ارز دیجیتال آنتالوجی ( Ontology )، با سلام خدمت کاربران گرامی امروز با مبحث آنتالوجی چیست؟ در خدمتتون هستیم و میخواهیم اطلاعاتی را در مورد این ارز به شما بدهیم طبق روال در ابتدا به چیستی مفاهیم مربوط به این ارز میپردازیم.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

 • ارز دیجیتال آنتالوجی چیست؟
 • ارز دیجیتال آنتالوجی چگونه شکل گرفت؟
 • ICO چیست؟
 • ارز دیجیتال آنتالوجی چگونه کار میکند؟
 • حریم خصوصی
 • نقش سکه ont  در شبکه آنتالوجی
 • چه تعداد سکه در کل آنتالوجی وجود دارد؟
 • مزایا و معایب ارز دیجیتال آنتالوجی

ارز دیجیتال آنتالوجی چیست؟

ارز دیجیتال آنتالوجی سکه (ONT) cryptocurrency است که اختیارات آنتالوجی، یک blockchain با کارایی بالا را که بر حل مسائل مربوط به امنیت هویت و یکپارچگی داده ها متمرکز است (اطمینان از داده ها دقیق و سازگار است) متمرکز می کند. آنتالوجی  به شما اجازه می دهد تا مشاغل از مزایای blockchain مانند قراردادهای هوشمند و توکن گذاری لذت ببرند و در عین حال کنترل داده های حساس خود را همچنان حفظ کنند. ONT ID به شما امکان می دهد هویت دیجیتالی خود را با ذخیره سازی آن بر روی تلفن خود یا در ذخیره سازی ابری قابل اعتماد با یک کلید خصوصی که فقط به شما دسترسی می دهد، با خیال راحت مدیریت کنید.

هنگام به اشتراک گذاشتن هویت خود با اشخاص ثالث، لازم نیست که تمام اعتبار خود را ارائه دهید.

تمام کاری که انجام می دهید اثبات هویت شماست، که مشابه امضای اسناد رسمی برای یک اسناد معتبر است. اگرچه در این حالت، شما فقط “اسناد” را ارائه می دهید و نه اسناد. اثبات یا تأیید توسط آناکران Trust Anchors ارائه می شود که در ازای دریافت توکن های ONT، خدمات تأیید اعتبار برای کاربران ONT ID ارائه می دهند. این سیستم اثبات با تشکر از پروتکل های رمزنگاری بسیار پیشرفته، برخلاف چیزی مانند امضا، که قابل جعل است، امن و عاری از دستکاری نیست. این برای برنامه ها و توسعه دهندگان بسیار زیاد است، که می توانند از ONT ID برای تأیید سریع و ایمن کاربران جدید در عصر دیجیتال استفاده کنند، بدون اینکه بخواهند با اسناد حساس مانند گذرنامه برخورد کنند.

ارز دیجیتال آنتالوجی چگونه شکل گرفت؟

آنتالوجی در سال 2017 توسط یک شرکت چینی به نام OnChain ایجاد شده است که توسط بنیانگذاران اریک ژانگ و دا HongFei هدایت می شود. OnChain موفقیت بزرگی در صنعت رمزنگاری داشته است، چرا که آنها همچنین بنیانگذاران برنامه blockchain NEO بودند که اکنون پروژه ای چند میلیارد دلاری است. در اصل، آنتالوجی به عنوان راهی برای کسب و کارها در همه ابعاد ایجاد شده است تا بتوانند فن آوری blockchain را در شرکت خود نصب کنند، بدون آنکه نیاز به تغییر کامل سیستم های فعلی خود داشته باشند. حتی بهترین  تیم در پشت آنتالوجی می خواستند آنرا به روشی واقعاً ساده تبدیل کنند و این کار را برای مشاغل بدون دانش فن آوری blockchain کامل کند.

یکی از جالب ترین موارد در مورد شروع سفر سکه های آنتالوجی این است که آنها ICO Ontology را برگزار نکردند. در عوض، آنتالوجی سکه های آنها را به صورت رایگان منتقل کرد. سکه های آنها به افراد مختلفی از جمله دارندگان سکه های NEO و کسانی که در خبرنامه ایمیل Ontology مشترک شده اند! آنها همچنین از سرمایه گذاران خصوصی وجوه دریافت کردند.

ICO چیست؟

مخفف Initial Coin Offering است و راهی برای پروژه های جدید رمزگذاری برای جمع آوری بودجه است.

یکی از بزرگترین ICO در تمام دوران، سکه EOS بود که بیش از 4 میلیارد دلار جمع آوری کرد! همانطور که هر دو توسط یک شرکت ایجاد شده اند، آنتالوجی در کنار NEO کار می کند تا blockchain را وارد دنیای تجارت کند. این فناوری همچنین از برنامه های غیرمتمرکز (dApps) پشتیبانی می کند، به این معنی که آنها در رقابت مستقیم با اتریوم هستند.

ارز دیجیتال آنتالوجی چگونه کار میکند؟

آنتالوجی امکان ایجاد چندین blockchain ساخته شده در بالای blockchain اصلی شبکه را می دهد.

این موضوع همراه با تمرکز شبکه در پذیرایی از مشاغل است.

