ارز دیجیتال دنت ( Dent )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال Dent بحث خواهیم کرد. ارز دیجیتال Dent یک ارز رمزنگاری شده جدید است که نوید می دهد صنعت داده تلفن همراه در جهان را مختل کند. شرکت Dent کوین DENT Wireless Limited نام دارد. … از طریق اکوسیستم DENT ، کاربران می توانند در یک بستر مبتنی بر بلاکچین برای خرید ، فروش و اهدای داده های استفاده نشده از تلفن همراه خود به یکدیگر متصل شوند.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

  • ارز دیجیتال دنت چیست؟
  • تیم ارز دیجیتال دنت
  • ارز دیجیتال دنت چگونه کار می کند؟
  • کالای تجاری داده تلفن همراه
  • ظهور سیم کارت های eSIM
  • ارز دیجیتال دنت را از کجا بخریم؟
  • ارز دیجیتال دنت را در کجا نگهداری کنیم؟
  • ختم کلام

ارز دیجیتال دنت چیست؟

ارز دیجیتال دنت(dent) یک شرکت مخابراتی مجازی (telco) ، بازار جهانی و ارز مبادله داده تلفن همراه (ساخته شده بر روی Ethereum ) است. تا به حال نام شرکت مخابراتی مجازی را شنیده اید؟ ارز دیجیتال (dent) بستری جهانی را برای مشتریانی که در یک اپراتور منطقه ای قفل شده اند فراهم می کند و در نهایت توانایی خرید و استفاده از آنها را محدود می کند. حتی نگران کننده تر ، مشتریان هر ماه بالغ بر 4 میلیارد دلار ارزش داده تلفن همراه را هدر می دهند. برای اپراتورهای ارتباط تلفنی ، ارز دیجیتال (dent) یک بازار داده واحد برای تعامل با پایگاه جهانی کاربران فراهم می کند.

این اجازه می دهد تلفن های ارتباطی بخشی از اختلال شوند تا اینکه خود مختل شوند.

تیم ارز دیجیتال دنت

Tero Katajainen مدیر عامل و بنیانگذار ارز دیجیتال دنت(dent) است.

او زمینه راه اندازی فناوری را در سیستم های معاملاتی فارکس و پرداخت های اپراتور تلفن همراه به ارمغان می آورد. Katajainen همچنین یکی از اولین توسعه دهندگانی است که سیستم های پرداخت مستقیم اپراتور تلفن همراه را برای برنامه های مصرف کننده پیاده سازی کرده است. Mikko Linnamäki یکی از بنیانگذاران ، پیشگامان اینترنت و کارآفرینان سریالی استارتاپ های پربار از جمله DOVECOT Oy ، محبوب ترین سرور IMAP است ، با 72٪ سهم بازار جهانی و 2.5+ میلیارد کاربر.

پیشینه Mikko در فناوری و معماری بنیادی تا حد زیادی به این پروژه کمک می کند.

ارز دیجیتال دنت چگونه کار می کند؟

رمز ارز دیجیتال دنت(dent) چیزی است که با عملکرد به عنوان کالای دیجیتالی داده های تلفن همراه که دسترسی فوری را از طریق شرکت های مخابراتی در سراسر جهان فراهم می کند ، به این سیستم عامل قدرت می بخشد. از آنجا که ارز دیجیتال (dent) بر اساس Ethereum و استاندارد ERC-20 ساخته شده است ، قابلیت قرارداد هوشمند مکانیسم مهمی برای کاربران ارز دیجیتال (dent) برای خرید ، فروش و تجارت داده های خود است.

کالای تجاری داده تلفن همراه

ارز دیجیتال دنت(dent) قصد دارد ماهانه 4.8 میلیارد دلار داده استفاده نشده را به یک اقتصاد کاملاً جدید تبدیل کند. طبق مطالعه اخیر سیسکو ، تا پایان سال 2016 ، بازار جهانی داده تلفن همراه با رشد 63 درصدی به 7.2  میلیارد گیگابایت رسیده بود. مطالعه Parks Associated نشان داد که درآمد داده های اپراتور تلفن همراه در سال 2015 386 میلیارد دلار معادل 32 میلیارد دلار در ماه بوده است. با فرض استفاده نکردن فقط 15 درصد از داده ها ، این یک ارزش از دست رفته 4.8 میلیارد دلار خواهد داشت. در یک بازار شفاف و متصل ، این مقدار قفل باز می شود و می تواند توسط خریداران داده تلفن همراه در سراسر جهان خریداری ، فروش و معامله شود.

