده ارز دیجیتال رد کوین (reddcoin)  دشوار است.

از سویی، کمی عجیب به نظر می رسد که وقتی می توانستیم با “دل خوش کردن” محتوای آنها، قدردانی کنیم، مردم را در رسانه های اجتماعی راهنمایی می کنیم. اما ما تقریباً برای هر چیز دیگری در ایالات متحده مشورت می کنیم، پس چرا راضی نیستیم؟ پلتفرم رسانه های اجتماعی Steemit قبلاً در ویژگی مشابه خود موفقیتی پیدا کرده است که کاربران را برای ایجاد و تغییر محتوای در STEEM به کاربران پرداخت می کند، بنابراین مشاهده این روند گسترش غیر منطقی نیست. گفته می شود، ارز دیجیتال(reddcoin) از آغاز سال 2014 راه زیادی را طی کرده است. cryptocurrency اجتماعی، که هدف آن ادغام تقریباً در هر سیستم عامل رسانه های اجتماعی به عنوان یک پلتفرم پرداخت همتا به همسالان با قابلیت های اوج است، در حال حاضر در چندین سایت رسانه اجتماعی فعالیت می کند.

جالب خواهد بود که رشد ارز دیجیتال (reddcoin) را ببینید زیرا آنها تا سال 2018 راه خود را آغاز می کنند.

امیدواریم از این مقاله هم خوشتون اومده باشه نظرات خودتان را حتما ذکر نمایید.