ارز دیجیتال آراگون ( Aragon )، با سلام خدمت کاربران عزیز در این مقاله درباره ارز دیجیتال آراگون بحث خواهیم کرد. تقریباً همه سازمانها چند کارکرد اصلی اداری مشترک دارند. آنها باید ارزش سهام خود را به سرمایه گذاران اختصاص دهند ، به سهامداران اجازه دهند در مورد تصمیمات حاکمیت رأی دهند ، پول جمع کنند ، حقوق کارمندان و پیمانکاران را پرداخت کنند و کنترل دسترسی را برای اهداف حسابداری و ریسک اعمال کنند. این قابلیت ها بصورت استاندارد  به عنوان بخشی از dApp آراگون برای هر سازمان جدید ساخته شده در شبکه است.

هر آنچه در ادامه خواهید دانست

  • ارز دیجیتال آراگون چیست؟
  • تیم ارز دیجیتال آراگون
  • موانع ورود بلاکچین
  • عملکرد خارج از جعبه
  • توکن  ANTارز دیجیتال آراگون چیست؟
  • نحوه خرید توکن آراگون (ANT)
  • نحوه ذخیره ارز دیجیتال آراگون ،توکن (ANT)
  • ختم کلام

ارز دیجیتال آراگون چیست؟

ارز دیجیتال آراگون یک برنامه غیرمتمرکز (dApp) در بلاک چین اتریوم است که به هر کسی امکان ایجاد و مدیریت یک سازمان غیرمتمرکز را می دهد. این پروژه منبع باز است و توسط بنیاد آراگون هدایت می شود. این همچنین شامل توکن ، ANT است که به حق رأی برای تصمیم گیری در مورد مسیر توسعه آینده اعطا می کند. سرانجام ، تیم امیدوار است که این پروژه یک سازمان خودمختار کاملاً غیرمتمرکز و dApp باشد که صلاحیت خنثی هر کسی برای ایجاد سازمانی در بلاکچین است.

تیم ارز دیجیتال آراگون

ارز دیجیتال آراگون یک پروژه منبع باز و غیرانتفاعی است. همکاران زیادی دارد.

همچنین از نظر فنی مدیر عامل یا CTO ندارد. در عوض ، این کار با هدایت پروژه آغاز شد. با این حال ، به دنبال اهداف تمرکززدایی پروژه ، منجر به ایجاد پروژه آراگون یک شد. لوئیز کوئنده هدایت این پروژه را بر عهده داشت. در سال 2011 ، وی جایزه “بهترین برنامه نویس کم سن و سال اروپا” را دریافت کرد ، و وی دریافت کننده نشان 30 تا 30 سال Forbes است. او یک پسر جوان است ، اما با رهبری و خرد فنی. او نایب رئیس کمیسیون اروپا را مشاوره داده است و جایزه نوآوران MIT زیر 35 سال را دارد.

او چندین استارت آپ را تاسیس کرده و اولین توزیع لینوکس را با ورود به سیستم ایجاد کرده است.

موانع ورود بلاکچین

بسیاری از شرکت ها علاقه مند به آزمایش راه حل های بلاکچین برای ذینفعان ، پرداخت ها و حکمرانی هستند. با این حال ، موانع مختلفی وجود دارد که شرکت ها نمی توانند اولین قدم را بردارند. بزرگترین این موانع کمبود تخصص است. اکثر شرکت ها متخصص بلاکچین در مورد کارکنان ندارند.

در نتیجه ، آنها نمی دانند با توسعه قرارداد هوشمند ، dApps و سازمان غیرمتمرکز از کجا شروع کنند.

عملکرد خارج از جعبه

خارج از جعبه ، آراگون چندین ویژگی اصلی را ارائه می دهد. این یک ماژول برای مدیریت هویت و ماژول های نزدیک مربوط به مالکیت و کنترل دسترسی دارد. ماژول های دیگر شامل رای گیری سهامداران ، جمع آوری کمک های مالی از طریق تولید رمزها ، پردازش و پرداخت حقوق بشر و حساب های قابل پرداخت / دریافتنی است. روی هم رفته ، عملکرد اصلی آراگون جنبه های مهم حسابداری ، حاکمیت و هویت را که شرکت های مدرن را به کار می اندازد ، پوشش می دهد.

توکن ANTارز دیجیتال آراگون چیست؟

همانطور که قبلا ذکر شد ، رمز ANT سهم حاکمیت در ارز دیجیتال آراگون را نشان می دهد. این حق رأی به پیشنهادات توسعه را اعطا می کند. مقدار ANT متعلق به شما قدرت رای گیری شما را تعیین می کند.

توکن ANT ارز دیجیتال آراگون چیست؟

برای خرید و فروش ارز های دیجیتال ووچر پرفکت مانی در سایت ما، Arz8x.com عضو شوید.

اپلیکیشن سایت ارز 8 ایکس در گوگل پلی موجود می باشد. Arz8x.com

نحوه خرید توکن آراگون (ANT)

ANT در بسیاری از مبادلات اصلی ارزهای رمزپایه موجود است. با این حال ، هیچ دروازه فیات مستقیمی برای خرید ANT وجود ندارد. اگر مایل به خرید ANT هستید ، ابتدا باید BTC یا ETH را خریداری کنید ، زیرا این محبوب ترین جفت های تجاری ANT هستند.

شما می توانید ANT را در Bittrex ، Liqui ، HitBTC ، EtherDelta و IDEX و سایر موارد پیدا کنید.

نحوه ذخیره ارز دیجیتال آراگون ، توکن (ANT)

از آنجا که آراگون یک dApp است که بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است ، رمز ANT یک توکن سازگار با ERC-20 است. به همین ترتیب ، می توانید ANT را با استفاده از هر کیف پول سازگار با اتریوم ذخیره کنید. کیف پول های کاغذی MyEtherWallet یک گزینه محبوب برای ذخیره سازی آسان و ایمن است. برای بالاترین سطح امنیت ، کیف پول سخت افزاری مانند Trezor یا Ledger Nano S را در نظر بگیرید. اگر کیف پول شما به محض انتقال علائم ANT با مشکل روبرو شد ، EtherScan را بررسی کنید تا آدرس قرارداد و اعشار را بدست آورید تا کیف پول خود را در مسیر درست قرار دهید.

برای آگاهی از اخبار جدید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.

ختم کلام

آسان ساختن و مدیریت سازمانها در بلاکچین گام مهمی برای قابلیت استفاده از بلاکچین است.

ارز دیجیتال آراگون در رسالت خود گام های بلندی برداشته است تا بسیاری از سازمان ها را در سیستم عامل خود قرار دهد و تأثیرات شبکه در معاملات و کارایی بین سازمان ها بسیار زیاد است.

باید منتظر ماند و دید که آیا تمرکززدایی کامل حاصل می شود و نتایج پرتاب آراگون 0.6 چه خواهد بود.