ارز هشت (شرکت آذرطراحان هوشمند)پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال میباشد که کاربران با ثبت نام و احراز هویت در آن میتوانند اقدام به خرید و فروش بیت کوین و تتر و سایر ارز های دیجیتال کنند.
ارز هشت(شرکت آذر طراحان هوشمند) از اردیبهشت 1397 با اسم سابق پی هشت شروع به فعالیت کرد. و در ادامه با بهره گیری از تیم متخصص و خلاق در زمینه برنامه نویسی و مدیریت مسیر رشد خود را ادامه داد. ارز هشت در ابتدا با تعداد ارز های کم در حدود 15 ارز در نسخه اول سایت پایه گذاری شد که عمده فعالیت خرید و فروش کاربران ارز تتر بود . که بعد از دو سال فعالیت در نسخه یک در تیر ماه 1399 نسخه دوم ارز هشت با اپلیکیشن اندروید و خرید و فروش بیش از 70 ارز و کیف پول داخلی ارز ها معرفی شد. که اوج شکوفایی صرافی ارز هشت با نسخه دوم بود که توانست بیش از 100 هزار کاربر فعال جذب کند. و اما بهمن 1400 بود که با توجه به استقبال بی نظیر کاربران از نسخه دوم ارز هشت ، تصمیم گرفته شد که نسخه سوم ارز هشت با ظاهری بهتر و امکانات بیشتر و اضافه شدن ارز های معتبر جدید و اضافه شدن بخش ترید شروع به تحقیق و توسعه گردد. و بلاخره خرداد 1401 بود که نسخه سوم ارز هشت معرفی شد. و هم اکنون این نسخه در دسترس کاربران میباشد. نسخه سوم ارز هشت یک تفاوت خیلی مهم با نسخه های قبلی خود دارد، و اینکه این نسخه دائما در حال توسعه و اضافه شدن قابلیت های جدید میباشد. و تمام تلاش و دقت تیم مدیریتی و برنامه نویسی بهبود روز افزون ارز هشت میباشد.

ارز هشت هم اکنون با داشتن بیش از 200 هزار کاربر یکی از محبوبترین سایت های حوزه رمز ارز در ایران میباشد. و کمتر کسی را میتوان یافت که در حوزه ارز دیجیتال فعال باشد اما اسم ارز هشت را نشنیده باشد. در ارز هشت روزانه هزاران سفارش معامله ثبت میشود که نشان از بازار فعال این سایت دارد. قیمت ها در ارز هشت به صورت لحظه ایی و هماهنگ با نرخ جهانی میباشد. کارمزد معاملات در ارز هشت به صورت رقابتی با سایت های همکار میباشد و تمام تلاش ارز هشت کمتر کردن کارمزد به نفع کاربر میباشد. هرچه سطح کاربر در ارز هشت بالاتر باشد کارمزد نیز کمتر و کمتر میشود. در ارز هشت میتوانید با معرفی دوستان خود یک منبع درآمد همیشگی برای خود ایجاد کنید و بدون هیچ کاری از معاملات دوستان خود کسب در آمد کرده و معادل 30 درصد از کارمزد به صورت آنی به کیف پول شما اضافه میشود.

ارز هشت به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته آماده پاسخگویی و ارائه خدمات پشتیبانی و آموزشی به صورت تلفنی و متنی به کاربران میباشد.

ویژگی ها

چرا ارز هشت ایکس را انتخاب کنیم ...

01.

احراز هویت سریع

احراز هویت آسان و با حداقل مدارک هویتی ثبت نام و شروع به معامله کنید.

02.

تنوع ارز و بازار ها

امکان خرید و فروش با ریال، تتر و بقیه جفت ارزها با کمترین کارمزد و را برای کاربران به وجود آورده است.

03.

کیف پول امن ارز ها

موجودی کاربران به صورت آفلاین در کیف پول های سخت افزاری نگهداری میشود.

04.

پشتیبانی در دسترس

با چندین راه ارتباطی مانند گفتگوی آنلاین، تلفن و ثبت تیکت در کنار شماییم.