ارز دیجیتال آردور ( Ardor )، با سلام خدمت کاربران عزیز ادر این مقاله درباره مبحث ارز دیجیتال آردور بحث خواهیم کرد. ارز دیجیتال آردور (ardor)یک پروژه رمزنگاری مبتنی بر بلاکچین با منبع آزاد NXT است که هدف آن رقابت با راه حل های سازمانی موجود مانند Microsoft Azure است. نشانه بومی آن نشانه ARDR است. این بلاکچین امکان جستجوی آسان، کنترل حساب، پیام رسانی ایمن، پشتیبانی افزونه، معاملات در بازار و موارد دیگر را فراهم می کند.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

 • ارز دیجیتال آردور (ardor) چیست؟
 • ارز دیجیتال آردور چگونه شکل گرفت؟
 • لقب (NXT 2.0)برای آردور
 • زنجیر کودک در ارز دیجیتال آردور چیست؟
 • ویژگی های ارز دیجیتال اردور Ardor
 •  بلاکچینBlockchainبه عنوان یک سرویس چیست؟
 • از کجا می توان ارز دیجیتال آردور  ARDR را خریداری کرد؟
 • ارز دیجیتال آردور ARDR را کجا ذخیره کنیم؟
 • ختم کلام

ارز دیجیتال آردور (ardor) چیست؟

ارز دیجیتال آردور (ardor) آخرین در زمینه رو به رشد مدعیان بلاکچین به عنوان ارائه دهنده خدمات (BaaS) است. این زیرساخت های بلاکچین را برای مشاغل و مؤسسات فراهم می کند تا نقاط قوت فن آوری بلاکچین را بدون نیاز به سرمایه گذاری در توسعه راه حل های سفارشی بلاکچین به کار گیرند. در عوض، ارز دیجیتال آردور (ardor) یک زنجیره اصلی را ارائه می دهد که امنیت و عدم تمرکز بلاکچین را کنترل می کند.

این زنجیره های کودک قابل تنظیم که آماده استفاده، خارج از جعبه، برای برنامه های مختلف تجاری است.

ارز دیجیتال آردور چگونه شکل گرفت؟

یكی از اولین ICO هایی كه تا به امروز اقدام به ایجاد رمزنگاری كرده بود NXT در سال 2013 بود.

بنیانگذاران NXT در طی 4 سال گذشته با این پروژه گیر افتادند زیرا ICO اولیه فقط 6000 دلار کمک مالی جمع آوری كرد. NXT هیچ کد از بیت کوین را وام نگرفت و جزء اولین پروژه هایی بود که یک بلاکچین جدید را از ابتدا کدگذاری می کرد. این اولین بلاکچین بود که اثبات سهام را به طور کامل اجرا کرد و کد منبع باز آن نیز در جاوا نوشته شده است. هدف NXT این بود که شرکت ها و نهادهای دیگر بتوانند راه حلهای بلاکچین خود را با استفاده از API، کپی کردن / ویرایش کد منبع NXT و حتی ایجاد سکه های جدید در بالای blockchain NXT پیاده سازی کنند.

ویژگی های مختلفی که توسط تیم توسعه ایجاد شده است، با ایجاد یک نشانه جدید می تواند فعال شود.

این موارد شامل رأی دادن به بلاکچین، ایجاد دارایی، تجارت و ایجاد بازار می باشد.

لقب (NXT 2.0)برای آردور

هر پیشبینی پشتیبانی شده توسط blockchain NXT در ارز دیجیتال آردور (ardor) گنجانده شده است، اما معماری نحوه اجرای blockchains های جدید در ارز دیجیتال آردور (ardor) تغییر یافته است. امنیت حاصل از عملکرد با ایجاد چندین زنجیره جدا می شود. زنجیره اصلی ارز دیجیتال (ardor) یک زنجیره استخوان لخت و باریک است که برای سرعت و امنیت ساخته شده است.

وقتی شخصی بخواهد پروژه جدیدی را در ارز دیجیتال (ardor) انجام دهد، باید چیزی به نام زنجیره کودک ایجاد شود. کلیه قابلیت ها و قابلیت سفارشی سازی پشتیبانی شده در NXT توسط زنجیره کودک نگهداری می شود. با این حال، زنجیره کودک به زنجیره اصلی مرتبط است و زنجیره کودک امنیت و عدم تمرکز خود را از استفاده از زنجیره اصلی برای تأیید منعقد می کند. زنجیره های کودک می تواند به سرعت موارد استفاده سفارشی را اتخاذ کند زیرا زیرساخت های بلاکچین در حال حاضر با زنجیره اصلی Ardor در حال ایجاد است. تمام سرعت، امنیت و قابلیت استفاده از زنجیره اصلی هنوز توسط این زنجیره های کودک دریافت شده است، زیرا همه آنها در یک سیستم عامل یکپارچه شده اند.

زنجیر کودک در ارز دیجیتال آردور چیست؟

وقتی می خواهید پروژه جدیدی را روی ارز دیجیتال آردور (ardor) پیاده سازی کنید، چیزی را به نام زنجیره کودک ایجاد می کنید. زنجیره کودک تمام قابلیت ها و قابلیت تنظیم قابلیت پشتیبانی از Nxt را دارد. با این حال، این هنوز با زنجیره اصلی در ارتباط است و امنیت و عدم تمرکز آن را از استفاده از زنجیره اصلی برای تأیید منعکس می کند. این ساختار جدید امکان اجرای زنجیره ها و ویژگی های کودک را در عرض چند دقیقه یا چند ساعت فراهم می کند. از آنجا که زیرساختهای بلاکچین با زنجیره اصلی ارز دیجیتال (ardor) در حال ایجاد است، زنجیرهای کودک می توانند به سرعت موارد استفاده سفارشی را اتخاذ کنند.

