ارز دیجیتال استورج ( Storj )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال استورج بحث خواهیم کرد.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

  • ارز دیجیتال استورج چیست؟
  • تیم ارز دیجیتال استورج
  • توکن ارز دیجیتال Storj
  • رمزگذاری انتها به انتهای ارز دیجیتال استورج
  • ختم کلام

ارز دیجیتال استورج چیست؟

ارز دیجیتال استورج(storj) یک راه حل منبع باز و غیرمتمرکز برای ذخیره فایل است. این برنامه از رمزگذاری ، تقسیم پرونده و جدول هش مبتنی بر بلاکچین برای ذخیره فایل ها در شبکه همتا به همتا استفاده می کند. هدف این است که فضای ذخیره سازی فضای ابری سریعتر ، ارزان تر و خصوصی تر شود. راه حلهای ذخیره سازی ابری سنتی مانند Dropbox یا Google Drive محدودیت هایی دارند. در حالی که از پرونده ها به طور ناخواسته پشتیبان تهیه می شود ، پهنای باند مرکز داده یا قطع شدن غیرمنتظره می تواند دسترسی به پرونده های شما را محدود کند. همچنین بحث حریم خصوصی وجود دارد. این شرکت ها بر روی پرونده های شما از جمله امکان دسترسی به آنها کنترل دارند.

پروژه ارز دیجیتال (storj)  برای حل این مشکلات از شبکه های بلاکچین و نظیر به نظیر استفاده می کند. این پرونده ها را توزیع می کند بنابراین افزونگی به خوبی ثابت شده است. همچنین تضمین می کند شما تنها کسی هستید که می توانید به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید. تمایز مهمی که در ابتدای این مقاله باید ایجاد شود ، بین storj منبع آزاد و آزمایشگاه های storj ، شرکت انتفاعی است. هر کسی می تواند نمونه خود را از نرم افزار منبع باز که ارز دیجیتال (storj)  را اجرا می کند ایجاد کند. با این وجود آزمایشگاه های ارز دیجیتال (storj)  قبلاً این کار را انجام داده اند و آنها دارای هزاران کاربر شبکه هستند. آزمایشگاه های ارز دیجیتال (storj)  برای استفاده از آن شبکه هزینه دریافت می کنند.

ادامه مطلب

در این مقاله ، ما عمیق تر به نحوه کار ارز دیجیتال استورج (storj)  و موفقیت هایی که تاکنون دیده است ، خواهیم پرداخت. در پایان ، این شما هستید که تشخیص می دهید ارز دیجیتال (storj)  اعتیاد به مواد مخدره را که به دست آورده است ، ضمانت می کند یا خیر. چه کسی می داند؟ شاید بخواهید برای ذخیره پرونده های خود از آن استفاده کنید.

تیم ارز دیجیتال استورج

شاون ویلکنسون بنیانگذار ارز دیجیتال استورج(storj)  و مدیر عامل آزمایشگاه های ارز دیجیتال (storj)  است. او برای اولین بار در سال 2012 با استخراج و توسعه بیت کوین درگیر شد. او منبع آزاد ارز دیجیتال (storj)  را در سال 2014 شروع کرد. این تیم در آزمایشگاه های ارز دیجیتال (storj)  شامل مدیران راه اندازی شده است. تیم رسمی حدود 40 کارمند هستند و جامعه وسیع تری از ابتکارات منبع باز پشتیبانی می کنند.

تیم ارز دیجیتال استورج

توکن ارز دیجیتال storj

رمز ارز دیجیتال استورج(storj)  وسیله ای برای پرداخت در شبکه است. هزینه هایی که مستاجر پرداخت می کنند به کشاورزانی اختصاص می یابد که فضای ذخیره سازی و پهنای باند را به شبکه کمک می کنند در حالی که اجرای ارز دیجیتال (storj)  توسط Storj Labs به طور انحصاری از رمز استفاده می کند ، منبع آزاد ارز دیجیتال (storj)  یک ابزار پرداخت است. ارز دیجیتال (storj)  فرض شده است اما BTC ، ETH یا سایر سکه ها قابل اجرا هستند.

  • عرضه توکن: 500 میلیون
  • توزیع در ICO: حداکثر 25٪ (ژوئن 2017)
  • میزان انتشار: سکه جدید ایجاد نشده است.
  • بلاکچین: اتریوم
  • اجماع: اثبات کار

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال پی اس ووچرز در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

رمزگذاری انتها به انتهای ارز دیجیتال استورج

این جایی است که حریم خصوصی داده ها به سطح بعدی می روند. Sharding در حال حاضر یک لایه از حریم خصوصی را اضافه می کند زیرا هیچ میزبان داده ای (معروف به کشاورزان) نمی تواند کل پرونده را بخواند. اما حتی توانایی خواندن یک تکه پرونده نیز مشکل ساز است. هنوز هم می تواند حاوی اطلاعات حساس باشد. برای مقابله با این ، ارز دیجیتال استورج(storj)  به آپلودکنندگان خود (معروف به مستاجر) کمک می کند تا پرونده های خود را قبل از خرد کردن فشرده و رمزگذاری کنند. پرونده رمزگذاری شده فقط یک کلید دارد و مستاجر آن کلید را به صورت محلی روی رایانه خود نگه می دارد (یا همانطور که در یک لحظه خواهیم دید روی Bridge).

به عنوان تنها مالک کلید رمزگذاری ، مستأجر تنها کسی است که می تواند پرونده را بخواند. وقتی یک کشاورز خرده ریز دریافت می کند ، قبلاً به عنوان بخشی از یک پرونده بزرگ رمزگذاری شده است. داده هایی که کشاورز میزبانی می کند بدون سایر خرده ریزها و کلید رمزگذاری بی فایده است. برای هک کردن ارز دیجیتال (storj)  و دسترسی به یک فایل ، باید تمام خرده ریزهای پرونده را پیدا کنید. این بدون کلید خصوصی در جدول هش Kademlia تقریباً غیرممکن است. سپس ، شما باید کشاورزان را که از آن خرده های میزبان پذیرفته اند متقاعد کنید تا خرده ریزها را بدون امضای مناسب برای شما ارسال کنند.

سرانجام ، شما باید حدس بزنید (بسیار بعید است) یا کلید رمزگذاری را از مستاجر سرقت کنید.

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

ختم کلام

ذخیره سازی غیرمتمرکز یک مورد استفاده جذاب برای شبکه های نظیر به نظیر و فناوری دفتر توزیع شده است. استورج تنها نیست. این مسابقات شامل Sia ، Maidsafe و Filecoin است. خبر خوب برای طرفداران ارز دیجیتال استورج(storj)  این است که به نظر می رسد ارز دیجیتال (storj)  از نظر پذیرش ، قابلیت استفاده و فناوری زیربنایی نزدیک جلوی بسته است.