ظهور سیم کارت های eSIM

روند جالب دیگر ، به ویژه در دنیای تلفن همراه و داده های تلفن همراه ، ظهور فناوری جدید ماژول هویت مشترک (سیم کارت) است. فناوری جدید سیم کارت اجازه می دهد تا از کارت های فیزیکی آنالوگ سفت و سخت به نفع یک مدل الکترونیکی و مبتنی بر ابر جلوگیری کند. eSIM به معنای داخلی بودن تراشه سیم کارت است ، در حالی که Soft SIM اصلاً از نظر سخت افزاری سیم کارت ندارد (تقریباً از طریق هوا تحویل می شود). هر دو eSIM و سیم کارت نرم به مشترکین امکان می دهد بدون اینکه دردسر تعویض سیم کارت داشته باشند ، بلافاصله اپراتورها را تغییر دهند.

ارز دیجیتال دنت(dent) در میان اولین بازیکنان موجود در فضا است که نه تنها برنامه داده را از شرکت مخابراتی جدا می کند ، بلکه از مفهوم سیم کارت های سنتی نیز جدا می شود ، در عوض از کاربران برای استفاده از راه حل های cloud و blockchain استفاده می کند.

ظهور سیم کارت های eSIM

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال پی اس ووچر در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

ارز دیجیتال دنت را از کجا بخریم؟

تبادل با بیشترین حجم ، Binance است.

بعدی کوکوئین است.

همچنین حجم بسیار کمتری در IDEX (صرافی غیرمتمرکز ERC-20 ، DEX) وجود دارد.

ارز دیجیتال دنت را در کجا نگهداری کنیم؟

از آنجا که ارز دیجیتال دنت(dent)  یک رمز ERC-20 است ، می توانید از پیشنهادات استاندارد پشتیبانی شده ETH از جمله My Ether Wallet ، Exodus و Edge استفاده کنید.

اگر کیف پول سخت افزاری می خواهید ، می توانید از Ledger Nano S استفاده کنید.

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

ختم کلام

ارز دیجیتال دنت(dent) قصد دارد دو مفهوم مهم را با هم ترکیب کند:

بعلاوه ، ارز دیجیتال دنت(dent) با استفاده از پروتکل اینترنت صوتی (VOIP) و مبادله ارز دیجیتال (dent) خود ، خدمات را به عنوان یک “تلفن ارتباطی مجازی” ارائه می دهد. مصرف کنندگان با محدودیت های خرید سخت جهانی قدیمی روبرو هستند که باعث می شود داده ها بیش از حد مورد استفاده قرار بگیرند یا کم استفاده شوند ، به این معنی که مشتریان پول نقدی را روی میز می گذارند (با رقمی بیش از 4 میلیارد دلار). آنچه که معمولاً هدر می رفت اکنون می تواند رمزگذاری شود ، خریداری شود ، اهدا شود و از مرزها ، حامل ها و در نهایت کاربران انتقال یابد.

تعهد شرکت به اهدای 1٪ به کشورهای در حال توسعه نشانه حسن نیت در کمک به دسترسی بیشتر جهان به بازارهای جدید است.

دستاوردهای این تیم تا به امروز چشمگیر بوده است و آنها قبلاً بیش از 3.5 میلیون کاربر داشته اند.

از جنبه مهمتر ، سوال در مورد مالکیت تیم اصلی بر اکثر توکن ها نگران کننده است.

در حالی که ارز دیجیتال (dent) قول داده است از این توکن ها برای مواردی مانند “مشوق های کاربر” استفاده کند ، اما این تخصیص شامل “خرید telco” است بنابراین مشخص نیست که چه مقدار از این توکن ها به کاربران بازمی گردد.