ارز دیجیتال اتر پارتی ( Etherparty )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال اتر پارتی بحث خواهیم کرد.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

 • ارز دیجیتال اتر پارتی چیست؟
 • بنیان گذار و تیم ارز دیجیتال اتر پارتی
 • چگونه سکه های ارز دیجیتال اتر پارتی(Etherparty) (FUEL) را خریداری و ذخیره کنیم؟
 • چه چیزی ارز دیجیتال (Etherparty) را از ارزهای رمزپایه دیگر متفاوت می کند؟
 • آینده ارز دیجیتال (Etherparty) چیست؟
 • روند ارز دیجیتال اتر پارتی تاکنون چگونه بوده است؟

ارز دیجیتال اتر پارتی چیست؟

ارز دیجیتال اتر پارتی(Etherparty) بستری است که به کاربرانش امکان می دهد بدون پیچیدگی های مرتبط با اتریوم ، مانند نیاز به یادگیری زبان برنامه نویسی خاص خود ، Solidify ، قراردادهای هوشمند ایجاد و اجرا کنند. هدف آن این است که کاربران را قادر به ایجاد قراردادهای هوشمند ایمن ، انعطاف پذیر و الزام آور قانونی فقط با استفاده از ارز دیجیتال (Etherparty) کند.

به کاربران نیازی به نصب نرم افزارهای شخص ثالث مانند:

Geth ، Meteor یا Mist برای اجرای قراردادهای هوشمند ندارد.

زیرا این امکان را برای اجرا در خود پلت فرم ارز دیجیتال اتر پارتی(Etherparty) فراهم می کند.

بنیان گذار و تیم ارز دیجیتال اتر پارتی

ارز دیجیتال اتر پارتی(Etherparty) پروژه ای از Vanbex ، یک شرکت مشاوره بلاکچین است که بیش از 5 سال از فعالیت آن می گذرد و باعث می شود تجربه آن به اندازه یک شرکت مبتنی بر بلاکچین فراهم شود.

وب سایت ارز دیجیتال (Etherparty) 24 عضو تیم خود را به سرپرستی لیزا چنگ ، بنیانگذار و کوین هابز ، مدیر عامل شرکت لیست کرده است. لیزا چنگ بنیانگذار و رئیس تحقیق و توسعه است که سابقه توسعه و استراتژی تجارت را دارد. او گروه Vanbex را تاسیس کرد ، که قبلاً در SAP و ADP کار کرده بود. او همچنین درگیر Mastercoin بود. کوین هابز ، مدیر عامل گروه Vanbex و پروژه ارز دیجیتال (Etherparty) ، همچنین پروژه Genisys را تأسیس کرد و در خدمات انرژی Ensign ، ارز خارجی FIRMA و DealSoftware کار کرده است. اعضای دیگر شامل VP Product Erin Tomlinson ، مدیر خلاق Brandon Kostinuk و سایر افراد از جمله طراحان ، توسعه دهندگان و مدیران محصول هستند.

چگونه سکه های ارز دیجیتال اتر پارتی(Etherparty) (FUEL) را خریداری و ذخیره کنیم؟

نحوه خرید سکه ارز دیجیتال Etherparty:

FUEL ، رمز ERC20 بومی ارز دیجیتال اتر پارتی(Etherparty) برای تبادل در 7 سیستم عامل (از ژوئیه 2018) از جمله Binance ، Gate.io ، HitBTC ، ACX ، ForkDelta ، Idex و Radar Relay در دسترس است. این صرافی ها بیشتر بیت کوین یا اتر را می پذیرند ، اما برخی از آنها WETH ، Tether و برخی دیگر را در ازای توکن های FUEL می گیرند.

فقط یک صرافی ارز رمزنگاری شده ارز فیات(دلار آمریکا) را در ازای نشانه های FUEL که HitBTC است، می پذیرد.

نحوه ذخیره سکه ارز دیجیتال اتEtherparty:

با استفاده از زنجیره بلوک اتریوم ، FUEL را می توان در هر کیف پولی که از اتریوم و سایر نشانه های ERC20 پشتیبانی می کند ، ذخیره کرد که تعداد آنها بسیار کم است. کیف پول های سخت افزاری ایمن ترین هستند و Ledger Nano S و همچنین Trezor برای نشانه های ERC20 کار می کنند. Exodus و Mist کیف پول های رومیزی هستند که اتریوم و نشانه ها را در بلاک چین آن ذخیره می کنند. با سیستم عامل های ویندوز ، لینوکس و مک سازگار است. Jaxx ، کیف پول اتریوم دیگر ، به عنوان کیف پول رومیزی برای رایانه های شخصی ویندوز ، لینوکس و مک ، کیف پول موبایل برای تلفن های Android و iOS و همچنین کیف پول وب از طریق افزونه های Chrome و Firefox عمل می کند ، و این یکی از همه کاره ترین کیف پول های اطراف است.

