ارز دیجیتال او ایکس ( 0x )، با سلام خدمت کاربران گرامی در این مقاله با مبحث ارز دیجیتال او ایکس در خدمتتون هستیم  و میخواهیم اطلاعاتی را در مورد این ارز به شما بدهیم.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

  • ارز دیجیتال او ایکس چیست؟
  • تفاوت ارز دیجیتال او ایکس با یک مدل معاملات عادی چگونه است؟
  • Craigslist برای ارزهای رمزپایه چیست؟( ارز دیجیتال او ایکس )
  • پروتکل او ایکس چگونه است؟
  • مشکلات با رویکرد پروتکل او ایکس
  • تیم ico

ارز دیجیتال او ایکس چیست؟

ارز دیجیتال او ایکس 0x پروتکل ارز غیرمتمرکز است که توسعه دهندگان می توانند از آن برای ساخت مبادلات رمزنگاری شده خود استفاده کنند. موسس شرکت به راه حل خود به عنوان “Craigslist برای cryptocur ارز” اشاره می کند، به این معنی که هر توسعه دهنده می تواند مبادله رمزنگاری خود را بسازد و آن را بصورت آنلاین ارسال کند. نوعی تجارت جدید که به عنوان تجارت غیر متمرکز نیز شناخته می شود – به سرعت رواج می یابد. خریداران و فروشندگان به طور مستقیم به این شکل از تجارت متصل می شوند. 0x یک مبادله غیرمتمرکز برای تجارت ارزهای ERC 20 است.

این یکی از مشهورترین نمونه های مبادلات غیر متمرکز رمزنگاری است.  

تفاوت ارز دیجیتال او ایکس با یک مدل معاملات عادی چگونه است؟

اکثر مبادلات cryptocurrency از مدل تجاری متمرکز تاسیس شده پیروی می کنند. در این الگوی، آنها دروازه بان هایی هستند که زیرساخت ها را تأمین می کنند و به عنوان عوامل اتصال برای پاکسازی و تسهیل تجارت بین طرفین عمل می کنند. بزرگترین مبادله رمزنگاری ارز آمریکای شمالی، Coinbase بهترین نمونه این رویکرد است. این مدل نیاز دارد که مشتریان از صرافی ها به وجوه خود اعتماد کنند. در حالی که این مدل برای بازارهای سهام کار کرده است، تعداد فزاینده ای از هک در صرافی ها آینده خود را در بازارهای رمزنگاری شده زیر ابر قرار داده است. تجارت غیر متمرکز به دنبال پرداختن به آن است.

Craigslist برای ارزهای رمزپایه چیست؟( ارز دیجیتال او ایکس )

0x پروتکل ارز غیرمتمرکز است که توسعه دهندگان می توانند از آن برای ساخت مبادلات رمزنگاری شده خود استفاده کنند. موسس شرکت به راه حل خود به عنوان “Craigslist برای cryptocur ارز” اشاره می کند که در آن هر توسعه دهنده می تواند مبادله cryptocurrency خود را بسازد و آن را بصورت آنلاین ارسال کند. در یک مبادله غیرمتمرکز، قراردادهای هوشمند مبنای تجارت ارزهای ERC 20 هستند.

سوء استفاده از توکن ها و انواع قراردادها، مشکل گیجی و مقیاس پذیری را نشان می دهد.

موضوع: ارز دیجیتال او ایکس ( 0x ) – صفر تا صد

پروتکل او ایکس چگونه است؟

معاملات توسط سیستم های قراردادهای هوشمند اتریوم اجرا می شوند که در دسترس عموم، رایگان برای استفاده هستند و هر dApp می تواند به آن وصل شود. DApps که در بالای پروتکل ساخته شده است می تواند به استخر نقدینگی عمومی دسترسی پیدا کند یا استخر نقدینگی خود را ایجاد کند و هزینه معاملات را نیز بر مبنای حجم آن شارژ کند. پروتکل بدون نسخه است: این هزینه را برای کاربران خود تحمیل نمی کند و یا به طور دلخواه از یک گروه از کاربران برای بهره مندی دیگر بهره می برد.

موضوع: ارز دیجیتال او ایکس ( 0x ) – صفر تا صد

حاکمیت غیر متمرکز برای ادغام مداوم و ایمن به روزرسانی ها در پروتکل پایه بدون ایجاد اختلال در dApps یا کاربران نهایی استفاده می شود.

پروتکل او ایکس چگونه است؟

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

مشکلات با رویکرد پروتکل او ایکس

منتقدین از قبل با اشاره به نقص های مهم در رویکرد 0x شروع کرده اند.

برای مبتدیان، آنها می گویند که نقش توکن ZRW او ایکس مشخص نیست.

0x ادامه می دهد که توکن برای پرداخت هزینه ها استفاده می شود.

اما اتر، cryptocurrency بومی اتریوم نیز می تواند برای همین منظور استفاده شود.

در حقیقت، اتر دلتا، تبادل رمزنگاری دیگر، قبلاً با استفاده از اتر روش مشابهی را امتحان كرده است.

بنیانگذاران این پروتکل همچنین در مورد رویکرد خود در مورد حکومت در whitepaper توضیح ندادند.

موضوع: ارز دیجیتال او ایکس ( 0x ) – صفر تا صد

اگر این امر مستلزم جمع شدن یا نگهداری كریپتو (های) معین برای یك مدت طولانی باشد، پس از آن دولت و تجارت 0x می تواند توسط سرمایه گذاران دارای دارایی قابل توجه كریپتوس ها ربوده شود. همچنین نگرانی هایی وجود دارد مبنی بر اینکه مدل تجاری آن ممکن است پایدار نباشد. در سال گذشته محبوبیت Cryptocur ارز، مبادله با جمع آوری هزینه برای تسهیل معاملات بین خریداران و فروشندگان، مشتی را به دست آورد.

به عنوان مثال، Coinbase در سال 2017 درآمد 1 میلیارد دلاری را رزرو کرد در حالی که Binance مستقر در چین ادعا می کند در حال حاضر سود 200 میلیون دلاری این سه ماهه را داشته است. منبع اصلی پول نقد برای هر دو صرافی، هزینه های معاملات Cryptocurrency است. با اجازه دادن پروتکل خود به صورت آزاد، 0x می تواند منبع مهمی از درآمد را پشت سر بگذارد و خود را برای مشکلات نقدینگی و نارسایی تنظیم کند. در  مصاحبه ای با Techcrunch، یک توسعه دهنده 0x را توصیف کرد که “بهترین قیاس سعی در کسب درآمد از لینوکس دارد”.

لینوکس یک سیستم عامل منبع باز است که به صورت رایگان قابل بارگیری است.

مشکلات با رویکرد پروتکل او ایکس

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

تیم ico

تیم پشت پروتکل غیرمتمرکز تبادل 0x ،24 میلیون دلار در پیشنهاد اولیه سکه (ICO) جمع آوری کرده است. طبق اعلام تیم 0x، فروش این توکن ها بین 15 تا 16 اوت و جمع آوری 24 میلیون دلار اتر – رمزنگاری شبکه Ethereum – از گروه 12000 پشتیبان انجام شد. این پروژه خود را از طرف گروهی از بنگاههای سرمایه گذاری سرمایه گذار از جمله Polychain Capital ،Blockchain Capital و Pantera Capital به همراه شرکتهای سرمایه گذاری چینی Jen Advisors و FBG Capital جلب حمایت کرده است که همگی در ازای فروش ارزهای تخفیف در طول فروش سهم داشتند.