ارز دیجیتال دیجیکس داو ( DigixDAO )، با سلام خدمت کاربران عزیز،ما در این مقاله درباره ارز دیجیتال دیجیکس داو بحث خواهیم کرد.

 ما طبق روال به چیستی موضوعاتی که مربوط به این بحث است میپردازیم.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

 • ارز دیجیتال دیجیکس داو چیست؟
 • ارز دیجیتال دیجیکس داو چگونه شکل گرفت؟
 • تیم بزرگ و جهانی ارز دیجیتال دیجیکس
 •  توکن های DGX
 • توکن های DGD
 • از کجا می توانیم ارز دیجیتال دیجیکس داو بخریم؟
 • کیف پول ارز دیجیتال دیجیکی داو
 • کلام آخر

ارز دیجیتال دیجیکس داو چیست؟

DigixDAO ارز دیجیتال دیجیکس داو یک سازمان خودمختار غیر متمرکز است که باعث ایجاد رمزنگاری با حمایت شمش های طلا می شود. DGD نشانه cryptocurrency ERC-20 بومی اتریوم مبتنی بر شبکه Digix است. DGX دومین نشان Digix است که ارزش آن به یک گرم طلا گره خورده است. توکن های DAO پروژه های بلندپروازانه هستند که نشان دهنده قصد اصلی blockchain هنگام ایجاد بیت کوین است. این یک روش آسان نیست ، اما Digix ممکن است تیمی داشته باشد که بتواند در آن حرکت کند ، حتی اگر این کار را با فلش در پشت خود انجام دهد.

ارز دیجیتال دیجیکس داو چگونه شکل گرفت؟

Digix در دسامبر 2014 در سنگاپور و DGD crowdsale در 30 مارس 2016 اتفاق افتاد. این اولین سازمان استقلال بزرگ و توزیع شده است که در شبکه اتریوم میزبان بود. این فروش برای 30 روز در نظر گرفته شده بود اما در مدت زمان 12 ساعت کلاه سخت 5.5 میلیون دلاری آن را برآورده کرد و 1.7 میلیون تومن DGD را به فروش رساند و 300،000 برای تیم Digix رزرو کرد. تعهداتی که بیش از 15،000 دلار ارزش اتر ارسال کرده است نشان ویژه ای دریافت می کند که به آنها امکان می دهد پیشنهادات خود را به DigixDAO ارسال کنند.

موضوع: ارز دیجیتال دیجیکس داو ( DigixDAO ) – صفر تا صد

بهتر یا بدتر ، وقتی کلمه DAO را می بینید ، ممکن است به هک شدن فکر کنید. در ژوئیه سال 2017 ، بیش از 4000 DGD به دلیل آسیب پذیری در قرارداد هوشمند شلوغی سرقت شد. سرانجام این اشکال برطرف شد و نشانه ها به 35 آدرس آسیب دیده بازپرداخت شدند.

در سال 2018 ، Digix با انتشار طلای توکن شده در قالب توکن DGX به لحظه ای مهم در تاریخ خود نزدیک شد. یک مسابقه برای تبدیل شدن به مطمئن ترین سکه پایدار در cryptocurrency وجود دارد و همانطور که یکی از بنیانگذاران Digix گفت ، ” اگر کسی به دنبال براندازی … در یک بازه زمانی طولانی تر باشد ، ثبات طلا به عنوان یک پرچین در برابر خطرات ژئوپلیتیکی و اقتصادی قابل انکار است.”

تیم بزرگ و جهانی ارز دیجیتال دیجیکس

تیم Digix مستقر در سنگاپور توسط سه بنیانگذار اداره می شود:

 1. Kai C. Chng
 2. Anthony Eufemio
 3. Shaun Djie

 کای C. چنگ

 فارغ التحصیل دانشکده بازرگانی NYU یک تاجر سابق HSBC است.

موضوع: ارز دیجیتال دیجیکس داو ( DigixDAO ) – صفر تا صد

او به دلیل اعتقاد شدید به فناوری blockchain، اوراق بهادار شغلی خود را به کار گرفت.

 آنتونی Eufemio

فارغ التحصیل از USC Viterbi است و بیش از 18 سال در توسعه نرم افزار کار کرده است.

