ارز دیجیتال استراتیس (Stratis )، با سلام خدمت کاربران گرامی،امروز با موضوع ارز دیجیتال استراتیس که گاها استریتیز نیز میگویند در خدمت شما هستیم. ما در ابتدای بحث به چیستی موضوعات مربوط به ارز دیجیتال استراتس میپردازیم. Stratis یک بستر توسعه blockchain برای مشاغل سازمانی است تا بتوانند به راحتی برنامه هایی را برای blockchain های خاص و خصوصی ایجاد کنند. چارچوب API Stratis به سازمانها این امکان را می دهد تا در ساختن blockchain خود سرعت ببخشند و روند توسعه مربوط به آن را ساده کنند.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

 • ارز دیجیتال استراتیس چیست؟
 • ارز دیجیتال استراتیس چگونه شکل گرفت؟
 • تیم ارز دیجیتال Stratis
 • ارز دیجیتال استراتیس چگونه کار می کند؟
 • مزیت های استفاده از ارز دیجیتال Stratis
 • چگونه ارز دیجیتال استراتیس بخریم؟
 • کیف پول ارز دیجیتال Stratis
 • کلام آخر

ارز دیجیتال استراتیس چیست؟

ارز دیجیتال استریتیز یا استراتیس به انگلیسی Stratis و نماد STRAT بلاکچینی است که در راستای توسعه دادن به سازمان ها و شرکت ها برنامه هایی را ایجاد میکند تا هر یک از این شرکت ها بتوانند بلاکچین مخصوص خود را داشته باشند. همچنین این شرکت ها و سازمان ها می‌توانند به بلاکچین‌های دیگر همچون اتریوم و بیت‌کوین نیز دسترسی داشته و از ویژگی‌های موجود در آن‌ها نیز استفاده کنند. استراتیس بر روی پلتفرم Bitcoin Full node ساخته شده است و از زبان‌هایC# ,Microsoft .NET و NBitcoin library پشتیبانی می‌کند.

توکن این پلتفرم نیز STRAT است.

ارز دیجیتال استراتیس چگونه شکل گرفت؟

Stratis در ابتدا در کشور انگلستان تاسیس شد و در تاریخ 21 ژوئن 2016 ICO بسیار موفقی داشت.

توکن­های Stratis که از ticker استفاده می­کند، STRAT، بر اساس بلاک چین Stratis است و روی سیستم عامل­های بلاک چین دیگر به اجرا گذاشته نمی شود، زیرا Stratis اساساً یک محصول مبتنی بر بلاک چین است. مزیتی که استریتیز برای موسسات دارد توانمند سازی آنان برای راه اندازی اپلیکیشن با تکنولوژی بلاک چین است و همه ی اینها بدون لزوم تقبل هزینه های داخلی و دشواریهای ساخت و نگهداری شبکه ی زیربنای بلاکچین خصوصی آنها خواهد بود.

تیم ارز دیجیتال Stratis

تیم Stratis مقر اصلی آن در انگلستان است اما اعضای آن در سراسر جهان گسترش یافته است.

چندین نفر در تیم مدیریت خود در توسعه نرم افزارهای سازمانی با استفاده از.

موضوع: ارز دیجیتال استراتیس (Stratis ) – صفر تا صد

NET و C # مهارت دارند. با توجه به اینکه این دو زبان اصلی این پروژه هستند، یک نشانه مثبت است.

کریس ترو، بنیانگذار و مدیر عامل، بیش از 10 سال تجربه در شرکت IT دارد و یک داوطلب برای پروژه Blitz بود.

این تیم از زمان ICO 2016 این سیستم عامل، فعال است.

