ارز دیجیتال استورم ( Storm )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال Storm بحث خواهیم کرد.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

 • ارز دیجیتال استورم چیست؟
 • تیم پشت پروژه ارز دیجیتال استورم
 • بازار ارز دیجیتال استورم چیست؟
 • مزایای بازار ارز دیجیتال استورم
 • توکن های ارز دیجیتال استورم و کیف پول های سازگار
 • مسئله و راه حل آن
 • ختم کلام

ارز دیجیتال استورم چیست؟

Storm در واقع یک پلت فرم microtask gamified شده است که به شما این امکان را می دهد تا در ازای انجام کارهای ساده مانند مشارکت در نظرسنجی ها ، امتحان کردن محصولات جدید یا حتی تماشای فیلم ، بتوانید cryptocur euros را بدست آورید.

Storm (STORM) انتظار دارد یک مرکز تجاری مقیاس مبتنی بر بلاکچین ، gamified ، miniaturized (بازار ارز دیجیتال استورم (storm)) ایجاد کند که به مشتریان این امکان را می دهد که با تمام کردن تکالیف متمایز ، برنده رمزهای STORM ERC-20 شوند. با تفکیک قدرتمند شده توسط نوآوری بلاکچین ، Storm Market مزیت کاهش نرخ ارز را برای اعضای خود در مقابل سیستم انتخاب می کند ، در حالی که گزینه هایی مانند Market Storm Market در حال تغییر شیوه ای است که افراد در سراسر جهان با یک جمله صریح تهیه می کنند: برنده از هر مکانی ، هر زمان که باشد ، از هر اسباب بلاکچین باعث می شود مبادلات در مقیاس کوچک به یک روش مولد انجام شود.

چیزی که مهم است پیرامون UI ها و برخوردهای انسانی محور است. مرحله کار در مقیاس مینیاتوری گیفی شده ما باعث ایجاد ترسیم در تجربه مشتری می شود که همکاری پویا با شبکه توکن STORM را ایجاد می کند.

تیم پشت پروژه ارز دیجیتال استورم

StormX Inc ، یک شرکت مستقر در واشنگتن ، پلت فرم Storm Market و نشانه های آن را ایجاد کرد.

این پلتفرم در حال حاضر دارای 250،000 کاربر فعال در این سیستم عامل قبل از rebranding است. اعضای اصلی این شرکت عبارتند از سیمون یو که مدیر عامل و بنیانگذار ، شان ژونگ CTO ، و آری یو به عنوان COO هستند.

بازار ارز دیجیتال استورم چیست؟

Storm Market ، یک بازار غیر متمرکز برای شرکت کنندگان در بازار Storm به نام Storm Makers می باشد (آنها شامل فروشندگان ، تبلیغ کنندگان ، شرکت ها و غیره می شوند) که سعی در تأمین منابع خدمات فریالنسرها برای انجام وظایف در سطوح مختلف و بازیکنان Storm (این مشتری ها ، بینندگان هستند). ، مترجمان آزاد و غیره) که به انجام این وظایف کمک می کنند. در عوض انجام وظایف توسط سازندگان ارز دیجیتال استورم (storm) ، بازیکنان ارز دیجیتال (storm) با پیچ و مهره روی شبکه که قابل بازخرید برای توکن های ارز دیجیتال (storm) است ، پاداش می گیرند و می توانند به سایر ارزهای رمزنگاری شده فروخته یا مبادله شوند.

بازیکنان ارز دیجیتال (storm) در ارزهای رمزنگاری اتریوم و بیت کوین نیز پرداخت می شوند.

مزایای بازار ارز دیجیتال استورم

هدف این پلت فرم:

 • اصطکاک بین خریداران و فروشندگان را بدون واسطه از بین ببرید.
 • هزینه معاملات را در مقایسه با سایر سیستم عامل های میکرو وظیفه سنتی کاهش دهید.
 • از بین بردن خطرات و هزینه های حل اختلاف با اجرای قوانین در قراردادهای هوشمند.
 • دادن جوایز خرد برای کارهای خرد.
 • ایجاد فرصت برای هر دو بازیکنان ارز دیجیتال (storm) و نشانگرهای ارز دیجیتال استورم (storm) برای دستیابی به مخاطبان گسترده ، کمک به مشاغل آنها با کارآمدتر و ایجاد فرصت های شغلی بیشتر به آزادکاران.
تیم پشت پروژه ارز دیجیتال استورم
تیم پشت پروژه ارز دیجیتال Storm

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال ووچر پرفکت مانی، پی اس ووچر در سایت، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

توکن های ارز دیجیتال استورم و کیف پول های سازگار

توکن های ارز دیجیتال استورم (storm) رمزنگاری رسمی شبکه Storm Market هستند.

سازندگان ارز دیجیتال (storm) می توانند با استفاده از نشانه ها ، وظایف را بر روی شبکه بنویسند.

نشانه های ارز دیجیتال (storm) را می توان با انجام کارهایی روی شبکه غیرمتمرکز بازار ارز دیجیتال (storm) با تماشای فیلم ها از جمله موارد دیگر به دست آورد. آنها همچنین در حین فروش نشانه خریداری شدند و اکنون در سیستم عاملهای تبادل رمزنگاری قابل خریداری و رد و بدل هستند.

نشانه ها ERC20 هستند و به عنوان علائم هوشمند با استفاده از پروتکل Bancor اجرا می شوند.

کیف پول های سخت افزاری مانند Trezor یا Ledger بسیار مناسب است که آنها را برای امنیت بهتر ذخیره کنید. دارندگان همچنین می توانند نشان های خود را در کیف پول های نرم افزاری مانند MyEtherWallet ، MetaMask ، Mist ، Parity و Trust Ethereum ذخیره کنند.

مسئله و راه حل آن

با سیستم عامل متمرکز فعلی با استقرار یک بازار قوی، شرکت هایی مانند Fiverr ، TaskRabbit ، Upwork ، MTurk باید شبکه خود را گسترش کردن در سطح جهان است، اما مشکلات فعلی در حال صدمه زدن مترجمان آزاد مالی. فریلنسرها با محدودیت برداشت برداشت ، تا 40 درصد دستمزد خود را در این شبکه ها از دست می دهند. همه این مشکلات رابطه خطرناکی بین پوستر وظایف و مجریان ایجاد کرده است. این بلاکچین می تواند با ایجاد بستری که در آن لیست و اجرای وظایف بدون واسطه انجام می شود و پاداش هایی که مستقیماً به مترجمان پرداخت می شود به عنوان نشانه هایی که با پول واقعی قابل پرداخت است ، راه حل پایدار ایجاد کند.

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

ختم کلام

با استفاده از بازار ارز دیجیتال استورم (storm) ، هر کس ، در هر کجا و در هر دستگاهی می تواند در بازار آزاد جهانی شرکت کند. کاربران می توانند مهارت های خود را به یک شبکه جهانی تبلیغ کنند و توکن های ارز دیجیتال (storm) را به دست آورند که با پول واقعی قابل انجام برای انجام کارهای خرد هستند.