ارز دیجیتال ان ایکس تی ( Nxt )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال ان ایکس تی بحث خواهیم کرد.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

 • ارز دیجیتال ان ایکس تی چیست؟
 • ارز دیجیتال ان ایکس تی چگونه شکل گرفت؟
 • عرضه سکه و پایداری آن
 • ویژگی های غیر متمرکز ارز دیجیتال ان ایکس تی چیست؟
 • از کجا می توان ارز دیجیتال Nxt را خریداری کرد؟
 • ارز دیجیتال ان ایکس تی را کجا ذخیره کنیم؟
 • ختم کلام

ارز دیجیتال ان ایکس تی چیست؟

ارز دیجیتال ان ایکس تی (nxt) از بلاکچین برای ایجاد یک اکوسیستم کامل از خصوصیات غیر متمرکز استفاده می کند که همه آنها به ارز ارز دیجیتال (nxt) احتیاج دارند. توسعه دهندگان ارز دیجیتال (nxt) به جای تغییر کد منبع اصلی بیت کوین ، همانطور که بسیاری از altcoin ها انجام داده اند ، کد خود را در جاوا از ابتدا نوشتند. در حالی که ارز دیجیتال (nxt) یک بلاکچین عمومی است ، مجوزهای بلاکچین های خصوصی بر اساس نرم افزار آن نیز برای خرید در دسترس است. توسعه دهندگان از ارز دیجیتال (nxt) به عنوان بلاکچین 2.0 یاد می کنند ، و برنامه های بیشماری را صرفاً با نگه داشتن دفترچه راهنمای عمومی معاملات ، ارائه می دهد.

ارز دیجیتال ان ایکس تی چگونه شکل گرفت؟

ارز دیجیتال ان ایکس تی (nxt) اولین بار در نوامبر 2013 توسط یک توسعه دهنده نرم افزار ناشناس ، BCNext منتشر شد. این ایده برای اولین بار در bitcointalk.org ارائه شد و تقریباً 21 بیت کوین در بودجه جمع آوری شد. در آن زمان یک بیت کوین حدود 250 دلار ارزش داشت. سپس توسعه دهنده تمام 1 میلیارد سکه به 73 نفر متناسب با مقدار بیت کوین که در آن کمک کرده بود ، منتشر کرد. سکه ها بعداً از طریق “هدیه ، معاملات و وثیقه ها برای توسعه مداوم این سکو” به مردم توزیع شد.  سرانجام ، BCNext از پروژه دور شد و بنیاد ارز دیجیتال (nxt) برای هماهنگی جهت گیری بیشتر شکل گرفت.

اما به دلیل کمبود منابع و فشار زیاد در برابر تمرکز ، بنیاد نتوانست هدایت مؤثر پروژه را انجام دهد.

Jelurida BV اکنون این سیستم عامل را توسعه می دهد.

عرضه سکه و پایداری آن

توسعه دهندگان یک میلیارد سکه را در سال 2013 توزیع کردند و سکه های جدید هرگز تولید و استخراج نمی شوند زیرا ارز دیجیتال (nxt) به جای اثبات کار از اثبات سهام استفاده می کند. ارز دیجیتال (nxt) یکی از اولین سکه هایی بود که کاملاً به اثبات سهام متکی بود. اثبات سهام مزایای مختلفی را ارائه می دهد هر چند که دارای معایبی نیز هست. در حالی که توسعه ادامه داشته و دارندگان نشانه سکه های Ignis رایگان از Ardor ICO دریافت کرده اند ، شایان ذکر است که این پروژه ممکن است با مشکلات مقیاس پذیری روبرو شود. یک مسئله این است که حتی اگر توکن ها یا ارزهای شخصی خود را روی سیستم عامل پیاده سازی کنید ، هزینه معامله همچنان به نشانه های ارز دیجیتال (nxt) نیاز دارد.

ویژگی های غیر متمرکز ارز دیجیتال ان ایکس تی چیست؟

در اینجا نمایی معمولی از پلتفرم دسک تاپ که در آن می توانید به شبکه دسترسی داشته باشید وجود دارد.

