ارز دیجیتال ایگنس ( Ignis )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال ایگنس بحث خواهیم کرد.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

  • ارز دیجیتال ایگنس چیست؟
  • چرا ارز دیجیتال ایگنس منحصر به فرد است؟
  • معاملات پیشرفته ارز دیجیتال ایگنس
  • معاملات هوشمند چیست؟
  • ویژگی های منحصر به فرد ارز دیجیتال Ignis

ارز دیجیتال ایگنس چیست؟

IGNIS ارز دیجیتال ایگنس یک زنجیره کودک در بستر زنجیره بلوک Ardor است – 100٪ اثبات سهام و بسیار مقیاس پذیر ، زیرا داده های غیر مهم به طور خودکار “هرس” می شوند. این نرم افزار از همه انواع معاملات هوشمندی که Ardor ارائه می دهد پشتیبانی می کند و به سایر زنجیره های کودک Ardor قابلیت اضافه می کند. Ignis پس از یک ICO در اواخر سال 2017 توسط توسعه دهندگان اصلی صادر شد که بودجه توسعه دهندگان Nxt و Ardor را با 15 میلیون دلار برای توسعه بیشتر تأمین کرد.

چرا ارز دیجیتال ایگنس منحصر به فرد است؟

این تنها زنجیره کودک است که با آن می توانید تنظیمات حساب انجام دهید ، دارایی در سطح جهان صادر کنید ، در سطح جهانی مجوزهای معاملاتی را تنظیم کنید ، قراردادهای سبک بدون کشور صادر کنید و برای حفظ حریم خصوصی خود سکه ها ، نشانه ها و دارایی ها را مرتب کنید. Ignis ارز دیجیتال ایگنس بدون  اجازه است ، به این معنی که هر کسی می تواند آزادانه از آن استفاده کند. ویترینی از کلیه عملکردهای Ardor که توسط Jelurida توسعه یافته است و بنابراین کلیه قراردادها / ویژگی های جدید Ardor را در شبکه اصلی پیاده سازی می کند.

معاملات پیشرفته ارز دیجیتال ایگنس

از زمان بندی پیش پرداخت ها تا تنظیم نظرسنجی ها ، صدور رمز ، سرمایه گذاری گسترده ، معامله در صرافی های رمزگشای غیرمتعارف ، چرخ و معاملات در بازار دیجیتال ، تبادل پیام به صورت ایمن یا پرداخت سود سهام سهامداران خود با یک کلیک.

تقریباً هر کاری که می توانید رویای خود را ببینید می تواند با Ignis انجام شود – حتی بدون دانش زیاد بلاکچین.

از طریق Wallet یا با استفاده از API می توان به همه موارد دسترسی داشت.

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال ترون در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

معاملات هوشمند چیست؟

قراردادهای هوشمند ساخته شده همان مواردی است که آنها را معاملات هوشمند ، انواع معاملات یا ویژگی های اصلی می نامیم. از پرداخت های قابل برنامه ریزی چند مرحله ای تا رأی گیری ، صدور سکه ها و توکن های قابل تنظیم ، یا دارایی های قابل کنترل ، انجام سرمایه گذاری گسترده ، تجارت در بورس های سکه و دارایی (DEX) ، تبادل پیام های عمومی یا رمزگذاری شده ، چرخاندن و معاملات در بازار غیر متمرکز ، یا پرداخت سود سهامداران با یک کلیک. این کار و موارد دیگر را می توان با معاملات هوشمند ارز دیجیتال ایگنس انجام داد – بدون هیچ گونه دانش برنامه نویسی.

توسعه دهندگان می توانند با استفاده از 250+ API با انواع معاملات هوشمند ساخت کنند.

ویژگی های منحصر به فرد ارز دیجیتال Ignis

صدور نشانه دارایی

صدور رمز با Ignis ارز دیجیتال ایگنس کمتر از پنج دقیقه طول می کشد.

مبلغ مورد نظر ، املاک را تعیین کنید و پس از انتشار آنها ، دارایی های شما می توانند در یک صرافی غیر متمرکز در سراسر سیستم عامل Ardor فروخته و معامله شوند ، به عنوان مثال برای AEUR ، یک “سکه پایدار” با پشتیبانی EURO. انتخاب کنید کدام حساب ها می توانند نشانه های شما را معامله کنند (KYC تأیید شده است؟) ، و برای همه دارندگان دارایی با یک کلیک از داخل کیف پول پیام ارسال کنید یا سود سهام پرداخت کنید.

همه نقل و انتقالات شفاف است.

سکه ها را به هم بزنید:

زدن ویژگی خصوصی است که فقط در زنجیره کودک ارز دیجیتال ایگنس موجود است.

اگر سکه ها یا نشانه های دارایی خود را با دیگران “مخلوط” کنید – آنها از حساب های مخلوط ناپدید می شوند و در حساب های جدید و بدون سابقه قبلی ، که شما کنترل می کنید ، ظاهر می شوند. جابجایی Ignis غیر متمرکز است – هیچ سرور مرکزی نمی تواند IP شما را ببیند ، رمزهای شما را ضبط کند یا از بین برود. سایر سکه های زنجیره ای کودک را می توان با IGNIS در Ardor’s Coin Exchange (DEX) مبادله کرد و همچنین تغییر مکان داد.

ساخت Dapps با Ignis

تمام معاملات هوشمند Ignis را می توان از رابط کاربری گرافیکی Wallet استفاده کرد.

اما توسعه دهندگان می توانند با استفاده از Ignis API در پروژه های خود ، مشتری های جایگزین ایجاد كنند یا از قراردادهای هوشمند استفاده كنند و قابلیت های اضافی ایجاد كنند.

برای آگاهی از اخبار در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

دارایی های Singleton

بنابراین ، شما برای نشان دادن یک مورد ، مانند یک قطعه هنری ، ماشین ، خانه ، به یک رمز منحصر به فرد نیاز دارید؟ مجوز نگهداری آن ، فروش مجدد آن ، با روشی داخلی برای ردیابی تاریخچه مالکیت در بلاکچین تغییرناپذیر؟ Ignis ارز دیجیتال ایگنس این را درست در داخل ساخته است.