ارز دیجیتال دنتا کوین ( Dentacoin )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال دنتا کوین بحث خواهیم کرد.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

  • ارز دیجیتال دنتا کوین چیست؟
  • ارز دیجیتال دنتا کوین چگونه شکل گرفت؟
  • ارز دیجیتال دنتا کوین چگونه کار میکند؟
  • ارز دیجیتال Dentacoin را از کجا بخریم؟
  • ارز دیجیتال دنتا کوین را چگونه ذخیره کنیم؟
  • ختم کلام

ارز دیجیتال دنتا کوین چیست؟

ارز دیجیتال دنتا کوین (DCN) اولین مفهوم blockchain است که به منظور دستیابی بیشتر به صنعت جهانی دندانپزشکی طراحی شده است. پروتکل DCN به دنبال یک پروتکل قرارداد هوشمند غیرمترقبه و مبتنی بر اتریوم، از طریق سیستمی که الهام بخش سهم جامعه است، به کاربران پاداش می دهد. درنهایت، ماموریت این پروژه این است که مراقبت های بهداشتی و درمانی با کیفیت را برای تقریباً 80٪ از جمعیت جهان بدون آن در دسترس قرار دهد. با برداشتن واسطه (شرکتهای بزرگ بیمه) و قرار دادن مجوز در دست بیمار / دندانپزشک، هزینه های قابل توجهی کاهش می یابد.

یکی از راههای تحقق این امر، ایجاد قراردادهای هوشمندانه بین بیماران و دندانپزشکان است.

این کمک های کوچک ماهانه دنتاکوین به دندانپزشکان را تسهیل می کند.

با توجه به نیازهای بیمار، این راه حل هوشمندانه باعث بهبود مراقبت از دندان و نیاز بیماران برای پرداخت حق بیمه به شرکتهای بیمه می شود. طبق گفته این دندانپزشک در Tempe AZ، متوسط ​​آمریکایی 544 دلار در هزینه های خارج از جیب می پردازد. همچنین، تقریباً درصورتی که بیماران مراقبت های پیشگیرانه انجام دهند و حداقل 3 بار در سال به دندانپزشک مراجعه کنند، می توان از نزدیک به 90٪ هزینه ها جلوگیری کرد. مشکل اینجاست که مراجعه به دندانپزشک خوشایندترین تجربیات برای یک فرد معمولی خوشایند نیست و تعداد بازدیدهای کمتری با موارد بالاتر بیماری لثه، حفره ها و غیره در ارتباط است.

مطالب بیشتر

با استفاده از دنتاكوين، بيماران مجاز به كنترل مراقبت هاي دقيق دنداني خود (مانند تغذيه مناسب / نخ دندان) هستند و دندانپزشكان از موفقيت دنداني دراز مدت دندان بيمار سود مي برند. متأسفانه، سیستم فعلی دندانپزشکی دندانپزشکان را ترغیب نمی کند که به مزایای بلند مدت برای بیماران (به دلیل معایب اقتصادی) فکر کنند و در عوض به ارزش کوتاه مدت توجه کنند. امروزه، صنعت جهانی درمان دندانپزشکی حدود 400 میلیارد دلار ارزش دارد، اما با این وجود موانع پر هزینه ای هم برای شرکت های کوچکتر و هم برای بیماران به همراه دارد. به منظور ورود به این صنعت، بنیاد ارز دیجیتال دنتا کوین (dentacoin)  با تکیه بر قدرت جمع آوری کمک مالی برای به کارگیری اهداف خود استفاده می کند.

ارز دیجیتال دنتا کوین چگونه شکل گرفت؟

بنیاد ارز دیجیتال دنتا کوین(dentacoin)  تقریبا 20 عضو تیم اصلی را شامل می شود و توسط پروفسور دکتر دیمیتار دیمیتراکیف، فیلیپ گرنزباخ (توسعه دهنده تجارت) و گرمیماس گرنزباخ (توسعه دهنده اصلی) تأسیس شده است. عضو انجمن اطلاعات محاسباتی IEEE، پروفسور دکتر دیمیتراکیف بیش از 25 سال تجربه در بازارهای مالی دارد و “مدرس دانشگاهی بسیار محترم” است. فیلیپ گرنزباخ به عنوان “مغز اقتصادی پشت دنتاكوین” در نظر گرفته می شود، در حالی كه گرمیاس گرنزباخ “جادوگر كد” است. جالب است بدانید که گرمیاس گرنزباخ در توسعه پروژه های بزرگی همچون Ethereum ،Waves و ZCash (در میان دیگران) نقش داشته و به مدت 8 سال در صحنه blockchain بوده است. در ژوئیه سال 2017، دنتاکوین یک کلینیک دندانپزشکی آجر و ملات در لندن با نام “Dentaprime International Plc” خریداری کرد. لندن “با ارزش 90 میلیون دلار كاملاً با نشانه های DCN.

این تیم قصد دارد با پیشبرد این پروژه و دستیابی به فناوری خود به هر یک از کلینیک ها، کلینیک های دندانپزشکی خود را گسترش دهد.

