ارز دیجیتال دیجیتال نوت ( DigitalNote )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال DigitalNote بحث خواهیم کرد. ارز دیجیتال بر روی CryptoNote Technology ساخته شده است که مشابه Bytecoin (BCN) و Monero (XMR) است. XDN یک راه حل کامل ناشناس است که در مقایسه با این دو ویژگی اضافه کرده است ، زیرا آنها پیام رمزگذاری شده و یا ذخیره زنجیره بلوکی ندارند.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

 • ارز دیجیتال دیجیتال نوت چیست؟
 • مزایای ارز دیجیتال دیجیتال نوت چیست؟
 • ارز دیجیتال دیجیتال نوت چگونه شکل گرفت؟
 • الگوریتم CryptoNight در ارز دیجیتال DigitalNote چیست؟
 • مکانیزم ترکیبی Proof-of-Work / Proof-of-Stake چیست؟
 • ارز دیجیتال DigitalNote را از کجا بخریم؟
 • چگونه سکه XDN را ذخیره کنیم؟
 • انتقال ارز دیجیتال دیجیتال نوت چگونه است؟
 • ختم کلام

ارز دیجیتال دیجیتال نوت چیست؟

XDN ارز دیجیتال دیجیتال نوت یک ارز رمزنگاری شده باز است که پلت فرم بلاکچین محافظت شده از حریم خصوصی را ارائه می دهد ، از جمله پیام های رمزگذاری شده فوری و غیر قابل ردیابی ، استخراج GPU ایمن و مقاوم در برابر ASIC.

XDN همچنین سپرده های بلاکچین را ارائه می دهد که سودهای مکرر وجوهی را که برای امنیت شبکه قفل شده اند ، ارائه می دهد.

مزایای ارز دیجیتال دیجیتال نوت چیست؟

مزایا:

 • تمرکز بر حریم خصوصی:

پشتیبانی از پیام های ناشناس و رمزگذاری شده بین گره های شبکه.

 • PoS / PoW ترکیبی:

 استخراج کنندگان انحصار سیستم را ندارند.

منابع و مصرف برق به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

 • زنجیره بلوک مقاوم در برابر ASIC.

ارز دیجیتال نوت با استفاده از فناوری CryptoNote تضمین امنیت بهتر و ارائه ناشناس بودن به معنای واقعی آن است. این فناوری در مواردی که اطلاعات فرستنده و گیرنده را نمی توان از بلاکچین فاش کرد ، تراکنش ها را امکان پذیر می کند. XDN همچنین از امضای حلقه استفاده می کند ، جایی که یک بلوک از طریق یک فرایند پیچیده با استفاده از کلیدهای عمومی چندین کاربر مختلف تأیید می شود.

امضاها ، استنباط منشأ و محتوای یک بلوک را ذاتاً کاری دشوار و به هر دلیلی غیر عملی می کند.

ارز دیجیتال دیجیتال نوت چگونه شکل گرفت؟

Digital Note (XDN) یک ارز رمزنگاری شده منبع باز است که توسط بلاکچین گره دیجیتال غیرمتمرکز و محافظت شده خصوصی که در سال 2014 توسعه یافته استفاده می شود. این سرویس پیام رسانی رمزگذاری شده فوری ، ناشناس ، GPU امن و استخراج مقاوم در برابر ASIC را ارائه می دهد. Digital Note به عنوان چنگال Bytecoin در ماه مه 2014 ساخته شد ، ابتدا “Duck Note” نام گرفت و سپس به “Dark Note” تغییر نام یافت تا سرانجام تا ژوئن 2015 Digital Note نامیده شود. در زمان راه اندازی ، ارز دیجیتال دیجیتال نوت XDN یک راه اندازی Fair ارائه داد که به این معنی بود هیچ مقدماتی برای بلوک ها یا ICO وجود نداشت و هیچ گونه پاداشی برای توسعه دهندگان وجود نداشت.

الگوریتم CryptoNight در ارز دیجیتال DigitalNote چیست؟

الگوریتم مورد استفاده الگوریتم CryptoNight نامیده می شود که یک عملکرد متصل به حافظه است که توسط پروتکل CryptoNote استفاده می شود. این الگوریتم تضمین می کند که سو promoting استفاده از شبکه توسعه دهنده انصاف و کمک به ایجاد یک شبکه کاملا غیرمتمرکز برای ماینرهای ASIC بسیار دشوار است.

مکانیزم ترکیبی Proof-of-Work / Proof-of-Stake چیست؟

XDN مکانیزم ترکیبی Proof-of-Work / Proof-of-Stake را برای دستیابی به اتفاق نظر در شبکه و تأیید اعتبار معاملات ارائه می دهد. این یکی از معدود ارزهای رمزپایه است که از چنین ترتیبی استفاده می کند. سازوکار ترکیبی PoW / PoS شبکه را به استخراج کنندگان و ذینفعان تقسیم می کند که باعث کاهش چشمگیر منابع و توان مصرفی شبکه بلاکچین می شود.

چنین سیستمی همچنین انحصار کاری که ماینرها بر سیستم دارند به حداقل می رسد.

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال ووچر پرفکت مانی در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

ارز دیجیتال DigitalNote را از کجا بخریم؟

DigitalNote را می توان در صرافی های مختلف مانند Bittrex ، Upbit و Altex خرید و معامله کرد و با استفاده از CPU یا GPU سیستم استخراج قابل استخراج است. XDN به کاربران امکان می دهد با روشی به نام Staking سکه بدست آورند. Staking یک روش غیر تورمی برای پاداش دادن به کاربرانی است که سکه های خود را سهام می کنند.

بنابراین امنیت شبکه را فقط با استفاده از دوره سهام برای تعیین پاداش ، بهبود می بخشد.

استاکرها با توجه به مدت زمانی که سکه های خود را قفل می کنند ، از یک ماه تا 10 سال پاداش می گیرند.

چگونه سکه XDN را ذخیره کنیم؟

برای ذخیره ارز دیجیتال دیجیتال نوت خود ، به یک کیف پول DigitalNote یا سایر کیف پول های رمزنگاری پشتیبانی شده نیاز دارید. شما می توانید از کیف پول های DigitalNote ، پیش پرداخت یا سایر موارد استفاده کنید. برای امنیت DigitalNote خود می توانید از کیف پول آفلاین DigitalNote مانند کیف پول کاغذی یا کیف پول سخت افزاری Ledger استفاده کنید.

چگونه سکه XDN را ذخیره کنیم؟

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

انتقال ارز دیجیتال دیجیتال نوت چگونه است؟

اگر می خواهید ارز دیجیتال DigitalNote خود را به کاربر دیگری منتقل کنید ، باید دو نفر به یکدیگر اعتماد داشته باشید. اعتماد باید آدرس DigitalNote باشد که برای گیرنده ارائه می شود در حالی که فرستنده باید DigitalNote را در حساب خود داشته باشد تا برای گیرنده ارسال کند. برای فرستنده ، یک فضای خالی برای درج آدرس گیرنده و یک فضای خالی دیگر برای درج مقدار ارسال به گیرنده نشان داده شده است.

در اینجا به نظر می رسد.

ختم کلام

 اکنون که می دانید ، فکر می کنم زمان آن فرا رسیده است که اگر قدرت محاسبات کافی دارید یا با خرید آنها از صرافی ارز رمزنگاری شده ، ارز دیجیتال دیجیتال نوت را با استخراج آنها شروع کنید. اگر احساس می کنید برای کمک به شما در شناخت بیشتر این ارز رمزنگاری شده باید برخی از آنها را نیز در اختیار داشته باشم ، اینجا آدرس DigitalNote من است.