ارز دیجیتال بنکور ( Bancor )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال بنکور بحث خواهیم کرد.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

  • ارز دیجیتال بنکور چیست؟
  • تیم  اصلی ارز دیجیتال  بنکور
  • توکن شبکه ارز دیجیتال بنکورBancor (BNT) چیست؟
  • ارز دیجیتال بنکورBancor  برای حل چه مشکلی ایجاد شده؟
  • عرضه ارز دیجیتال بنکور و پایداری آن
  • از کجا می توانارز دیجیتال بنکورBNTرا خریداری و ذخیره کرد؟
  • ختم کلام

ارز دیجیتال بنکور چیست؟

ارز دیجیتال بنکور (bancor) یک پروتکل بلاکچین است که به کاربران امکان می دهد تا به طور مستقیم بین رمزهای مختلف در مقابل مبادله آنها در بازارهای ارزهای رمزپایه تبدیل کنند. این پروژه شبکه ای را ارائه می دهد كه به زودی در مورد آن بحث خواهیم كرد و برای جبران نقدینگی به بیشتر نشانه هایی كه فاقد عرضه / تقاضای ثابت در مبادلات هستند ، كار می كند. این شبکه بر اساس قراردادهای هوشمند و کلاس جدیدی از ارزهای رمزپایه ساخته شده است که تیم آنها را “نشانه های هوشمند” می نامد.

تیم اصلی ارز دیجیتال بنکور

تیم بانکور از یک شورای بنیادی اصلی و هیئت مشاوره آنها تشکیل شده است.

شورای بنیاد شامل چهار فرد مستقر در زوگ سوئیس است.

تیم اصلی ارز دیجیتال بنکور

برنارد لیتایر مهندس ، اقتصاددان ، نویسنده و استاد بلژیکی است.

Lietaer در سیستم های پولی تخصص دارد و مفهوم جوامع را ایجاد می کند که ارزهای محلی خود را ایجاد می کنند. ایال هرتزوگ معمار محصول این پروژه است و به دلیل تاسیس شرکت اشتراک فیلم ، Metacafe مشهور است. هرتزوگ همچنین موسس Appcoin ، پروژه ای مشابه ارز دیجیتال بنکور(bancor) است که از بازارهای کاربر و ارزهای خصوصی استفاده می کند. گای بنارتزی به عنوان بنیانگذار همکاری می کند و به دلیل تاسیس شرکت بازی سازی ، Mytopia شناخته می شود. بنارتزی همچنین بنیانگذار Particle Code ، استودیوی توسعه مستقر در تل آویو ، اسرائیل بود.

Guido Schmitz-Krummacher یکی از مدیران بنیادپروتکل ارز دیجیتال بنکور(bancor) است که با فعالیت های تجاری مختلف در سوئیس درگیر است. مشارکت وی در فضای رمزنگاری شامل ارز دیجیتال (bancor) و همچنین موقعیت اجرایی در شبکه سرمایه گذاری جمعی ، Tezos (XTZ) است. تیم دراپر ، سرمایه دار معروف و بنیانگذار Draper Associated ، به همراه 9 نفر دیگر در هیئت مشاوره می باشد.

تیم دراپر

توکن شبکه ارز دیجیتال بنکورBancor (BNT) چیست؟

پروتکل ارز دیجیتال بنکور (bancor) پول بومی خود ، BNT دارد.

BNT اولین رمز هوشمند در شبکه ارز دیجیتال(bancor) است و به عنوان ذخیره سایر نشانه های هوشمند نگهداری می شود. این اتصال به BNT این امکان را می دهد تا تعداد تبدیل مورد نیاز برای رسیدن به رمز انتهایی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال ووچر پرفکت مانی در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

ارز دیجیتال بنکورBancor برای حل چه مشکلی ایجاد شده؟

بنكور در تلاش است تا از نقدینگی موجود در بازار ارزهای رمزنگاری شده پشتیبانی كند.

نقدشوندگی برای سکه های برتر مانند بیت کوین یا اتریوم مسئله ای نیست زیرا همیشه خریداران و فروشندگانی به دنبال مبادله این سکه ها هستند. این قطعاً مسئله ای است برای هزاران نشانه دیگر که ممکن است اهداف غیرمتمرکز غیر قانونی را داشته باشند اما توجه کافی را در بازار جلب نکرده اند تا نقدینگی باشد. نقدینگی یک توکن با حضور مداوم آن در خریداران و فروشندگان تعیین می شود. نشانه ای با نقدینگی بالا اسنادی است که می توانید در هر لحظه از زمان به راحتی آن را بخرید یا بفروشید. برعکس این در مورد توکن هایی با نقدینگی کم صدق می کند. تیم ارز دیجیتال بنکور(bancor) استدلال می کند ، از آنجا که تبادل اکثر توکن ها دشوار است ، از اینترنت با ارزش حذف می شوند. پروتکل آنها با هدف کمک به ایجاد نقدینگی آنها ، این نشانه ها را ادغام می کند.

این تیم آینده ای را متصور است که شامل میلیون ها نشانه است که از نظر محلی بسیار کارآمد هستند ، اما در سطح جهانی قابل تجارت هستند.

عرضه ارز دیجیتال بنکور و پایداری آن

توکن های هوشمند را می توان در هر زمان ایجاد یا از بین برد ، و از مجموع منبع موجود در آن افزود یا حذف کرد. بنابراین ، منبع توکن نسبت به تبدیلاتی که در شبکه ارز دیجیتال بنکور(bancor) انجام می شود ، در نوسان است. همانطور که گفته شد ، BNT پول بومی ارز دیجیتال(bancor) و اولین Smart Token مجهز به پروتکل ارز دیجیتال(bancor) است. عرضه BNT در کل 74319،827 است ، اما از آنجایی که یک Smart Token است ، میزان BNT در گردش نیز نوسان می کند.

معاملات BNT در سطحی جدا از لایه اصلی پروتکل اثبات سهام Casper Ethereum پردازش می شود.

از کجا می توانارز دیجیتال بنکورBNTرا خریداری و ذخیره کرد؟

می توانید از طریق قرارداد هوشمند ارز دیجیتال بنکور(bancor) با تبدیل از هر توکن ERC-20 پشتیبانی شده در برنامه وب ارز دیجیتال(bancor) ، نشانه های BNT را مستقیماً بدست آورید. در غیر این صورت ، می توانید BNT را در صرافی های زیر پیدا کنید: Binance ، Bittrex ،  Gate.io ، HitBTC ، OKEx ، Liqui ، Upbit ، LATOKEN ، COSS ، AEX و Tidex.

همچنین می توانید BNT را روی محبوب ترین کیف پول ها مانند MyEtherWallet ، Parity و imToken ذخیره کنید.

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

ختم کلام

پروتکل ارز دیجیتال بنکور(bancor) سرانجام وجود دارد تا نقدینگی را به بازار عرضه کند تا جایی که ممکن است در بازارهای جهانی جایگاهی داشته باشد. ارز دیجیتال بنکور(bancor) در حالی که به آنها در تعیین قیمت بازار کمک می کند ، دستیابی به توکن هایی را که حجم معاملات کمی دارند ، آسان تر می کند. اگر فضای ارزهای رمزنگاری شده به سمت سیستمی درگیر شود که تعداد زیادی از توکن های محلی را درگیر می کند ، ارز دیجیتال(bancor) به خوبی می تواند یک شخصیت اصلی برای مبادله این ارزها باشد.