 Shaun Djie

هماهنگ كننده رهبر بزرگترين گروه ملاقات Ethereum در آسيا” و همكار “پژوهش ملت هوشمند” براي دولت سنگاپور است.

تیم بزرگ و جهانی ارز دیجیتال دیجیکس

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

توکن های DGX

توکن های DGX توسط یک قرارداد هوشمند ایجاد می شود که کارت های PoA را دریافت می کند و برای هر گرم طلا، توکن DGX تولید می کند. به عنوان مثال، اگر یک کارت 100G PoA به قرارداد هوشمند ارسال شود، 100 توکن DGX ایجاد می شود و به یک کیف پول Ethereum ارسال می شود. این بدان معنی است که Digix در ذخایر کسری درگیر نیست. هر توکن DGX همیشه 1 گرم از طلا را نشان می دهد و به 0.001 گرم تقسیم می شود.

توکن های DGX با دو مجموعه هزینه همراه با ذخیره و تضمین طلا همراه است. هزینه کمبود تخفیف در سال وجود دارد که سالانه 0.60 درصد و در ضمن انتقال DGX با کیف پول اتریوم 0.13 درصد هزینه معامله را نیز دربر می گیرد.

با این حال، Digix هزینه های ذخیره سازی را در طول سال اول بهره برداری تغییر می دهد.

توکن های DGX مشخصه DigixDAO است و هدف آن حل دو مشکل است.

آنها می خواهند مالکیت و نقدینگی دارایی های طلا را آسان تر و ارزان تر کنند و در عین حال ثبات بسیار مورد نیاز ارزهای رمزپایه را نیز فراهم می کنند. در حالی که هنوز برای خرید در دسترس نیست، انتظار می رود توکن های DGX در سه ماهه اول سال 2018 منتشر شوند.

توکن های DGD

دارندگان DGD می توانند درباره نحوه تخصیص بودجه DigixDAO رأی دهند.

موضوع: ارز دیجیتال دیجیکس داو ( DigixDAO ) – صفر تا صد

دارندگان توکن های DGD می توانند ” تصمیمات مدیریتی فعال را در مورد هر پیشنهادی که به DigixDAO ارسال شده است” بگیرند. با این حال، در مورد پاداش برای دارندگان DGD که پیشنهادات پروژه را تایید و تصویب می کنند، سردرگمی وجود دارد. Digix Global FAQ می گوید “هر یک از نشانه ها با سهمی از مبلغ معامله DigixDAO بر روی Digix Gold، با نشان های طلای DGX علامت گذاری می کند. “همچنین برنامه هایی وجود دارد که ” هزینه تخریب به عنوان بخشی از ساختار تخفیف را به دارندگان نشان های DGD” شامل می شود.

از کجا می توانیم ارز دیجیتال دیجیکس داو بخریم؟

خرید بخش عمده ای از حجم DGD در Binance و Huobi صورت می گیرد.

در Binance ،DGD دارای دو جفت BTC و ETH است.

هنگامی که DGX به صورت زنده وارد میشود، آن را برای خرید با اتر در بازار Digix در دسترس قرار می دهد.

کیف پول ارز دیجیتال دیجیکس داو

هر کیف پول شخص ثالثی که به نشانه های Ethereum سفارشی اجازه دهد می تواند نشانه های DGD و DGX ERC20 را ذخیره کند.

می توانید از برنامه تلفن همراه imToken یا MyEtherWallet استفاده کنید .

 کیف پول ارز دیجیتال دیجیکس داو

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

کلام آخر

در سال 1971، آمریكا ارتباط بین دلار و طلا را كاملاً قطع كرد.

تقریبا 50 سال بعد Digix تصمیم دارد استاندارد طلا را برگرداند. cryptocurrency دلار طلا نه تنها ثبات را فراهم می کند بلکه می تواند منجر به نشانه گذاری سایر فلزات و کالاها شود. با پایداری و ذخیره ارزش در کلکسیون، یک اکوسیستم کامل از برنامه ها امکان پذیر است. با این وجود، باید دید که آیا ارزهای رمزپایه را می توان طلای آینده قلمداد کرد یا طلا را نیز دارد   طلای آینده.