ارز دیجیتال ثتا توکن ( Theta Token )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال Theta Token بحث خواهیم کرد. یک شبکه تحویل ویدئو غیرمتمرکز با بلاکچین اختصاصی خود است که برای ایجاد انگیزه در به اشتراک گذاری پهنای باند طراحی شده است.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

  • ارز دیجیتال ثتا توکن چیست؟ 
  • ارز دیجیتال ثتا توکن چگونه کار می کند؟
  • بلاکچین ارز دیجیتال ثتا توکن
  • تنوع در کیفیت
  • شبکه ثتا
  • تاریخچه تجارت ارز دیجیتال ثتا توکن
  • از کجا ثتا بخریم؟
  • نحوه ذخیره ارز دیجیتال ثتا توکن
  • ختم کلام

ارز دیجیتال ثتا توکن چیست؟

Theta  ارز دیجیتال ثتا توکن در حال حاضر ، شبکه های تحویل ویدئو از دسترسی ضعیف به کشورهای کمتر توسعه یافته ، راه اندازی با هزینه بالا و آرایش متمرکز رنج می برند. این خود سو to استفاده و قطع خدمات است. بعلاوه ، ثتا زیرساختهای فعلی را به دلیل سرعتهای 4K ، 8K ، واقعیت مجازی و سایر پیشرفتها مانند فناوری میدان نور ، آمادگی لازم برای تقاضای شتاب دهنده را ندارد. ثتا در حال ساخت یک شبکه مش نظیر به نظیر (P2P) است که هدف آن حل این مشکلات فعلی در حالی که استفاده از بلاکچین است به عنوان یک لایه انگیزه برای حفظ عملکرد شبکه تحویل با عملکرد مداوم بالا عمل می کند.

ارز دیجیتال ثتا توکن چگونه کار می کند؟

ارز دیجیتال ثتا توکن از دو قسمت تشکیل شده است. اولین مورد شبکه تحویل ویدئویی آن است. این از گره هایی تشکیل می شود که به شبکه می پیوندند و به پهنای باند آنها کمک می کنند. این شبکه همان چیزی است که تحویل ویدیوی غیرمتمرکز واقعی را تشکیل می دهد. قسمت دوم زنجیره بلوکی ثتا است.

این برای انگیزه دادن است ، تا دلیل شرکت کنندگان در آن را به شبکه تحویل بفرستید.

بلاکچین ارز دیجیتال ثتا توکن

هدف از بلاکچین ثتا خدمت به عنوان یک لایه اجماع برای پرداخت ها و پاداش ها در اکوسیستم است. مهم است که بدانید هیچ پرونده ویدئویی در بلاک چین ذخیره نمی شود. این امر به دلیل خواسته های داده ای که تحمیل می کند غیرممکن است. بلاکچین کاملاً متن باز خواهد بود و تیم امیدوار است که توسعه دهندگان بتوانند DAPPS خود را در بالای بلاکچین ایجاد و استقرار دهند.

تنوع در کیفیت

مشکل اصلی که ثتا تشخیص می دهد تفاوت در کیفیت گره های مختلف است. علاوه بر این ، هیچ چیزی برای جلوگیری از افت گره ها وجود ندارد. برای مقابله با این مسائل ، تیم در حال ساخت یک سرور و سرویس گیرنده است تا به گره ها کمک کند نزدیکترین گره ها را از نظر پرش شبکه شناسایی کنند. سپس گره ها قادر خواهند بود با نزدیکترین همتایان خود در ارتباط باشند ، برخلاف اتصال تصادفی با هر گره در جهان. ثتا امیدوار است که این امر به گره ها اجازه می دهد جریان را با ثبات بیشتری بکشند و بنابراین با قوام CDN های فعلی رقابت می کنند.

شبکه ثتا

در حال حاضر ، شبکه های تحویل محتوا (CDN) محتوای ویدئویی و جریان را ارائه می دهند. اینها معمولاً از مراکز داده بسیار متمرکز متمرکز در سراسر کره زمین تشکیل شده اند. مشکل اصلی اینها این است که از نظر جغرافیایی به اندازه کافی بینندگان نزدیک نیستند ، که منجر به پخش جریانی با کیفیت پایین می شود. پاسخ ارز دیجیتال ثتا توکن  به این مسئله ایجاد یک شبکه مش P2P از کاربرانی است که پهنای باند خود را به اشتراک می گذارند.

نتیجه باید یک شبکه جهانی باشد تا زیرساخت های موجود CDN را جایگزین یا تکمیل کند.

شبکه ارز دیجیتال ثتا توکن

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال ووچر پرفکت مانی در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

تاریخچه تجارت ارز دیجیتال ثتا توکن

پس از فروش توکن در ژانویه 2018 ، ثتا از 27 ژانویه 2018 به طور فعال در حال تجارت است.

در 27 ژانویه به بالاترین قیمت خود یعنی 0.314425 دلار رسید. از آن زمان به بعد ، همراه با بقیه بازار ارزهای رمزپایه در حال افول است. THETA عملکرد مشابه سایر altcoins را در طول سال 2018 انجام داد.

از کجا ثتا بخریم؟

نسبت به سرمایه بازار ، ثتا توکن بسیار مایع است و خرید آن را آسان می کند. تجارت در حال حاضر برای ثتا در کره متمرکز است ، وون کره بیشترین حجم را در Coinbit ، Bithumb و Upbit اختصاص می دهد. با این وجود ، حجم معقولی بین Binance و Huobi برای جفت های بیت کوین ، Tether و Ethereum نیز وجود دارد.

سرمایه گذاران می توانند بدون خرید هیچ لغزشی در خرید مقادیر زیاد تتا اطمینان داشته باشند.

نحوه ذخیره ارز دیجیتال ثتا توکن

در حال حاضر رمز ERC20 فعلی به راحتی در هر کیف پول پشتیبانی کننده از این استاندارد قابل ذخیره است. ما معمولاً MyEtherWallet را همراه با کیف پول سخت افزاری مانند Ledger یا Trezor پیشنهاد می کنیم . این امر به همراه یک رابط کاربری ساده از امنیت بالایی برخوردار است. ثتا گفته است که آنها کیف پول جدید خود را قبل از راه اندازی شبکه اصلی آزاد می کنند.

کاربران می توانند نشانه های جدید را در این کیف پول ذخیره کنند.

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

ختم کلام

پاسخ ارز دیجیتال ثتا توکن به مشکلات مقیاس سازی فعلی تحویل محتوا مطمئناً جذاب است.

رویکرد منحصر به فرد آن در شبکه مش P2P که در صورت موفقیت ، باعث ایجاد انگیزه و امنیت در بلاک چین با توان بالا می شود ، مطمئناً می تواند بسیار مخل باشد. اینکه آیا آنها می توانند تمرکززدایی از بلاکچین خود را حفظ کنند و شبکه مش خود را با کیفیت ثابت حفظ کنند ، احتمالاً دو سوال مهم در حال حاضر است. توکن tota به عنوان یک رمز سودمندی کاملاً منطقی است. از همه مهمتر باید به عنوان وسیله ای برای ایجاد انگیزه در به اشتراک گذاری پهنای باند عمل کند. این امر به نوبه خود به توسعه و رشد شبکه مش کمک می کند. با توجه به اینکه شبکه اصلی در ماه های آینده راه اندازی می شود ، 2021 باید سال جذابی برای ثتا باشد و مطمئناً آنها را از نزدیک مشاهده خواهیم کرد.