بیایید برخی از ویژگی های اصلی را بررسی کنیم.

ویژگی های غیر متمرکز ارز دیجیتال ان ایکس تی چیست؟

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال پی اس ووچرز در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

ویژگی ها

ویژگی های غیر متمرکز ارز دیجیتال nxt عبارت اند:

 • تبادل دارایی و دارایی

در این پلتفرم می توانید دارایی داشته باشید (مانند اوراق قرضه ، رزرواسیون ، بلیط فیلم ، علائم تجاری و غیره) و تجارت آنها از طریق صرافی به همتا.

 • سیستم پولی

سیستم پولی به شما امکان می دهد تا cryptocurrency خود را ایجاد کرده و بلافاصله معاملات آن را بر روی سکو یا هر مبادله ای که از سیستم پولی ارز دیجیتال (nxt) پشتیبانی می کند ، شروع کنید .

 • بازار

بدون استفاده از واسطه ها می توانید کالاهای دیجیتال را در بازار به فروش برسانید. پس از خرید ، پیوندی برای بارگیری کالای دیجیتال دریافت می کنید. معلوم نیست اگر مردم مواد غیرقانونی را در بازار بفروشند ، چه نتیجه ای برای این پروژه خواهد داشت ، زیرا ماهیت غیرمتمرکز این سکو مانع از حذف آن می شود.

 • پیام رسانی

همه معاملات می توانند شامل یک پیام باشند و بستر پیام به طور پیش فرض رمزگذاری می کند.

 • رأی دادن

ارز دیجیتال (nxt) ویژگی رای گیری خود را برجسته می کند.

از طریق این ، شما می توانید یک حساب کاربری داشته باشید که نیاز به تأیید طرفین مختلف برای ایجاد معامله دارد این می تواند در سازمان هایی مانند تعاونی ها یا خیرین مفید باشد.

 • خرد کردن سکه

Shuffling سکه به معنای ناشناس ماندن سکه های شما از کجاست.

با این حال ، سیستم بلاکچین (nxt) برای تغییر و تحولات روزمره طراحی نشده است. به طور سنتی “هر معامله ای قابل مشاهده و ردیابی است .” اما ، از طریق ویژگی Coin Shuffling ، باید یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید و سپس وجوه خود را قبل از ورود به حساب جدید به طور تصادفی از طریق چندین حساب کاربری توزیع کنید.

از کجا می توان ارز دیجیتال Nxt را خریداری کرد؟

می توانید از بیت کوین برای تجارت در مبادلات محبوب مانند Bittrex  و Poloniex استفاده کنید. همچنین می توانید Ethereum را برای ارز دیجیتال (nxt) در بورس HitBTC معامله کنید.

ارز دیجیتال ان ایکس تی را کجا ذخیره کنیم؟

ارز دیجیتال (nxt) Client تمام سکه ها و معاملات شما را ذخیره می کند. می توانید آن را از اینجا بارگیری کنید .

هم اکنون در سیستم عامل های لینوکس ، ویندوز ، مک و اندروید موجود است.

شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری و کلمه عبور دارید که کلید دسترسی به اطلاعاتی است که در آخر ذخیره می کنید.

یک پیشرفت کامل برای ورود به سیستم و تنظیم مشتری در اینجا وجود دارد. 

ارز دیجیتال ان ایکس تی را کجا ذخیره کنیم؟

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

ختم کلام

این پروژه وعده های اولیه زیادی مبنی بر داشتن یک پروژه ابتکاری و جاه طلب نشان می دهد که به بررسی کل پتانسیل های این بلاکچین می پردازد.  با وجود ICO های آینده و برنامه های غیر متمرکز موجود ، ارز دیجیتال ان ایکس تی (nxt) هنوز هم می تواند یکی از پروژه های موفق تر بلاکچین باشد. با این حال ، به نظر می رسد تیم Jelurida رویکرد پیشگیرانه تری برای توسعه Ardor در طول 2018 داشته است.

هنوز مشخص است که آیا این تغییر در آینده تغییر خواهد کرد یا خیر.