این زنجیره های کودک هنوز همه ارتقاء سرعت، امنیت و قابلیت استفاده از زنجیره اصلی را دریافت می کنند.

زیرا همه آنها در یک سیستم عامل یکپارچه شده اند.

زنجیر کودک در ارز دیجیتال آردور چیست؟

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال ووچر پرفکت مانی، پی اس ووچرز در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکشین سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

ویژگی های ارز دیجیتال اردور Ardor

Ardor چند ویژگی هایی دارد که شامل عبارت های زیر می باشد:

 • تمام معاملات زنجیره ای کودک موجود در هر بلوک در حدود 60 ثانیه یا کمتر انجام می شود.
 • داده های تراکنش زنجیره کودک برای کاهش اندازه بلاکچین هرس خواهد شد.
 • هزینه های معامله در تمام زنجیره های کودک از نشانه بومی آن زنجیره کودک استفاده می کند. کاربران شرکت کننده از یک زنجیره کودک برای مشارکت نیاز به ARDR ندارند.
 • حساب اولیه، یک حساب کاربری تعیین شده در زنجیره کودک، مبلغ تراکنش را در نشانه زنجیره کودک بومی جمع آوری کرده و سپس هزینه پردازش زنجیره کودک در ARDR را به زنجیره اصلی پرداخت می کند.
 • کاربران هر زنجیره کودک قادر خواهند بود دارایی هایی را که در ارز دیجیتال آردور (ardor) وجود دارد با سایر زنجیره های کودک در سراسر سیستم عامل نگه داشته و تجارت کنند.
 • پس از راه اندازی اولیه، ادامه راه اندازی به صورت دستی انجام می شود و ایجاد زنجیره کودک پس از راه اندازی ارز دیجیتال (ardor) در پایین جاده ساده می شود. با این وجود، این روند بسیار ساده تر از راه اندازی بلاکچین شخصی خود خواهد بود.

بلاکچینBlockchainبه عنوان یک سرویس چیست؟

بلاکچین به عنوان یک سرویس یک راه حل اجتناب ناپذیر است که توسط فناوری بلاکچین ارائه شده است.

ارز دیجیتال آردور (ardor) شجره نامه برای ساختن یک سکوی BaaS محکم، و شامل چندین ویژگی اصلی پروژه های blockchain 2.0 و 3.0 است. Arizona blockchain بر اساس پروژه blockchain NXT با منبع باز است (یک کلکسیون زنجیره ای که تیم نیز آن را پایه گذاری کرده است). این یک مجموعه کامل در یک بلاکچین است که از توسعه در جعبه پشتیبانی می کند. هنگامی که شما در نظر دارید که هر بلاکچین در حال کار در کنار هم، جایگزین اینترنت فعلی شود، بسیاری از امکانات را باز می کند. نرم افزار همانطور که می دانیم در حال بازسازی از سطح زمین است، و blockchains با ردیابی مجوزهای نرم افزار گرفته تا امنیت و ذخیره مقادیر زیادی از داده های ابری، به همه چیز کمک می کند.

از کجا می توان ارز دیجیتال آردور ARDR را خریداری کرد؟

شما می توانید ارز دیجیتال  ARDR را در بسیاری از مبادلات اصلی رمزنگاری به بلاکچین از جمله:

Binance ،Bittrex و Huobi خریداری کنید.

ارز دیجیتال آردور ARDR را کجا ذخیره کنیم؟

ارز دیجیتال آردور (ardor) کیف پول خود را با ادغام سیستم عامل های اپل، ویندوز و اندروید ارائه می دهد.

همچنین می توانید از این کیف پول برای ذخیره نشانه های Ignis یا نشان های پروژه های دیگر در زنجیره های کودک Ardor استفاده کنید.

ارز دیجیتال آردور ARDR را کجا ذخیره کنیم؟

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

ختم کلام

ارز دیجیتال (ardor) در حال انجام کارهای بسیار  مهم در مورد راه های جدید برای ساخت زیرساخت ها و امنیت بلاکچین است.

اگر به درستی انجام شود، نتیجه نهایی می تواند راه حلی باشد که هر مشاغل بتواند آن را عملی کند.

این امر به تخصص فنی گسترده یا نگهداری مداوم نیاز ندارد.

با این حال، اکنون چندین سیستم عامل توسعه دیگر وجود دارد که رقابت سختی را برای ارز دیجیتال آردور (ardor)ارائه می دهند.

اگر تیم قصد دارد از مرز منحنی بماند، کارهای زیادی انجام می دهد.

در نهایت، یک یا دو سال آینده احتمالاً بحرانی ترین زمان برای ارز دیجیتال آردور (ardor)را نشان می دهد.

اگر پروژه بتواند خود را به عنوان یک بستر توسعه پایدار برای چند پروژه مهم، اثبات کند، ممکن است یک شرط طولانی مدت خوب باشد.