ارز دیجیتال دنتا کوین چگونه کار میکند؟

برای درک چگونگی عملکرد ارز دیجیتال دنتا کوین(dentacoin)، به درک مفهوم قراردادهای هوشمند کمک می کند. پروژه های whitepaper همچنین توضیحات خوبی در مورد قراردادهای هوشمند ارائه می دهند، و آنها را به عنوان “پروتکل های رایانه ای در محفظه اتریوم که باعث تسهیل، تأیید، مذاکره و انعقاد قراردادها بین افراد و طرف متعاهد آنها می شود” توصیف می کند. این ممکن است برای کسانی که در صنعت فناوری نیستند و یا برای رمزنگاری جدید هستند پیچیده به نظر برسد، اما یک روش ساده برای فکر کردن در مورد قرارداد هوشمند DCN، ارتباط آن با پردازش یک چک است. شخصی مبلغ مشخصی را روی چک با نام و امضاء خود می نویسد، چک پس از آن به بانکی تحویل داده می شود که آن را “پاکسازی” می کند و به گیرنده در نظر گرفته شده پول داده می شود.

تنها در صورت رعایت همه این شرایط، معامله می تواند موفقیت آمیز باشد.

مانند قراردادهای هوشمند DCN، قبل از انتقال DCN باید یکسری رویدادها اتفاق بیفتد و تعهدات پر شده (مانند تکمیل یک سرویس). با این وجود، برای تأیید صحت تعهدات شما به یک بانک یا واسطه احتیاج ندارید. هالوجه برای قراردادهای هوشمند! علاوه بر این، کاربران می توانند نشانه های DCN را به هر کیف پول مستقر در Ethereum ارسال یا درخواست کنند. هر دو طرف درگیر در نقل و انتقالات DCN می توانند تاریخچه معاملات خود را در دفترچه با شفافیت کامل و همچنین مشاهده مانده حساب در قراردادهایی که مرتباً به روز می شوند، مشاهده کنند.

ارز دیجیتال دنتا کوین چگونه کار میکند؟

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال پی اس ووچر در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

ارز دیجیتال Dentacoin را از کجا بخریم؟

شما می توانید ارز دیجیتال دنتا کوین(ارز دیجیتال دنتا کوین(dentacoin)) را در صرافی های محبوب مانند Cryptopia ،EtherDelta ،Mercatox ،Coinexchange و HitBTC خریداری کنید.

برای انجام این کار، باید Bitcoin یا Ethereum را بر روی کیف پولهای مربوطه مبادله کنید.

تیم حاضر در CoinCentral پیشنهاد می کند هنگام خرید ارزهای رمزپایه، از سایت های معتبری استفاده کنید. Coinbase و Bitstamp گزینه های رایج ای هستند که امکان خرید کارت اعتباری و نقل و انتقالات بانکی را فراهم می کنند. اما سایت های دیگری مانند CoinMama نیز در ازای پول فیات، ارزهای رمزپرداخت اولیه خود را به شما می دهند.

ارز دیجیتال دنتا کوین را چگونه ذخیره کنیم؟

اگرچه شما می توانید ارز دیجیتال دنتا کوین(dentacoin)  خود را در سایت های مبادله ذخیره کنید.

بسیار پیشنهاد می شود در صورت حمله سایبری، DCN خود را به کیف پول های غیر مبادله منتقل کنید.

از آنجا که دنتاکوین یک نشانه ERC20 است، روی کیف پول های مبتنی بر اتریوم قابل ذخیره است.

کیف پولهای محبوب Ethereum شامل MyEtherWallet ،MetaMask ،imToken و Coinomi است.

برای کیف پول های سخت افزاری، Trezor و Ledger Nano S مارک های معتبری هستند که به محافظت بیشتر از دارایی های دیجیتال شما کمک می کنند.

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

ختم کلام

مورد استفاده قابل قبول برای این پروژه سخت است نادیده گرفته شود.

سایر پروژه های مرتبط با پزشکی مرتبط با پزشکی مانند MediBlocs نیز در هدف قرار دادن صنعت مراقبت های بهداشتی به طور کلی و نیاز شدید آن به تعدیل موفقیت آمیز بوده اند. در حالی که دنتاکوین صرفاً روی صنعت دندانپزشکی متمرکز است، باید به شباهت های بین دو پروژه (مانند عدم تمرکز سوابق مراقبت های بهداشتی و پاداش سهم جامعه از این سکو) توجه داشته باشید، زیرا MediBloc به طور بالقوه می تواند برای تسلط بر کل صنعت مراقبت های بهداشتی جهانی، از جمله دندانپزشکی، توجه داشته باشد. بنیانگذاران ارز دیجیتال دنتا کوین(dentacoin) اکثر عرضه سکه را ندارند (مانند ریپل) و به نظر می رسد تیم توسعه قوی است که نشانه های خوبی است. Whitepaper ارز دیجیتال دنتا کوین(dentacoin) همچنین نقشه راه تفصیلی را با توجه به بازار هدف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت آنها تا سال 2042 به خوانندگان می دهد.

(در صورت لزوم)

که می شود گفت، این یکی از پروژه های بلاکچین وجود دارد که به وضوح به اهداف خود با مقادیر عددی تعریف می کند (همانطور که در جزئیات بتن در دیده است نشریه ). علاوه بر این، این یکی از معدود پروژه هایی در خارج از کشور است که مورد استفاده در کار است، همانطور که در مطب دندانپزشکی لندن خریداری شده در سال 2017 مشاهده می شود.

اگر این پروژه آنچه را که می گوید، انجام دهد، می تواند کارهای خوبی در جهان انجام دهد.

مقاله های مهم

پی اس ووچرز

ووچر پرفکت مانی

بیت کوین

امیدواریم که این مقاله نیز برای شما مفید واقع شده یاشد.