Ontology به جای مجبور کردن مشاغل برای استفاده از یک blockchain عمومی عمومی، با قوانین و مشخصات مشخص، به کسب و کارهایی که تصمیم می گیرند با فناوری آنتالوجی بسازند، انعطاف پذیری بیشتری در طراحی blockchain که برای آنها کار می کند، ایجاد می کنند.

بنیانگذار جون لی در سخنرانی خود به سیدنی NEO Meetup گفت؛

 • آنها [مشاغل] الزامات زیادی دارند. آنها با الگوی حاکمیتی خود میخواهند از گروههای زنجیره ای خود استفاده کنند.
ارز دیجیتال آنتالوجی چگونه کار میکند؟

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی یکی دیگر از دغدغه های مشاغل است، از آنجا که مشاغل معمولاً نمی خواهند همه داده های خود را به صورت عمومی فاش کنند، به خصوص داده هایی که اختصاصی نیستند یا باید خصوصی باشند تا مطابق قوانین حمایت از مصرف کننده باشند. در واقع، این یک دلیل بزرگ است که بسیاری از مشاغل از پروژه اتریوم یا حتی Onchainâ پروژه NEO که هر دو بلوک های کاملاً عمومی هستند، دور شده اند. از طرف دیگر، آنتالوجی به مشاغل اجازه می دهد از چیزهایی که فناوری blockchain می تواند مانند آنها بهره ببرد، بهره مند شوند.

نقش سکه ont در شبکه آنتالوجی

نقش ONT در اکوسیستم آنتالوجی بسیار ساده است:

به صاحبان حقوق حکمرانی (در تصمیمات شبکه آنتالوجی مانند ارتقاء یا تغییر) و پاداش های ارزشمند، اعطا می کند، که می توانید به عنوان رمزنگاری “درآمد پردرآمد” یا بهره فکر کنید. با این حال، به جای علاقه به شکل چیزی مانند دلار، سهام اینترنتی ONT شما را در ONG پرداخت می کند. شما می توانید برای استفاده از شبکه هستی شناسی مانند ONG “€” فکر کنید – ONG هنگام انجام کارهایی مانند اجرای قراردادهای هوشمند مصرف می شود.

براساس ONTCalc، حتی اگر علاقه ای به مشارکت در مدیریت شبکه آنتالوجی ندارید، می توانید ONT را مشارکت کنید تا سالانه 2.75٪ پوند سالم داشته باشید. برای مقایسه، میانگین حساب پس انداز بانکی ایالات متحده 0.09٪ در سال پرداخت می کند، به عبارت دیگر، ONT به شما مبلغ 30.5 برابر بیشتر از یک حساب بانکی آمریکایی متوسط ​​پرداخت می کند.

چه تعداد سکه در کل آنتالوجی وجود دارد؟

در کل ، 1 میلیارد سکه ONT وجود دارد.

مانند NEO ،ONT غیرقابل تفکیک است، بنابراین شما فقط می توانید 1، 2، 3 و غیره ONT داشته باشید، برخلاف 0.50 دلار یا 0.5 Bitcoin. از طرف دیگر، ONG قابل تقسیم است و نیازی به تعداد کامل ندارد. هنگام انجام هر معامله آنتالوجی، ONT یا ONG، از جمله مطالبه پاداش ONG خود از کارمزد، هزینه معامله 0.01 ONG است.

چه تعداد سکه در کل آنتالوجی وجود دارد؟ خرید و فروش

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

مزایا و معایب ارز دیجیتال آنتالوجی

قبل از پایان یافتن مقاله ارز دیجیتال آنتالوجی، فکر کردم ایده خوبیه که خلاصه تمام مزایا و مضرات این ارز را جمع کنم:

مزایای ارز دیجیتال آنتالوجی:

 • ورود ساده برای مشاغل

آنتالوجی برای مشاغل در هر اندازه ایده آل خواهد بود زیرا هیچ دانش قبلی از فناوری blockchain لازم نیست.

 • تیم عالی: OnChain

 شرکتی که پشت آنتولوجی است، در حال حاضر با پروژه NEO موفقیت های زیادی در صنعت blockchain داشته است.

 • پتانسیل نامحدود

تعداد بخشهای صنعت که از سکه آنتالوجی بهره مند می شوند بی پایان است.

 • اجماع بی نظیر

 مدل اجماع VBFT که توسط آنتالوجی مورد استفاده قرار می گیرد منحصر به فرد است و ترکیبی از سرعت و امنیت است. معاملات در هزاران ثانیه در ثانیه امكان پذیر است.

 • پل ارتباطی واقعی و مجازی: blockchain

آنتالوجی به اقتصاد دیجیتال اجازه می دهد تا با اقتصاد دنیای واقعی و از طریق چندین زنجیره متصل شود.

معایب ارز دیجیتال آنتالوجی:

 • کشور دقیق کشور مبدا

آنتالوجی در یکی از سخت ترین کشورها برای تنظیم رمزنگاری – چین – فعالیت می کند.

 • روزهای اولیه

اگرچه توکن ONT پتانسیل بسیار خوبی دارد، اما این پروژه هنوز در روزهای ابتدایی خود قرار دارد.