ارز دیجیتال تن ایکس ( TenX )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال تن ایکس بحث خواهیم کرد.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

  • پلتفرم تن ایکس (tenx) چیست؟
  • پلتفرم تن ایکس چگونه شکل گرفت؟
  • TenX تن ایکس چگونه کار می کند؟
  • تجارت ارز دیجیتال تن ایکس (pay) چگونه است؟
  • ارز دیجیتال تن ایکس (pay)را از کجا بخریم?
  • ارز دیجیتال تن ایکس(pay) را در کجا ذخیره کنیم؟
  • ختم کلام

پلتفرم تن ایکس (tenx) چیست؟

ارز دیجیتال تن ایکس (tenx)  یک کیف پول دیجیتال و کارت فیزیکی است که می توانید برای صرف ارز رمزنگاری شده در هر فروشگاهی استفاده کنید – حتی اگر رمزنگاری را قبول نکنند. ممکن است متوجه شده باشید که همه این سکه ها را جمع کرده اید اما مکان های زیادی برای صرف آنها در دسترس ندارید.

علاوه بر Overstock و شاید یک یا دو فروشگاه در اطراف شهر ، گزینه های شما بسیار محدود است.

ارز دیجیتال (tenx) مأموریت دارد که آن را تغییر دهد.

پلتفرم تن ایکس چگونه شکل گرفت؟

تیم ارز دیجیتال تن ایکس (tenx) تصویر سفید نهایی خود را منتشر و فروش توکن خود را در اواخر ژوئن 2017 آغاز کردند. دفتر مرکزی این شرکت در سنگاپور بود و توسط توبی هونیش ، دکتر جولیان هوسپ ، مایکل اسپرک و پل کیتی تاسیس شد . هونیش ، دکتر هوسپ و کیتی همچنین با همکاری یکدیگر روزنامه سفید را برای شبکه COMIT تهیه کردند. Fenbushi Capital ، یک شرکت سرمایه گذاری بزرگ بلاکچین با Vitalik Buterin به عنوان یک شریک عمومی ، یک سرمایه گذار در ارز دیجیتال (tenx) است.

تیم ارز دیجیتال تن ایکس

سفر ارز دیجیتال (tenx) چیزی جالب نبوده است.

این تیم اولین کارت را در سپتامبر 2016 در سنگاپور با همکاری OneBit ، صادر کننده راه اندازی کرد.

در ژوئن 2017 ، مشتریان اروپایی کارتهای خود را دریافت کردند.

با این حال ، در آغاز سال 2018 ، اوضاع بدتر شد.

در ژانویه ، ارز دیجیتال تن ایکس (tenx) مجبور شد یک صادر کننده کارت جدید پیدا کند و هنوز نتوانسته است این کار را انجام دهد. به همین دلیل ، استقرار کارت در انتظار است تا زمانی که آنها با یک صادر کننده جدید کار کنند. این تیم به کار خود از طریق مسدود کردن کارت از طریق توسعه در شبکه COMIT و کیف پول ادامه می دهد. در آوریل 2018 ، ارز دیجیتال (tenx) با بنیاد Litecoin همکاری کرد و در ماه ژوئن ، اولین تعویض اتمی بین BTC و ETH را در COMIT انجام داد. اقدامات بعدی این شرکت شامل یافتن یک صادر کننده کارت ، راه اندازی کارتهای رمزپایه و افزودن پشتیبانی برای ارزهای رمزپایه بیشتر است.

TenX تن ایکس چگونه کار می کند؟

ماموریت تیم ارز دیجیتال تن ایکس (tenx) این است که ” هر دارایی بلاکچین فوراً قابل مصرف باشد”.

برای انجام این کار ، آنها یک کیف پول و سیستم کارت در بالای شبکه COMIT ساخته اند – یک پروتکل مسیریابی که امکان پرداخت از طریق بلاکچین ها را فراهم می کند.

  • TenX Wallet

کیف پول ارز دیجیتال تن ایکس (tenx) در Android ، iOS و وب در دسترس است.