MyEtherWallet محبوب ترین کیف پول وب آن است.

ETHAdress یکی از کیف پول های کاغذی است که نشانه های ERC20 را ذخیره می کند.

چه چیزی ارز دیجیتال (Etherparty) را از ارزهای رمزپایه دیگر متفاوت می کند؟

نکته اصلی فروش ارز دیجیتال اتر پارتی(Etherparty) این واقعیت است که کاربران برای استفاده از این پلتفرم و ایجاد قراردادهای هوشمند در بلاکچین آن ، با استفاده از الگوهای در دسترس ، به هیچ زبان برنامه نویسی قبلی نیازی ندارند. این پلتفرم همچنین نوید معاملات سریع و سرعت بالا در اجرای قراردادهای هوشمند ایجاد شده در پلتفرم را می دهد و قابلیت انعطاف پذیری را در اختیار کاربران قرار می دهد زیرا در صورت بروز هرگونه اختلاف ، به شرکت های طرف قرارداد اجازه دسترسی به واسطه شخص ثالث را می دهد. نکته دیگری که ارز دیجیتال (Etherparty) را از سایر ارزهای رمزپایه هوشمند جدا می کند این واقعیت است که کاربران برای اجرای قراردادهای هوشمندی که در سیستم عامل ایجاد می کنند ، نیازی به نصب نرم افزار شخص ثالث ندارند.

چه چیزی ارز دیجیتال اتر پارتی (Etherparty) را از ارزهای رمزپایه دیگر متفاوت می کند؟

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال ووچر پرفکت مانی در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

آینده ارز دیجیتال (Etherparty) چیست؟

 1. ارز دیجیتال(Etherparty) از اکتبر تا نوامبر 2017 برای توکن ERC20 FUEL بومی خود ICO برگزار کرد.
 2. کل عرضه توکن های سوخت 1 میلیارد دلار است که به شرح زیر توزیع می شود:
 3. 40٪ در پیش فروش ICO فروخته شد
 4. 40٪ در زمان ICO عمومی فروخته شد
 5. 10٪ به تیم ارز دیجیتال اتر پارتی(Etherparty) اختصاص داشت و
 6. 10٪ علائم باقیمانده برای مشوقها کنار گذاشته شد.
 7. کل عرضه در گردش توکن های FUEL از ژوئیه 2018 486.04 میلیون نفر است ، با کلاهک بازار در حدود 15.81 میلیون دلار و ارزش هر سوخت در حدود 0.0326 USD.

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

روند ارز دیجیتال اتر پارتی تاکنون چگونه بوده است؟

 1. از آنجایی که رمز FUEL نسبتاً جدید است (حتی تا یک سال از جولای 2018 نمی گذرد) ، پیش بینی روند آن دشوار است. از ارزش اولیه 0.043 دلار برای هر علامت سوخت در پایان اکتبر 2017 ، تقریباً نصف شد و به حداقل 0.022 دلار در نوامبر 2017 رسید. حداکثر ارزش آن 0.402 دلار در ژانویه 2018 بود که از آن زمان تاکنون کاهش یافته و به 0.0326 دلار رسیده است. زمان نوشتن این مقاله
 2. علیرغم عرضه زیاد در گردش ، قیمت پایین توکن های سوخت FUEL باعث شده است که از نظر سقف بازار ، زیر 300 واحد اول باشد. در زمان نگارش این مقاله در بین ارزهای رمزنگاری شده در سطح جهانی 322 است.
 3. برای چنین ارز رمزنگاری شده جدید ، رتبه جهانی فعلی آن خیلی بد نیست. در واقع ، در میان 1600 ارز رمزنگاری شده عجیب ، سوخت طی چند ماه کاملاً بالا رفته است. این ، همراه با اهداف ارز دیجیتال اتر پارتی(Etherparty) به عنوان یک پلت فرم و گامهایی که تیم قبلاً برای تحقق این اهداف برداشته است ، برای آینده این توکن بسیار صحبت می کند.

به جلو ، ارز دیجیتال (Etherparty) قصد دارد که یک پلت فرم agnostic – با چشم انداز ایجاد قرارداد هوشمند حتی با بیت کوین باشد. این برنامه ریزی شده است که همراه با Rootstock و ادغام سایر بلاکچین ها در سیستم عامل اجرا شود. این برنامه همچنین قصد دارد قابلیت های کشیدن و رها کردن را برای ایجاد قرارداد هوشمند همراه با یک برنامه تلفن همراه که حتی با Google Assistant در Android ترکیب می شود ، راه اندازی کند.

در قسمت سازمانی ، انتظار یک رابط کاربری پیشرفته با الگوهای ایجاد شده توسط کاربر را دارید.