آنها پلت فرم ICO را در ماه مه 2018، Stratis Identity (iOS) در ماه ژوئیه منتشر کردند و در ماه اکتبر به یک شریک معتبر مایکروسافت تبدیل شدند. Stratis Full Node ، C # قراردادهای هوشمند و زنجیره های جانبی در حال حاضر در آلفا قرار دارند. و این تیم در نظر دارد تا در اواخر سال 2018 یا اوایل سال 2019 آنها را وارد بازار کند در اوایل ، Trew با نیکلاس دورییر همکاری کرد تا NBitcoin را در اختیار بگیرد. Dorier نه تنها NBitcoin را نوشت، بلکه مستقیماً روی Bitcoin Core نیز کار کرده و کتاب برنامه نویسی Blockchain را در C # نوشت .

تیم ارز دیجیتال Stratis

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

ارز دیجیتال استراتیس چگونه کار می کند؟

ارز دیجیتال استراتیس بر اساس الگوریتم اثبات سهم است که آی پی های مبتنی بر c# و دیگر بلاک ها به توسعه دهندگان ارائه میدهد. همچنین توسعه دهندگان می توانند اپلیکیشن های غیرمتمرکز و شبکه های بلاک چین خود را بر روی چهارچوب NStratis بسازند.

به این شکل میتوانند اَپ ها و شبکه های خود را با امنیت و بهره وری استراتیس داشته باشند.

مزیت های استفاده از ارز دیجیتال Stratis

مزیت به کارگیری ارز دیجیتال استراتیس در مرحله اول ایجاد امنیت و اطمینان، سپس کم کردن هزینه های موجود، غیر قابل تغییربودن که خود از خصوصیت های بلاک چین است. شاید از خودتان بپرسید  که کجا وچگونه از این مزیت ها استفاده می کنند، در بانک ها و اداره جات برای مبادلات مالی ازبرنامه های کاربردی این شبکه نسبت به کارایی بیشتر آن ها و همچنین نسبت به نیاز مشتریان خود از آن استفاده می کنند که می تواند نتایج مفید با کارآمد بهتر به دنبال داشته باشد.

چگونه ارز دیجیتال استراتیس بخریم؟

شما می توانید STRAT را در چندین سیستم عامل مختلف خریداری کنید – برجسته ترین Bittrex و Binance. هر دوی این صرافی ها از STRAT به عنوان یک جفت تجاری با بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می کنند. با این حال، معاملات بیت کوین معمولاً حجم بیشتری دارد. قبل از معامله در این سیستم عامل ها باید اتریوم یا بیت کوین را خریداری کنید . شما می توانید این کار را با مبادله دیگری مانند GDAX یا Gemini انجام دهید و سپس سکه های خود را برای دریافت STRAT خود منتقل کنید.

کیف پول ارز دیجیتال Stratis

شما هنگام ذخیره STRAT سه گزینه عالی برای استفاده دارید.

این سه گزینه همان کیف پول های این ارز دیجیتال می باشدکه شامل:

 1. Stratis Core
 2. Breeze Wallet
 3. Ledger Hardware Wallet
کیف پول ارز دیجیتال Stratis

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

کلام آخر

Stratis یک پلتفرم جالب Blockchain-as-a-Service است که از دیگر پروژه های معتبر با رقابت شدید روبرو است. این شرکت دارای یک تیم مدیریتی خوب با دانش عمیق در مورد معماری پروتکل اساسی و همچنین چندین سال تجربه در کار با مشتریان سازمانی است. بازار بنگاه اقتصادی به اندازه کافی بزرگ است که موفقیت چندین پروژه از جمله BaaS امکان پذیر است. سازمانها با داشتن پشتیبانی مستقر با یک عضویت برای سایر بلاکچین ها، می توانند ضمن استفاده از سکوی توسعه Stratis از دیگر ویژگیهای منحصر به فرد استفاده کنند. فراتر از این، فداکاری تیم برای پشتیبانی کامل از طریق مشاوره blockchain باید به مشتریان کمک کند که برای رونق گرفتن در این اکوسیستم جدید و اغلب اوقات گیج کننده، به مشتریان نیاز دارند.