این کیف پول چند ارزه در حال حاضر فقط از Bitcoin ،  Ethereum و Litecoin پشتیبانی می کند و قصد دارد از altcoins بیشتری در جاده پشتیبانی کند. فعلاً نمی توانید به کلیدهای خصوصی کیف پول خود دسترسی پیدا کنید. در عوض ، ارز دیجیتال (tenx) آنها را در مخلوطی از محلول های گرم (آنلاین) و سرد (آفلاین) ذخیره می کند که با استانداردهای صنعت هم تراز هستند. هنگامی که کیف پول با شبکه COMIT ادغام شد ، کنترل کامل کلیدهای خصوصی خود را خواهید داشت. این ادغام ابتدا برای پایان سال 2017 در نظر گرفته شده بود. با این حال ، هنوز اتفاق نیفتاده است. تیم ارز دیجیتال (tenx) هم اکنون در یک مقاله سفید تکمیلی  اعلام کرده است که آنها فقط در حال بررسی کلیدهای خصوصی کاربران هستند.

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال پی اس ووچر در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

تجارت ارز دیجیتال تن ایکس (pay) چگونه است؟

رمز ارز دیجیتال تن ایکس (tenx) PAY در آگوست 2017 به بالاترین رقم 5.60 دلار (0.00147972 BTC) رسید. افزایش چشمگیر قیمت به دلیل صدور دسته زیادی کارت بدهی و همچنین در نهایت نشان دادن رمز PAY در Yunbi – یکی از بزرگترین مبادلات رمزنگاری مستقر در چین.

به دنبال آن ، قیمت با حرکات مثبت اندک در اواخر ماه نوامبر به آرامی و به طور پیوسته به محدوده 1.50 – 2.00 دلار سقوط کرد . تقریباً مانند هر altcoin دیگر ، PAY نیز در ابتدای ژانویه 2018 به بالاترین سطح خود رسید. قیمت قبل از سقوط در بقیه سال 2018 ، به سرعت به حدود 5.00 دلار (0.00035 پوند B BTC) رسید. بازار بورس ، همراه با عدم صدور کارت ، قیمت را پایین نگه داشته است. در حال حاضر در کف حدود 0.30 دلار (0.00007 ~ BTC) است. به نظر می رسد که سرمایه گذاران هر روز اعتماد خود را نسبت به این پروژه از دست می دهند و یک صادر کننده کارت مفقود است. اگر این شرکت نتواند کارتهای رمزنگاری را تولید کند ، حتی یک چرخش کلی در بازار ممکن است تأثیر کمی بر ارز دیجیتال (tenx) بگذارد.

مراقب تکمیل شبکه COMIT و همچنین هرگونه اعلامیه مشارکت صادر کننده باشید.

این دو مورد مهمترین کاتالیزوری هستند که می توانند به قیمت کمک کنند.

ارز دیجیتال تن ایکس (pay)را از کجا بخریم?

PAY را می توانید با  بیت کوین ، Ethereum یا Tether در چندین صرافی بزرگ مانند Bittrex و Huobi خریداری کنید. یک استراتژی این است که ابتدا Bitcoin را از طریق GDAX یا Gemini خریداری کنید و سپس آن را به Bittrex منتقل کنید.

می توانید CoinMarketCap را برای یافتن لیست کاملی از صرافی هایی که PAY در آنها موجود است بررسی کنید.

ارز دیجیتال تن ایکس(pay) را در کجا ذخیره کنیم؟

توصیه می شود که نشانه های PAY خود را روی کیف پول سخت افزاری ذخیره کنید که از نشانه های ERC20 مانند Trezor یا Ledger Nano S پشتیبانی می کند. گزینه دیگر برای ذخیره سازی MyEtherWallet است که می توانید نشانه های خود را به یک کیف پول کاغذی آفلاین منتقل کنید. به اندازه کافی عجیب ، شما نمی توانید نشانه های PAY خود را روی کیف پول ارز دیجیتال تن ایکس (tenx) ذخیره کنید.

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

ختم کلام

ارز دیجیتال تن ایکس (tenx) پروژه ای است که انتظارات زیادی را به همراه داشته اما از آن زمان اعتماد جامعه رمزنگاری را از دست داده است. با پشت سر گذاشتن این پروژه در نقشه راه اولیه ، بسیاری از سرمایه گذاران این سوال را دارند که آیا تیم ارز دیجیتال (tenx) هرگز کارت خود را به بازار می آورد. این تأخیر همراه با تغییر ساختار برنامه جوایز ، طعم تلخی را در دهان بسیاری از مردم به جا گذاشته است. گفته شد ، این شرکت به ارائه به روز رسانی ادامه می دهد. و به نظر می رسد که تیم توسعه به پیشرفت خود ادامه می دهد.

اکنون که موناکو (Crypto) کارت حمل و نقل را در اختیار دارد.

با این وجود ، آنها مزیت بازیکنان اول را که قبلاً داشتند از دست داده اند.